• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zvolenčanky, ste tu?

10. novembra 2013 
strapanik hlavne lahky a nekomplikovany porod prajem :slight_smile:
28. aug 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Žiadne správy od Mirky,.......Janka čo keby si to tam išla omrknúť :wink:
29. aug 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zenicky hladam dobru pediatricku vo ZV poradte prosim je to surne
29. aug 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katecameron pediatricky sme tu rozoberali uz velaaa krat. my chodime k dr. ciernej na poliklinike. :wink:

dufam ze to uz ma strapanik za sebou a uz sa vytesuje z malickej natalky. :dizzy_face:
29. aug 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Viete mi poradit niejaký fotoateliér vo Zv,kde fotia bábätká a robia rodinné foto? Kamarátka mi poradila Gabiku Halajovú a Pav studio. Nemáte niekto skusenost? :slight_smile: Dakujem
30. aug 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minus06 ahoj Minus, kamarátka má vlastný fotoateliér, nie je síce zo Zvolena ale nie je problém pre ňu prísť alebo vy prídete tam... posielam ti jej stránku
http://www.foto-moment.sk/
30. aug 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minus06 gabika halajova foti krasne,to mas dobry tip. Je vo zvolene. A foti aj este mamicka, ktora prispieva do tejto temy zunka. :wink: obidve su super,vyber je na tebe. :wink:
30. aug 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj mm1. Dakujem,pozrela som si stránku,velmi pekné fotky robí,je to zaujímavé aj ponuka :slight_smile: Skúsim sa viac informovat mailom. Aj ked Bánovce sú dost od ruky :unamused:
Už som pozrela aj Gabiku Halajovú,tiež velmi pekná práca,krásne foto :slight_smile: A Zunka má tiež fotoatelier? Alebo?... :slight_smile:
30. aug 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miri, vrelo odporucam Zunku - foti nadherne, mi sme boli u nej, vlastne asi vsetky baby s tejto temy, aj bruska nam fotila, aj deticky ... Zuzka foti aj u seba, ale nie je jej problem ani cestovat, kde teraz byvate?
Gabika nas fotila na svadbe, aj ta je super
30. aug 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas fotila aj Gabika aj Zunka krasne fotocky obidve velmi sikovne babenky ale u Zuzky mi to bolo take osobnejsie super babenka
30. aug 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bývame teraz vo Zv,smer Zlatý potok. A Zunka je odkial? A dáva aj cd? a cenovo je to asi ako? :confused: a kolko fotiek? atd..... :slight_smile:
30. aug 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miri napis jej rpiamo IP, urcite ti odpovie na vsetky otazky ... je z Ocovej
30. aug 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@minus06 neviem sa dostať do IP :frowning2: ,... ale môžeš ma nájsť aj na Facebooku ako Zuzana Fiľová Ľuptáková, večer ešte pôjdem na net, tak Ti niečo k tomu popíšem.
Baby, jój ako ste ma pochválili,.....veeeeľmi si to cením :wink:
30. aug 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, mám správy od Mirky-strapánika. Malá Natálka sa narodila 28.08.2010 o 22:40, 53 cm 3620g a je vraj úžasná.
31. aug 2010 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No te verime,ze je uzasna :dizzy_face: tak stihla este pekny datum ltt. :slight_smile: blahozelame @strapanik k malej Natalke. Ma krasne miery bambulka :slight_smile: prajem vela zdravicka a maminke vela mliecka :slight_smile:
31. aug 2010 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my gratulujeme a natalke prajeme vela zdravicka a krasny zivot. maminke skore zotavenie a vela mliecka. :dizzy_face: :dizzy_face:
31. aug 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka gratulujemeeeeee a Natalke prajeme hlavne zdravie a maminke veeeeeeľa mliečka :wink:
31. aug 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka gratulujemeeeeee a Natalke prajeme hlavne zdravie a maminke veeeeeeľa mliečka :wink:
Lucka kupili ste niečo
31. aug 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. tak my mame za sebou nastup do novej skolky. maly to zvladol uplne v pohode ani sa nerozlucil a uz sa bezal hrat. mal tam vsetkych prazdninovych kamosov tak to nebol pre neho taky sok. som zvedava do kedy mu ten elam vydrzi. myslim ze po prve spanie :grinning: :grinning: :grinning:

janka a vy ako? nastupil tobiasko dnes do skolky?
2. sep 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, lucka ano nastupil vôbec neplakal len potom neskôr vraj spustila gejdovanie cela trieda, tak sa pridal aj on. :grinning: ja som šla do poradni.
No ked som ponho po hodinke došla tak so smiechom sa mi priznal, že plakal ale vraj zajtra nebude. :dizzy_face: uvidime
2. sep 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka tak parada. nas sa vraj tvaril ako velky skolkar. :grinning: ale samozrejme nespal. no co uz hlavne ze lezi a nevyrusuje. a co vravis na ucitelky? ktore maju nakoniec malu triedu?
2. sep 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby, uz su z vasich chlapcov velky skolkari ... ja si to este neviem predstavit, nastastie mam este chvilku cas :grinning:
2. sep 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dakujem za gratulacie. Mame sa dobre, pomalicky sa zzivame. Natalka je zvacsa dobrucka, ale obcas spusti riadne gajdy. :slight_smile: Napr. minulu noc sme asi polovicu prestepovali s drobcom na rukach. Ale zase noc pred tym bola uuuplne v pohode. Ja uz mozem celkom dobre sediet, mliecko mame, obcas papkame kazdu hodinu lebo mi zadrieme na prsniku, niekedy spi aj 4 -5 hod v kuse.
Musim povedat, ze vsetka ta bolest aj unava stoja za to. Ked som zbadala malicku, tak to bolo nevyslovne uzasne a este si pamatam pohlad do manzelovych oci - ziarili ako hviezdy a bol vyskereny od ucha k uchu.
3. sep 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strapanik super ze ste uz domka. :dizzy_face: toto obdobie je narocne ale zaroven krasne. a tak to rychlo zbehne. az mi je niekedy luto ze moj lukasko uz nie je ziadne babätko ale "velky" chalan. :sweat_smile: takze si to vsetko krasne vychutnavaj.
3. sep 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Strapánik. Tak malá je dobručká :wink: super. To Šimi teraz len sem tam dokáže spať 5 hod v kuse :pensive: .
Pridaj nejaké fotočky, sme zvedavé na malú modelku
3. sep 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mirka, tak super,ze sa mate dobre :slight_smile: veru pridaj nejaku fotku :dizzy_face:
3. sep 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dala som zopár fotiek do albumu
5. sep 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj, neviete, ako sa ma Iwka s malym Tomaskom? Od porodu sa tusim neozvala tu na Koniku,
5. sep 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strapanik krasne fotocky. mala je nedhernaaaa. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

janka tobiasko ako v skolke? paci sa mu? a ty si ako spokojna?

ivka ma dovod preco sa este neohlasila ale nech ona o tom napise ked uzna za vhodne.
6. sep 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, strapanik fotky su kráááásne, mala je užasna, aj ja už chcem mať maleho Jakubka pri sebe ale nejako sa mu nechce isť von :unamused:

Lucka no dnes sa maly krásne obliekol, vzal si macka aby mu ukazal škôlku a hračky, no ked mal isť dnu do triedy schmatol ma a nie a nie sa ma pustiť :frowning2: tak mi bolo ľuto ho tam nehať a ked ho pani učitľka vzala na ruky a odniesla do triedy s plačom, tak sa mi aj vykotulala slza :confounded: ale chodime len na 2 hodinky tak už si pôjdem po neho :dizzy_face:
6. sep 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok