• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zvolenčanky, ste tu?

10. novembra 2013 
Ivi, hlavne sa dostan do Ocovej, to bude stacit ... :grinning: :grinning: :grinning:
23. júl 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadi ide to z 11 myslim.
mozme sa aj na zastavke, ja Ti cinknem, ked dorazime na stanicu, ideme z domu pesi, neberiem kocik, tak nam to bude trosicka trvat.
ozaj, na prime vcera v pocasi davali, ze dneska bude pravdepodobne najteplejsi den v roku, takze musime dodrziavat pitny rezim :slight_smile: u mna to kofca isti :slight_smile:
23. júl 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Peťa, mangel je teraz vo ZV, môže Ťa zobrať do Očovej a potom by Vás aj odviezol. Ale bude v meste ešte nejakú hodinku, tak ak chceš, tak mi crnkni.
23. júl 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my uz mame po obednom spanku, takze krasne stihame prvy bus. takze web vypiname a chystame sa
23. júl 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mirka super. lukas este drichme a to som ho davala uz o ol 12 aby vstal v normalnom case. tak snad o pol 3 je hore inak ho budem musiet budit. tesimeeee sa aj my. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. júl 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka presne sme aj my tak natom zo spaním :grinning: už sa aj my tešííííme :dizzy_face:
23. júl 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cawteeee baby. Ta Dudi uz buva... xcem sa vam podakovat za prekraaasne straveny dnik... hlavne tebe Zuni... dakujeeeeem!!! :dizzy_face: :grinning:
23. júl 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Peta, aj Šimonka už odťalo, síce nebude spinkať do rána ako ostatné detičky, ale aspoň dá maminke priestor na úpravu fotiek. Takže idem robiť s fotkami a priebežne ich sem budem pridávať. Ale trošku to potrvá, lebo ja nefotím vo formáte jpeg, ale raw a tak musím každú jednu prerobiť na jpeg. Také nepodarené ale nebudem.

Iwka, doniesla si chipsy - nezjiedli sa - a ja ich teraz musím tlačiť do hlavy :angry:
23. júl 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Práve som zistila, že je urobených 205 záberov, tak to musím trošku vytriediť
23. júl 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: ste fotili ako draci s Lubkom :slight_smile: ... Zuni za domom na stolicke som ti nechala ocikanu plienku a bonbonieru, ta tu cokoladu ber ako ospravedlnenie za tu plienku :sweat_smile: akosi som nestihala pratat za sebou :pensive: ...odpust matko!!! :fearful:
23. júl 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ten dezert som našla, teda svokra ho odložila do garáže, som nevedela kto to spáchal :angry: ,.... a to ty. Zajtra, keď prídeš si dáme. :wink: A plienka bola ešte málo zacikaná, dala som ju Šimonkovi na noc :grinning:
23. júl 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: no tak teda dobre.... ze spachal!!! co si ty pachala cely den!!! si sa ako vzorne starala o nas... :sunglasses: tesim tesim na fotky :dizzy_face:
23. júl 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Pridávam ich priebežne na FB, tak si to tak kuknite
23. júl 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj mi dakujeme za krasny den ... :slight_smile:
23. júl 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my ďakujeme za perfektný deň u Zuzky :wink: :slight_smile: :dizzy_face: ...bolo super :wink:
Len si daj Zuzka z chipsov :grinning: , dobrú chuť :wink:
Fotky sú perfektné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...budeš druhá Gabika :slight_smile:
23. júl 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale keď som sa videla na fotke ja, tak som hneď chipsy odložila :angry: , riadne sadlisko mám
23. júl 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko. tak lukas siel spat o stvrt na 11 vecer. :sweat_smile: susedovci nas nahovorili este na navstevu tak sme boli tam.
aj ja som mala paradny den DAKUJEM baby. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hlavne zuzka :dizzy_face: len skoda ze lukas nemal svoj den. ale mam ponaucenie ze nabuduce ho nesmiem budit. :rolling_eyes:

idem kuk foto.
24. júl 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuziiii fotky su uzasne. fakt. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: len skoda ze lukas sa na nich tvari akoby ho týrali. :rolling_eyes:
24. júl 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ešte dnes pridám ďalšie, ale až večer, lebo keď bude spať cez deň, budem sním aj ja. Noc bola straaaašná
24. júl 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj zuzka to ma mrzi ta noc. :frowning2: veru pospi si s nim fotky pockaju. :wink:
24. júl 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata :wink: tak vidim, ze ste spachali velke stretko, teda babinec :wink: :slight_smile:
zunka - fotky su kraaasne vsetucky, a ja som zirala, aky je uz Simonko velky, ani som ho nespoznala :sweat_smile:
a takisto aj ostatne deticky vsetky - narastli od maja teda dako :wink:
ja este lucke musim dorucit tie videa z lukaskovej oslavy - najblizsie ked prideme, tak to prinesiem :wink:
a dadi, ake pekne brusko :slight_smile: a tie gate kratke tehu si kde kupila? :wink:
24. júl 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky :wink:
Zuzka teším sa na ďalšie fotky :wink: , sú super všetky :slight_smile: ...
Mrzí ma, že noc ste nemali najlepšiu, ale snáď cez deň Ti to Šimonko vynahradí :slight_smile: .
Lucka, netáraj...vraj týrali...zlatý je Lukáško :dizzy_face: , takisto všetky deťúrence - páčence :grinning: :grinning: :grinning: , odvodené od slová páky :grinning: :grinning: :grinning:
Lucka, ja varím tú krémovú cuketovú polievku, dúfam, že bude chutiť aj môjmu :slight_smile: ...a ešte mi ostala cuketa aj na vyprážanie, ďakujem Janka :slight_smile: :wink:
24. júl 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
mne sa vcerra nedalo pripojit, tak ja dakujem za krasne vcerajsie poobedie az dneska :slight_smile:
mlada zaspi a idem kuk foto
24. júl 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky tak ja som sa sem dostala až teraz. Zuzka dakujeme kráááááááásne za včerajší deň bolo nam super. :wink: maly spinkal ako dudok.
a ráno sme si urobili výlet do BB do Europy na vláčik :grinning: bolo super len maly dnes spal len polhodinku tak ho odpálilo už po siedmej, tak mam trošku voľno len som unavena ako kôň ( poviem vám byť nanho sama cely deň a takto v meste fuška poriadna) bo dnes som z michala nič nemala :unamused: bol na drevo na plot.
24. júl 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka tie fotky su bombovééééééééééééé
24. júl 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem vediet tak pekne fotit ako zunkosovci :slight_smile:
iwka dobry vyraz - pacence - paci sa mi :slight_smile:
24. júl 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka, však dobrý výraz :grinning: ?
Janka, tak to viem už aj ja povedať, že by sama na dieťa celý deň je poriadna fuška :astonished: ...ako, oni majú odkiaľ toľko energie? :grinning: Kde na ňu chodia, že by sme aj my zbehli :grinning: ...
Presne tak, Zunkošovci fotia úžasne, o pár rôčkov budú známa firma :grinning: :slight_smile: ...
Ináč, tá krémová cuketová polievka nemá chybu, aj môjmu veľmi chutila :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
24. júl 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim si recept na kremovu cuket. polievku :slight_smile:
24. júl 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zunkošovci ďakujú za pochvaly. :slight_smile:
Mirka, stačí vraziť strááášne veľa peňazí do foťáka a budeš taká fotografka ako lusk. :wink:
Veľmi rýchlo to ubehlo, ani som nestihla prebrať všetko čo som chcela :unamused: .
24. júl 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi tak to mozeme preberat tu :slight_smile:
24. júl 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok