Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

amisa
autor
22. máj 2009

Ahoj Katuska a Manerka, ja som to v robote musela povedat robim v labaku s toxickymi latkami a podobnymi srackami.. Aj tak si museli vsimnut ze od vianoc sa labu pre istotu vyhybam. Inak som to povedala len 4 najlepsim kamoskam a mojim rodicom (vcera aj tatkovy-teda dedovy) Svokrovci tiez nic nevedia ,muz im to chce povedat az ked bude prva poradna. Najradsej by som to vykricala celemu svetu ale bojim sa.

Dnes som sla busom do roboty, lebo sami tak kruti hlava ze som si netrufla do auta sadnut v tejto bratislevaskej premavky. Sadla som si a mohli nadomnou vsetci dochodcovia stat ani za svet som nikoho nepustila.

jzizala
22. máj 2009

dobré ráno , můžu se přidat ?? Já jsem první měsíc po clostilu se dvěma čárkama 🙂

jzizala
22. máj 2009

amisa a bylo ti už těhu vidět na utz?? Já jsem včera byla u mudr a ještě bohužel nic neviděl ,je prý ještě brzo , jsem asi 5tt. Takže jdu za týden znovu a doufám,že už tam bude 🙂 ale mám stejné pocity nejradši bych to všem hned řekla,ale zatím se spíš bojím aby bylo vše v pořádku ,takže učitě ještě aspoň měsíc počkám

luuca2
22. máj 2009

Já jsem taky doma, sice jsem pracovala v kanclu, ale bylo nám oznámeno, že se naše oddělení bude rušit. Byly jsme tam 3 baby a ty dvě mršky si našly jiné fklíčky a já tam zůstala na všechno sama. Tak jsem si řekla, že nejsem blázen abych to táhla úplně sama a ještě, když jsem zjistila těhu. Tak jsem to takhle vylíčila DR a on nedělal žádné problémy. Tak už jsem 3 týdny doma.
Taky mi je pořád šoufl od žaludku. Ráno to ještě jde to zaženu snídaní, ale jak se blíží odpoledne a večer to nevím co bych snědla a když to sním tak nic moc. Ale ještě jsem nezvracela, někdy si říkám,že by to bylo lepší a ulevilo by se mi. Nevím.
Kdy jdete holky na kontroly? Já jdu 29.5. na krev a pak až 10.6. k DR, snad už mi dá průkajdu a to bude vycházent na cca 12 tt tak to by mi mohl udělat i ten screening na VVV ne?

luuca2
22. máj 2009

jzizala, vítej. To je super, že se vám zadařilo hned po první dávce clostíku. Za týden tak určitě bude vidět maličká tečička. 😉
U nás byl úspěšný až druhý měsíc.

jzizala
22. máj 2009

to ti teda vůbec nezávidím,že je ti blbě. Já to musím zatím zaklepat ,že je mi fajn, jen mi nechutná sladký. Na kontrolu jdu 1.6. tak snad už tam bude prcek vidět

jzizala
22. máj 2009

luuca2 díky za přivítání. Já vůbec nevím jestli se mám radovat nebo bát, protože včera tam ještě mudr.nic neviděl,prý je ještě moc brzo a je to malinký. Ale ttesty jsou prý dost spolehlivé a mě vyšly pozitivní všechny 🙂 Mám je v albumu .takže ted´ jdu na kontrolu 1.6. a snad už tam něco bude.Ale bojím se , asi týden jsem ted´špinila ,tak mám strach jestli u mě chce ten prcek vůbec zůstat.Ted´ už teda nešpiním ,tak snad OK.Začala jsem brát utrogestan ,takže snad mi to pomůže.

