Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

jzizala
10. sep 2009

jane gratuluju k malému Matyáškovi 🙂

puclik to jsme teda dvě mastňačky 😀 ale což pro krásu se musí něco vytrpět, aspoň pak nebudem nadávat ,že máme po břiše jizvičky .....jinak to čůrání asi tak každou půl hodinu ,takže pořád 😀 😀

jzizala
10. sep 2009

tak hlavně aby se příteli udělalo lépe,to jste teda museli mít noc ...

amisa
autor
10. sep 2009

puclik jzizala..napodobne snazim sa pit tak 2l denne..ale cikam hadam ja dva krat tolko a a zapchu som vyriesila hruskami a slivkami..ale najviac zaberaju hrusky maslovky mnam..

puclik chudacik tvoj chlap.. brrrr.. a ty tehotna tam s nim.. davaj pozro aby si sa v nejakej nemocnici nenakazila. Neboj a chla sa z toho dostane ale mozno troska schudne 🙂 (a ty priberies) 😎

puclik77
10. sep 2009

amis, jzizala diky za podporu.... nooo ked moj chlap schudne, tak sa nic nestane, lebo na brusku je z coho xixi. Ak ked mne sa taky mierny pupik paci na chlapovi, ked nie je uplne vychudnuty 😉 No dufam ze som tam nic nechytila, ale boli tam sami taki, co mali chrbat, zaludok. Ziadne nadchy, ani anginy. Tie ze vraj maju pohotovost v Ruzinove a na Strecnianskej. Snazila som sa ani nic nechytat, ani pri nikom stat. Tak dufam ze sa na mna nic nenalepilo.

amis inak tu zapchu som vyriesila kazdy den jablko. Normalne to zabera. Sice nechodim kazdy den, ale ked idem, tak sa netrapim 😉

jzizala, amis ja tiez chodim curat kazdu chvilu a mam pocit, ze vypijem 2l ale vycikam 4, ako amiska 😀
Pred tehu som mala za posledny pol rok 4x zapal mocovych ciest, takze trochu trpnem aby mi to nezacalo aj teraz. Uz od marca papam brusnice v tabletkach od fy Swiss, tie maju najsilnejsi vytazok. Ked som mala poslednykrat zapal, tak som normalne vydrzala do rana k mojmu urologovi, nesla som na pohotovost, co sa predtym nedalo. A to som uz mesiac jedla tie brusnice. To je inak jedine, co sa v tehu moze. Inak vam poviem ze zapal moc.ciest je najhorsia bolest aku som kedy zazila. Teda asi okrem porodu este 😉 Ale to posudim vo februari 😀

amisa
autor
11. sep 2009

Dobre rano dievcata 🙂

puclik77
11. sep 2009

dobre ranecko aj odo mna 🙂

jzizala
11. sep 2009

dobré ránko, tady se pěkně zatáhlo a vypadá to na další deštivý víkend.A to jdeme zítra na svatbu.

amisa
autor
11. sep 2009

jzizala aspon im bude prsat stastie..ale ja tak osobne by sm brala ja ja radsej krasne babie leto na svadbe 🙂

puclik77
11. sep 2009

nooo ja by som sa tiez celkom vydavala v sept., lebo to uz nie je hic ale nie je este kosa.
Jzizala, ale tancuj z mierou 😉
Amis ty mas ake plany na vikend?

amisa
autor
11. sep 2009

ideme k mame do BB na vikend predlzeny uz som ju velmi davno nevidela.. a bude tam aj Jarmok tak pojdeme pozriet. S velmi tesim ale davno som nesoferovala..asi to teda odsoferuje muz. A dnes ideme este na racianske vinobranie 🙂 ja siice len na must a lokse...ale tesim sa, mozno si vystojim aj trdelnik 🙂 mlsna som.
a ty puclik?

puclik77
11. sep 2009

my sme mali ist do tatier, ale budeme doma, aby sa drahy dal dokopy. Asi to bude taky oddychovaco-upratovaci vikend 😉 jooooj ale take lokse by som si dala. A veru aj ten trdelnik! No mozno nahovorim polovicku aby sme sa tam isli kuk 🙂
Na buduci vikend bude u nas veselo, lebo pridu k nam kolegovia este na kolaudaciu nasho bytiku. Este u nas neboli, tak susedia traste sa 🙂 Dufam ze vydrzim byt hore aspon do polnoci 🙂)
Jzizala a ty?

jzizala
11. sep 2009

no snad jim to přinese štěstí. Já bych se vdávala raději v létě ,i když je hic 🙂 ale děláte mi chutě holky,trdelník už jsem dlouho neměla .... tiše závidím 🙂 ale puclík ty si určitě užiješ příští víkend na kolaudaci a tenhle zase budeš dělat pomyšlení miláčkovi, aby se brzo uzdravil. Chlapi jak jsou nemocní tak je i obyčejná rýma stokrát horší než u nás 😀
My máme zítra celý den tu svatbu ,žení se brácha mého přítele a v neděli budeme odpočívat a vyspávat 🙂 No a příští víkend má můj chlap 30-tiny ,takže další oslava.

puclik77
11. sep 2009

jzizala takze mate jednu party za druhou 🙂 Inak s tymi chorymi chlapmi to je des, lebo oni to uplne inak znasaju ako zeny. A hlavne ho hneva ze ide na tu pansku jazdu cely bud. tyzden 😎
amis vinobranie mi bolo zrusene, ze na co, ked nemoze nic jest, tak pojdeme asi do kina, spravime si romantise vecer 🙂

amisa
autor
11. sep 2009

puclik jzizala ahojte.. no aj u mna bolo vinobranie zrusene..je kosa..stale beham na wc a od nas je to elinou 60min a autom neviem kde by som tam v tomto chaose zaparkovala.. a este taka drobnost ja asi nevydrzim 1-2hodiny bez wc. takze som sa dobrovolne vzdala..Ale drahy nejak neprotestoval iseil s kamosmi sam ale slubil mi pernicek a ak sa podari aj trdelnik. V BB kde budeme cez vikend bude aj jarmok a tam to mame na skok..tam si to vynahradim. 😎

puclik77
14. sep 2009

dobre ranecko amis, jzizala, aky bol vikendik? Amis ho ma este predlzeny, ze? Ja som odo dnes slamenna vdova, zajtra ked je sviatok, idem tych chlapov "skontrolovat" 🙂 Spravim si vyletik 😉

amisa
autor
14. sep 2009

puclik ahoj pisem s predlzeneho vikendu .. ty mas teda odvahu ja by som to neriskovala 🙂 kontrolovat pansku jazdu
tu nas mama vykrmuje , takze ratam ze budu zas enjake kila navyse 😉

puclik77
14. sep 2009

amis, ved mi aj bolo naznacene, ze s prazdnymi rukami ani nemam chodit 🙂 Kupim im nejake vinko a dnes idem vecer k nasim a mama nieco dobre upecie 🙂 donesiem im "prichodne"
A len sa pekne nechaj vykrmovat, ved babatko to vsetko spapa 🙂))

jane86
14. sep 2009

Ahojky holky, tak jsem 19 DC a budu netrpělivě čekat jestli přijde mrcha. V pátek jdu ještě na ULT a tam mi řekne jesli folikul praskl. Holky jaké jste měli příznaky krátce po ovulaci? A kdy mám zkusit testík? Jsem z toho nervúozní. Protože mrcha určitě zase dorazí. ☹

puclik77
14. sep 2009

jane, ja som po ovulke asi nemala ziadny pocit. Necitila som ani zahniezdovanie vajicka. Iba ma asi tyzden pred ms zacalo tahat pri lavom vajecniku. To som predtym nemala. Take ako keby ma niekto tahal spagatom.Ja by som sa netestovala skor, nez ma prist ms alebo aspon po 3-4 dnoch meskania. Skor to asi nema zmysel, lebo HCG ti moze stupat pomaly a test pri prvom meskajucom dni moze byt negativny. Bud trpezliva a neboj, dobre to dopadne. 😉

jane86
14. sep 2009

Bojim bajim mooooc ☹

puclik77
14. sep 2009

neboj neboj!!!! musis byt hlavne v pohode, venuj sa sebe, nestresuj sa, lebo hlavne stres moze byt pricinou toho, ze sa babatko neuhniezdi tak ako ma!!! A hlavne sa netestuj skoro, lebo to tiez zbytocne budes len nervozna ked tam nahodou bude iba jedna ciarka a pritom moze byt iba 25DC. Ja by som pockala tak aspon 30DC.

jane86
15. sep 2009

Moc bojim a má teď trichu výčitky. Snažilkovali jsem 11,12,14,16 Dc a nevím zda to stačí. Od 17 DC beru utroš a je mi po něm blbě a jsem ubavená, že na snažilkování nebyla nádala. Co myslíte snačí to?

amisa
autor
15. sep 2009

jane ahoj snazilkujte co mozte.. skuste aj nejaku rychlovku alebo nech ta manzel nejak rozmazna 🙂

jane86
15. sep 2009

Já už jsem z toho tak na nervy , že na to není chuť snažilkovali jsem naposledy 16 DC teď jsem 20DC a od té doby nic. Už mi z toho fakt hrabe. Snad stačilo snažilkování 11,12,14,16 DC , ikdyž si myslím, že těhu zase nebudu ☹

amisa
autor
16. sep 2009

aj ja som si myslela 🙂 a vidis 🙂..neboj nic sa nedeje ak nebudes skus dalsi cyklus..nevadi neboj..

amisa
autor
16. sep 2009

dievcata a zabudla soms a pochvalit.. urobili sme nasej bambulke krasny nakup 🙂..v BB sme nakupil lacnejsie ako v Ba a take rozkosne vecicky sme sa nad tim cela rodinka rozplyvali

jane86
16. sep 2009

Věcičky parádní amiso.
Já se poslední dobou dostávám do nějaké hrozné deprese. Už mi z toho fakt hrabe. Tolik bych si přál zjistit, že jsem těhu.

amisa
autor
16. sep 2009

ja viem jane je to hrozne..neviem kup si cokoladu vyrevsa, vyplac sa. myslime na teba..neboj ono to pride len kedy..to je otazka
vecicky nemam nafotene este , tie nove, nafotim ale najviac som nadseja s vankusa na kojenie 🙂 a maleho overaliku so sobom s cervenym nosikom.

jzizala
16. sep 2009

ahojky holky, koukám je tady trošku mrtvo, no jo prodloužený víkendík co ?? 😀 Tak puclík doufám žes tu návštevu u chlapů přežila ,já bych tam také raději moc nechodila 😀 ale jestli jsi jim vezla kopec jídla ,tak tě asi přivítali s otevřenou náručí chi chi....

amisa tak vyfotˇ další nákupek, jsem zvědavá 🙂 a kuk ke mně do albumu , už jsem taky konečně nafotila svoje úlovky .....

jane já myslím ,že to přijde když to budeš nejméně čekat ,ale přijde to neboj.

jane86
16. sep 2009

Holky když já už začínám být zoufalá, bojím se, že zase mrcha přijde ☹