Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

jane86
20. sep 2009

Holky dáváte mi naději. Ale straší mě , že oba testy byli až po limitu a mamatest neukázal ani stíneček. Moc tomu sice radši neěřím, ale to víš pořád doufám, že čárka bude i na mamatestu a že bude sílit.........

jane86
20. sep 2009

puclík koukala jsi na ty testíky do alba?

puclik77
20. sep 2009

jane, ano pozerala som. Ta ciarka je uplne slabucka, ale neboj zosilnie! Len tomu daj cas. Keby si nebola tehu, tak tam nema z coho byt. Ale ako pisem, podla mna si tehulka! 😉

jane86
20. sep 2009

Tak mi drž prosím palečky........teď to fakt potřebuju.

amisa
autor
20. sep 2009

jane no na tu citlivost testou by som velmi nedala z osobnej skusenosti mozem povedat ze tie podla letaciika najcitlivejsie mi dlho neukazovali nic aj ked uz na menej citlivom bola jemna ciarka..Ako vravi puclik vydrz do dna MS.. aj keby si nahodu spinila nezlakni sa.. ver tomu a cakaj.. 😎
prave pozeram koniec hriesneho tanca.. a idem spat len malej sa nejak nechce..inak baby aby nebolo toho dost nieco mi lezie na hlasivky 😠 caj med citron celaskon a take cumi tabletky co mozu aj tehotne..a dokonca aj cesnak skusam..len aby som nemusela brat antibiotika ci ine lieky. Som to asi presvihla so studenymi mineralkami.

jane86
21. sep 2009

Ahojky. Mám nějkaý strach. Dnes ráno jsem měřila teplotu 37,2 a dělala mamatest a tam zase nic a ni žádný náznak. Mám takový pocit, že z toho nic nebude ☹

amisa
autor
21. sep 2009

jane a kedy mas datum planovanej MS? nestresuj mne vysiel pozitivny test 15 min po urcenom case az den pred planovanou MS..

pypy
21. sep 2009

Ahojte prosím viete mi niekto poradit včera som bola na stretávke a strašne tam hučala hudba mohla som neako ubližiťnašmu dieťatku? som 37 tt.
Neako sa obávam či nebude mať niečo zo sluchom.
Dakujem ...

amisa
autor
21. sep 2009

pypy neviem niesom lekar ale podla man ho mohla akurat tak dobre vystresovat.. ak sa bojis brnki dokimu

jzizala
21. sep 2009

dobré ráno,

teeda koukám že začalo testování 🙂 Jane držím palečky, slaboučký stínek vidím na předposledním testu. Ale vydrž ještě a zkus ho znova , určitě zesílí 🙂 super .....!!

amisa dočetla jsem se o tom tvrdnutí, tak doufám že pěkně papáš magnesko a zlepšilo se to.

a puclík už má první pohyby 🙂 to je krásné,aspoň už pěkně o tom prckovi víš 🙂

jzizala
21. sep 2009

ahoj pypy ,to já taky nevím jak je to s hlasitou hudbou.... jedině lékař ti asi řekne.

jzizala
21. sep 2009

holky tak mě dneska na přechodu málem srazil nějakej šílenec, ještě tedˇ se mi klepou nohy ,co se všechno mohlo stát, fuj. Od rána je tady strašná mlha ,že není vidět ne krok a já si dávám dost pozor,auto bylo dost daleko. Ale ten blázen ještě před přechodem šlápl na plyn , no uskočila jsem na poslední chvíli. to snad není možný jak ti lidi jezdí teda....

amisa
autor
21. sep 2009

jzizala huf to je dost hrozne.. davaj na vas pozor.. nieked y by sa zislo mat po ruke prak a par kamenov 😠
to brusko sa zlepsilo ale OK uplne to nieje.. ale na oplatku sa mi zas podarilo od studenej mineralky zapalit hrdlo..no som ja ale dobra.. 😒

puclik77
21. sep 2009

dobre ranecko tehulky/skoro tehulky 😉
jane, hlavne bud trpezliva! Tym ze sa budes testovat 2x denne si mozes skor uskodit ako pomoct. Zbytocne sa stresujes!
jzizala, mas tu absenciu, sme ta postradali 😉 Inak ten blazen na prechode, to je aj tu v BA. Vsetci jazdia ako idioti a strasne sa ponahlaju. Este ze sa ti nic nestalo a stihla si uskocit. Asi sa aj mala vystrasila, ze?!
amisa kde si drapla tu virozu? Inak teraz je toho nejako vela, lebo aj na mojho chlapa volaco lezie (a ja to nie som 😀 ) aj bracho volal, ze ma nadchu ako hrom..... je to ho vela teraz. Este si doma?
Inak s tymi pohybmi je to fakt tak divne, citim take vlnky v bruchu ale iba chvilu ako keby som mala tik v brusku. Neviem ci je to mimco? Sak uz som z toho magor 😒

amisa
autor
21. sep 2009

puclik nieco z toho mimco urcite je 🙂
a kde som to drapla ..na kramare sa nedalo ist autom tak som chodila v MHD v plnom autobuse chorych ludi.. a este kt omu som si dala v strvtok dobre studenu mneralku bublinkovu, koleginka tu chrchlala tiezu.. a sup je to tu

puclik77
21. sep 2009

noooo tak to sa potom nedivim.... ale neboj, to chce vylezat a das sa dokopy. Drobecek si tam plava vo vodicke a k nemu sa nic nedostane 😉 Este PN-kujes? alebo uz pracujes? Od dnes sa tusim da ist na kramare autom, nie?

jzizala
21. sep 2009

nějak jsem nestíhala ,ale tedˇ už tu zase s vámi budu 🙂 no někdy by bylo vážně potřeba,aby se ty blázni probrali ,jak jezdí to je hrozný.Hlavně takový ty mladý nachrovaný kluci.

amis tak máš to jedno za druhým. Pěkně bumbej čajík s medem a drž se v teple.Je fakt že v tý mhd se chytne bacil raz dva ,všichni chrlají a je to hned.

jzizala
21. sep 2009

puclik ty pohyby to budou. Já bych to popsala jako malou rybičku co tam vždycky proplavala .Ale tedˇ je z rybky už velryba 🙂 i když ryba nemá nohy a tahle pěkně kope 😀

puclik77
21. sep 2009

jzizala to si ma potesila, dufam ze mas pravdu. Ved si uz 23.tt tvoja mala je uz riadny cvalik. Aj amisina 🙂
Kolko uz mate gramov?
Ja sa uz tesim na stredu, ideme s drahym na 4D utz. Aspon to nebude cely mesiac co drobecka neuvidim. Potom uz "len" 3 tyzdne do poradne 😖

puclik77
21. sep 2009

dievcata prihodila som do albumu jeden fajny kocik 🙂 ma velke kolesa a aj odpruzene....stasne sa mi paci. Co nan poviete? Teda hlavne jzizala, jej sa pacia velke kolesa 🙂

pypy
21. sep 2009

Dakujem Vám ale čítala som na nete že plodova voda to tlmi
nemam ani len odvahu sa spytat lekara ☹

jzizala
21. sep 2009

tak gramy nevím ,bohužel. doktor nám to v tom 20 tt neřekl a od té doby jsme nikde nebyli ,odhadem by měla mít v 23 tt něco kolem 500 g. ale fakt nevím. Ten 4D utz je myslíš lepší než 3 d?? Moc se v tom nevyznám jaký je v tom vlatsně rozdíl.Budu mít fotečku z 3D,tak nevím jestli jsem se neměla radši objedant na ten druhý...

ten kočík je super ,copak je to za značku? nemůžu ty pidi písmenka přečíst ? 🙂

puclik77
21. sep 2009

jzizala, neviem aky je rozdiel medzi 3D a 4D. Moja doki ma 4d, tak neviem v com je lepsi/horsi. Skusim mrk na internete. Ten kocik sa vola camarelo q12 a cena je okolo 10-12tis. Strasne sa mi paci aj preto ze ma tie odpruzene kolesa a 80cm vanicku na dlzku, co je tiez dobre. Podoba sa na concord alebo x-lander, akurat ze ma tiez pruziny 😉

jzizala
21. sep 2009

no to už jsem také někde slyšela že není špatný. Zkusím něco vygooglit 😀 a hlavně ty pružiny , to je super .

jo a kuk do alba, kamarádka mě fotila o víkendu 🙂

puclik77
21. sep 2009

jzizala, no nasla som ze medzi 3D a 4D nie je ziadny rozdiel 🙂))) Akurat ze v case. Ze 4D je uplne aktualne, v 3D je maly casovy sklz. Podla mna je to len marketingovy tah..... takze 3D je uplne v pohode si myslim, obrazok babatka je uplne rovnaky.
idem kuk albumik 🙂

puclik77
21. sep 2009

jzizala, no pekny pupik mas! taky špicatučky 🙂)) zlate!!! 😉

jzizala
21. sep 2009

tak to je dobře ,myslela jsem si že fotky budou asi dost podobé. díky 🙂

pupík je fakt špičatý a to se říká ,že špičaté bříško,tak bude to kluk a ono ne 😀 Zatím musím zatˇukat ,že vůbec netloustnu do boků ,jsem úplně stejná jako předtím jen ve předu něco přečuhuje.

koukala jsem na různé barvičky toho camarela a jsou dost dobré.

puclik77
21. sep 2009

to ma tiez napadlo, ze spicate brusko a chlapec 🙂 Ale ty budes vynimka, co potvrdzuje pravidlo xixi
mne ze vraj spadol zadok a rozsirili sa mi stehna trochu... tak uvidim v akej postave skoncim na koniec tehu xixi

mne sa aj ten cerveny camarelo paci.... ostatne farby som este nestihla kuk

pypy
21. sep 2009

ten kočík je dobry ja som si vybrala jane
http://www.webinzeraty.sk/inzercia-foto.php?id=... ale neviem ci dobre ??

jzizala
21. sep 2009

ten je taky krásný, brala bych ho.Jen ty plastová kolečka by u nás v tom terénu neobstála.Ale záleží na tom kde s ním budeš jezdit. Tedˇjsem objevila Firkon Vario ,ten by taky nebyl špatný. Ale vy asi spíš otočná přední kolečka co ??

puclik určitě to nebude nic strašného ,však zatím nepřibíráš, takže na konci těhu tě tipnu na pár kilo navíc co necháš v porodnici 🙂