Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

amisa
autor
22. feb 2010

waw nova pprofilova fokta?Mala vystraja? Uz by to tam mohla sama cele poroztahovat a spustit.
no puclik , je to na svinu ten koniec. Ale vidim termin je az 27? ci ako mas v knizke napisane? Este ti chuti jest?

Inak mi sme dnes dali Montika nasho milacika uspat k veterinarovy, som si poplakala. Aspon ze mala mi velmi nedovoli smutit.
😒 😢 😔

puclik77
22. feb 2010

Nooo dala som si profilovu fotku, nech vidis, aka som uz velika 🙂)) V mat.knizke mam termin 26.2. tento piatok. Uvidim co v poradni bude v piatok. Ak sa cez vikend neozvem, tak si ma tam nechali. Ak sa ohlasim, tak dam vediet, kedy nastupim. Mala mi niekedy dava take kopance az to zaboli. Podla mna si tam robi miesto aby mohla este fungovat. Kazdy den ju presviedcam, ze vonku bude lepsie a viac miesta, nech sa poberie von. Aj sme jej ukazujem 😀 😀 😀 ale zatial nyst 😠
uprimnu sustrast za havina, ale ked bol uz stary, tak mu je asi lepsie na druhom svete, ako by sa mal trapit na starobu, ze? Mate v plane obstarat si nove steniatko?

amisa
autor
23. feb 2010

skus ju trosku vycapat po ritke 🙂 alebo posteklit na nozicke, alebo radsej nie este sa zlakne a nepojde vobec von dobrovolne.
No to psicek nebol ale uz som mala aj dvoch psikov a teraz dvoch potkanikov a kazdeho sme museli dat kvoli chorobe utratit, tak asi tak rychlo dalsie zvierako nebudem chciet. mne je vzdy potom strasne smutno. Alebo si kupime nejakeho poriadneho papagaja, ale toho nasa Veronika bude musiet zdedit. Taky Ara ci Lori ci kakadu dosahuju vysokeho veku.
Este si popapaj cokolady kolko to ide potom budes musiet na istu dobu na nu zabudnut. Mnam ja by som si tak dala, ale bojim sa este.

puclik77
23. feb 2010

amiska, asi som to s tymi zvieratkami pekne poplietla....ale to sa stale prejavuje ta tehotenska demencia hehe. Ale ked kupite papagaja a zacne vykrikovat a mala bude nahodou plakat, nebude to moc kriku na raz? 😉
Veru cokoladku papam, lebo som na nej stale zavisla....aj dnes som si kupila do zasoby kindercokoladky xixi. Inak dnes nam vytiekla pracka, cize sme mali v kupelni potopu, takze si vies predstavit, ako som s maxi bruskom utierala podlahu?! No pohlad pre bohov hehehe 😀 Drahy je v praci a nemohla som to nechat az kym pride, aby sme nevytopili susedov xixi. No bola to sranda a krize v prd..... A mozno to konecne pomoze malej pobrat sa na svet a pozriet sa osobne aka pracka to vytiekla hehe.
Minule som si zase pozerala fotky vasej Veroniky, no strasne krasne mimco to je!!!!! Este prihod dalsie fotecky!

amisa
autor
23. feb 2010

teda pocuvaj to by uz mohlo zabrat 🙂 ta pracka by sa o to uz mohla postarat. mnam kinderky by som si dala mnaaaamm
prilozila som nove fotocky🙂

puclik77
23. feb 2010

no mala je proste nadherna!!! Ta s tymi ruzickami, kde sa Veronika usmieva, nema chybu!!! 🙂 Ale tam kde je s mackom, ten sa jej moc tusim nepacil xixi.
No inak pracka zatial nezabrala. Drahy uz na malu vykrikuje ze vylez odtial hehe. A mala dnes iba vytrca asi paticku, alebo kolienko, lebo mi robi na bruchu kopceky xixi.

amisa
autor
23. feb 2010

hehehe ano tak kukla na macka ze az.. tie ruzicky su sice rozmazane ale je tam hrozne chutna 🙂
tato nech sa posanzi 🙂 viac, nech sa jej skusi prihovarat ze ako je tu dobre, kriku sa este mala zlakne 🙂 iank ako ju volate?

puclik77
24. feb 2010

dnes sme boli cele dopoludnie v aute, vybavovali sme a tak som si tajne myslela ze sa to ztrasie a mala sa popyta na svet a nyst zatial. Strasne ma zacali boliet slabiny a az take pichanie mi vyraza do noh ale stale nyst nyst. Mala sa bude volat Tiana, cize ju volame Tianka, alebo ja ju vacsinou volam Tiuška 😉 Vy hovorite malickej Veronika alebo mate este nejaku zdrobneninku?
Dnes varim fazulovu omacku, mam na nu strasnu chut. Musim to este vyuzit, kym nekojim, lebo potom sa jej tak skoro nenajem xixi. Vy coze dnes porabate?

amisa
autor
24. feb 2010

puclik nejaks a nam tu vsetky tehulky stratili..
tianka? kedy bude slavit meniny? Veru daj si kym mozes fazulku. Hadam sa ti nejak v noci rozebehne 🙂 ked uz tlaci na slabiny, pada asi uz dole.
Mi malu volame bambulka alebo Veruska alebo Veronika ci babetkon 🙂 (to vymyslel manzel pre nu este ked bola v brusku). Dnes ma umravcany den. Poriadne enspi, tak dufam ze bude v noci, lebo tuto noc sme toho vela nenaspali.

puclik77
24. feb 2010

Amis, Tianka bude mat meniny na Tatianu 1.2. Je to v podstate skratena verzia tohto mena. Volala som aj na matriku do Petrzky a nemal by byt problem aby nam ju zapisali. Tiana je v zozname europskych mien. Stale mi tvrdne brusko, tie falosne kontrakcie mam stale, ale vzdy to prejde a skor je to neprijemne, neboli to velmi. Mam iba pocit, ako keby mi islo prasknut brucho. No proste sa tesim, ked bude mala vonku. Veruska ma dnes umravcany dnik? A co sa jej nepaci, ked krasne svietilo slniecko? Mozno si nieco spapala co jej v mliecku nezapasovalo, hm? Alebo proste iba nema svoj den. Ved ona vam to zase vynahradi xixi. Kolkokrat si za noc hore, ked Veronika spinka dobre a ked sa jej moc nechce?

puclik77
25. feb 2010

Amiska, ako ti vyvolavali porod? Cim, co ti dali? Ja stale nic, cize zajtra uvidime co povie doktor....Uf nejako sa zacinam baaaaat 😖

nanulik
25. feb 2010

ahojky môžem sa pridať k úspešným clostilkám? brala som 3 mesiace a na tretí krát sa podarilo 😵 😵 😵

amisa
autor
25. feb 2010

nanulik gratulujem 🙂 suuuper..a co ake su to pocity? Ako tehotenstvo?

nanulik
25. feb 2010

ja tomu nejako stále nemôžem uveriť 😵 . každú chvílu sa chodím pozerať na test či sú tam naozaj dve čiarky, či sa mi to len nesnívalo. ale veľmi sa bojím aby bolo všetko v poriadku. 🤐 no ale už sa začínajú prejavovať prvé príznaky. som stále hladná a stále by som spala 😀

amisa
autor
25. feb 2010

puclik no tteda ja som uz pomaly aj zabudla ake hrozne bolo to cakanie. Ale keby daco neboj sa vyvolavacky, je to len cipok, a pytaj si Epi hned ked to bude mozne ak teda chces. Ked ti daju cipok tak pi tie ich sladene caje a nejedz vela aj ked ti este nezacnu kontrakcie, pi aby si mala enegriu z cukru a nejedz aby si nevracala. Ale na to mas este casuuuuu.. nakoniec to tak vobec nemusi dopadnut.

nasa babmbulka to ma obcas tak ze niektore dni krici ako najata a niektore menej a niektore prespi. Ale dnes sme boli na kontrole u pediatricky. Mame asi problem s takym skritym refluxom tak sme dostali Nutriton , a biogay a davame este espumisan a ze ju to ma ukludnit. Mava stikutky a troska ju nadrapuje aj ked nevracia casto. Hlavne sa nesmie certit vtedy sa to este zhorsi. Kolkokrat v noci sme hore? no kojim aj v noci zhruba kazde tri hodiny.

amisa
autor
25. feb 2010

nanulik to je super ze 🙂? teda tebe nieje zle? tebe chuti jest? to je fajn. A uz o tom vie chlap, rodina?

nanulik
25. feb 2010

zatial mi nie je zle ale čakám kedy ma to chytí, tak si zatial užívam že môžem zjesť čo chcem. a najdôležitejší ludia to už vedia a radujú sa. a miláčik mi píše každú chvíľu sms ked je v práci ako mi je 😀

jane86
25. feb 2010

Ahoj, nějak na vás teď kašlu co? Ale nějak nazvládám. Zítra mě čeká poslední zkouška na 2 . pokus a pořád ještě zvracím....už mě to neba. Končím 14tt a pořád to né a né přejít.
Amis do kdy ti bylo zle?
Puclik? Pořád nic? Chudinko malinká... ☹
nanulik moc gratuluju 🙂 a neboj né že bych ti to přála, ale nevolnosti ještě možná přijdou. U mě začlaly 7 - 8 tt a nejhůř mi bylo 9-11 to jsem pořád jen ležela a zvracela 😀 . Teď už jsem 14 tt a zvracim jen večer a občas ráno. Ale na zvracení mi je pořád celý den-----nepřeju tohle nikomu 😒
Jinak Holky Dobrou noc

puclik77
26. feb 2010

amiska, dnes idem do poradne, takze uvidime ako dopadnem. Ked sa tu neukazem cez vikend, tak si ma tam nechali 😉 Inak dnes rano ma zacalo pobolievat podbrusko a krize ako keby som mala dostat menzes. Nie je to nic kriticke, pri menzese by to nebolo ani na tabletku, ale uplne mi to pripomina take stavy. Tlak vo vnutri, chodenie na zachod a cakas ked pride "navsteva". Neviem co to ma znamenat. Mozno len nervozita z poradne ako to dopadne 😒 Inak s tym refluxom to mala aj kamoskina mala a poradila jej pediatricka, ze ma medzi matrac a rost do postielky dat naskladany uterak, aby isla mala ako keby "z kopca" v postielke, ze aj to pomaha, aby sa mliecko nevracalo spat do pusinky. Cize aby mala malá malicko hlavicku vyssie (o par cm) ako nozicky. Ja to urcite planujem tak urobit hned na zaciatku.
nanulik gratulujem aj ja!!! Uzivaj si, ze ti nie je zle, ja som bola tiez z tych stastnych komu nebolo vobec zle 🙂 Drz sa, vela spi a opatruj seba aj mimiska 😉 Dopraj si vsetko co telo ziada!!!
Jane ja stale nic veru, ale snad sa to uz pohne, ved domcek si tam nemoze mala postavit, uz nema miesto xixi. Uvidim ako dopadnem dnes v poradni. Ty sa tiez opatruj a hlavne neboj, to zvracanie uz urcite coskoro ustane!!!

puclik77
26. feb 2010

ahojte maminky/tehulky, takze sa hlasim z domu. Malickej sa nechce ist von, vsetko po starom. Ak sa do 3.3. nic neudeje, tak rano nastupujem do nemocnice na vyvolanie. Inak ma uz vsetko boli: krize, podbrusko, triesla....no proste je to ako polcas rozpadu. Mala sa vlni ako krtko pod kobercom takze sa ma dufam dobre. Dnes ked sme isli do poradne, tak do nas jeden blazon na krizovatke zo zadu nabural. Nastastie ma iba hrklo a zlakla som sa, brusko mi hned stvrdlo, ale doki povedal ze je babo v poriadku. Tak snad mal pravdu.

amisa
autor
26. feb 2010

Ahoj puclik a tianka, teda dievac jedno nechce sa jej od mamy.. potvora jedna. Ale dni ma zratane 3.-4.3. to pojde po dobrotky ci pozlotky.
Teda a na ktorej krozovatke sa to stalo. Nams a to tiez stalo v osmom mesiaci myslim na krozovatke za tescom lamac pri SAVke pred patronkou. Velke skody? Hlane ze ste vy dve v poriadku. Mohlo by ju to rozbehnut.
Inak mi sme dopadli s Nutritonom zle, v noci sme toho vela nenaspali a ani cez den co mala z neho take hrozne krce. Ale zanma lekarka na telefone nam poradila ze to asi nieje tak reflux ako ze sa nevie poriadne vykakat, tak sme jej kustik pomohli a je klud. Princezna sa nam inak naucila na ruky sa pytat, tak aj to je velka sranda.