jzizala
22. máj 2009

ale druhý mesíc je taky rychlovka ,blahopřeju 🙂

amisa
autor
22. máj 2009

aj mi na druhy mesiac 🙂 😎

lenka_bohousek
22. máj 2009

Zdravím moje milé těhulky 😵
Holčinky, jdu se s vámi rozloučit, odjíždím na dovču, budu zpět v úterý, tak se tady opatrujte, hýčkejte si mimísky a já teda po dovo budu mít ovulku, tak na to s Mildou vlítneme a věřím, že za měsíc už budu s vámi povídat v této diskuzi.
Mějte se tu nádherně kočenky 🙂

amisa
autor
22. máj 2009

lenka vlemi drzim placeky a uzite si dovolenku a riedne do toho preovulkou vlietnite 😀

lenka_bohousek
22. máj 2009

Ahoj Amisa, díky 🙂 Kdy ty jdeš k dr. a kdy uvidíme tvé miminko na fotečce?

luuca2
22. máj 2009

Leni tak si tu dovolenou pořádně užijte, opatruj se, odpočin si a to snažilkování po dovče bude určitě plodné 😉 a budeš si tady snáma klábosit.

amisa
autor
22. máj 2009

lenak 11.6. mi dal termin porvej poradne a ze hed porobi aj nejake krvne testy a obrazky.. to sa etse nacakam..

prdecek
22. máj 2009

zdárek,

nám se povedlo 3.měsíc s clostíkem 😀 já jdu k Dr. 27.5. to už je jen 5dní 😀 😵

luuca2
22. máj 2009

Tak to je za rohem Prdečku. Já si musím ještě počkat ☹ . Snad bude všechno v pohodě.

petul.a
22. máj 2009

Ahojda, kočky, může se k vám přidat jedna poclostilová mamina? 🙂 I když podobné téma už tu je: 🙂 https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

prdecek
22. máj 2009

luci bude neboj!! 😉

luuca2
22. máj 2009

Doufáme v to 😉 . A určitě to bude dobré. Ten nešťasný 7tt z loňska je za náma. Nemáme žádné problémy se špiněnín. A nevolnost mi dává takovou malou útěchu, že prcík má u mě dobře, když takle provokuje 😀

amisa
autor
22. máj 2009

petul.a heej? ale co uz tato je uz tiez funkcna aj na sloveskom aj na ceskom.. nejak sme tu o tej druhej nevedeli..skoda...ved chodievaj aj sem ak to to tu zaujme

prdecek
22. máj 2009

luca já mám zítra kritický den 7+4 to jsem minule začala krvácet a bylo po těhu, tak mám docela strach, ale věřím, že to bude ok a v lednu budu mít mimíska u sebe 🙂 zatím musím zaklepat je všek ok 🙂

amisa
autor
22. máj 2009

jzizazal som si precitala ze ty si cerstva // medzi nami..tak este raz gratulujem 😎

amisa
autor
22. máj 2009

baby jenormalne ze mam stale z casu na cas bolesti v maternici akby som mala dosta menzes.. obcas vajecniky obcas maternica (teraz hlavne maternica) ?

prdecek
22. máj 2009

amisa me vcera a dneska taky boli podbrisek, bud je to pocasim nebo se nam mimisci roztahuji 😉

amisa
autor
22. máj 2009

prdecek to tam mame cely regiment?..dnes robime len do 13,00 asi zdrhnem skor..treba predsa relaxovat 😀

katuska15
22. máj 2009

Ahojte babiky,kde ste vsetky...???boli sme na sone a cakame dvojvajecne dvojcatka,sme stastni... 😵

luuca2
22. máj 2009

Ahoj Kat. Tak to moc gratuluju k dvojitému štěstíčku 😀 😀 . A kolikatý jsi týden?

prdecek
22. máj 2009

katuška taky gratuluji 😉

katuska15
22. máj 2009

Dakujem sme v 6tt.Ale este nemame srdiecka,ze na bud. tyzden si mame prist pre srdiecka... 😵 😵 😵 Babiky,keda ste presne mali srdiecka???Ja som dnes 5tt2d.

amisa
autor
22. máj 2009

katuska gratulujem 🙂