jane Ahoj ja ze co sa deje kde si sa stratila.. teda pocuvaj tebe je zle ako by si chcela ostat krasne a stihla aj po tehotenstve. Chuda moje no velka sranda to nieje, mne bolo zle do 4,5 mesiaca a mojej znamej az do konca tehotenstva. Asi som ta tym velmi nepotesila. Drzim palceky, aby sa to uz ukludnilo. Aj na to nieco skusas?

nanulik no teda starostlivy chlap🙂 a co chysta sa aj k porodu ci zatail aspon na sono?

nanulik
26. feb 2010

no to on je riadne starostlivý🙂 a o pôrode zatiaľ nerozmýšľam lebo sa bojím, ale na sono pôjde určite ak nebude v práci. písala mi jedna kamarátka že ho stretla na ceste do roboty a že sa usmieval 😀

amisa
autor
27. feb 2010

nech s len stara, ved ma na tom polovicny podiel 😀

puclik77
27. feb 2010

amiska, sak som cakala ze sa to s tym tukelesom spusti a nic. Stalo sa nam to na nabrezi pri River Parku. Malicka sa tam drzi ako kliest hehe. Skody nie si velke, len naraznik je na vymenu a znacku musia vyklepat, lebo je cela preliacena. No ale ako pises, hlavne ze sme v poriadku. Budem tajne dufat, ze sa ten porod spusti sam. Dnes sa ideme poflakat do avionu, tak mozno tym chodenim tomu pomozem. No a ked nie, tak 3.-4. to bude dufam ze uz za mnou. Budem mat malu v meninam ako darecek 😉
Takze malicka sa nevie dobre vykakat? Uf a ako sa pomaha takemu malemu babatku? Su na to nejake kvapky alebo co? A ako sa pyta na ruky? Vystiera rucky na vas? Uz vie presne co chce xixi. To musi byt chutnucke 😉
Nanulik kedy mas dalsiu poradnu?

nanulik
27. feb 2010

do dalšej poradne idem až 25. marca.

puclik77
28. feb 2010

nanulik az o mesiac? Takze to len uvidis na utz tu zmenu ako mimco narastlo. To uz bude vsetko pekne vidiet. Nie iba machulku ale aj hlavicku a telicko. Dovtedy sa pekne opatruj a hlavne davaj na seba pozor 🙂

alzbeta.hod
28. feb 2010

ahojky hlásím se po dlouhé době.... mám už měsíc hrozný nevolnosti a tak sem chodím jen minimálně.

nanulik
1. mar 2010

len dúfam že sa dovtedy nič nestane. ale snažím si dávať pozor ale určite nebudem ležať v posteli. ved mi nič nie je. no a včera už mi bolo aj trošku na prd. s našimi sme boli v reštike a dávali tam XXXXL porcie a ja som to všetko zbaštila. a potom už len večer o osmej som mala vianočku. a ked som išla asi o jedenástej spať začal sa mi nejako ozývať žalúdok. 😝 ale našťastie som zaspala a prešlo to a teraz som zase strašne hladná 😒

puclik77
1. mar 2010

no asi si to s jedlom prehnala, ale inak ked ti nic nebyva, tak papaj vsetko na co mas chut. Mne tiez nebyvalo zle, iba som parkrat mala zaludok ako na vode, ale nezvracala som, cize v pohode. A mozno ti ani nezacne byt zle. Uzivaj si tehotenstvo, pokial ta brusko velmi neobmedzuje 😉

amisa
autor
1. mar 2010

ahoj tak mi sa ideme von vencit zas nespala od siestej rana poriadne. Hadam ju kocik uspi. Ja uz spim aj po stojacky.
puclik teda mala ta riadne natahuje.Ani poflakovanie v avione nepomohlo? ako si to zvladla?

Alzbeta.hod teda hormony ti davaju radne o sebe vediet co? aj vracias? zachvilu mas za sebou prvy trimester to je super 🙂 kolko si uz pribrala? je brusko vidno?

nanulik ty si sa teda objedla ako prasiatko 🙂 sa necudujem ze ti bolo zle 🙂 ale puclik ma pravdu uzivaj si jedla kym mozes ked bude brusko velke a male poriadne kopat do zaludka ci do mechura to bude vsetko jedlo trochu problem.