Baby friendly reštaurácie v Bojniciach

smartuska
17. feb 2022

Vedeli by ste mi prosím poradit dobru (nie drahu, nie fast food) reštauráciu v Bojniciach vhodnu aj pre 2 rocne dieta? Tj. s detským kutikom, detským menu (nie hranolky a nuggetky, ale niečo kvalitnejsie) a ideálne blizko ZOO (ale nemusí byť nevyhnutne). Prípadne dajte tipy ako ste riešili stravu vy počas navstevy zoo. Veľká vďaka.

rema2006
17. feb 2022

@smartuska Ahoj, skuste v Prievidzi reštauráciu Dráčik. Je tam kútik aj varia obstojne.

babulkomale
17. feb 2022

@smartuska nam sa s detmi pacilo v restauracii Muzika, boli ustretovi, deti dostali omalovanky, farbicky, mali aj detske menu, stolicky vysoke, prijemny personal 🙂

janushka_t
17. feb 2022

@smartuska ak ešte funguje Muzika, tak určite tam. Výborne varia, a mali aj pre deti na vybratie, také normálne, nie tie klasické hovadiny, čo majú inde pre deti. Tie detské menu s rezňami a nugetkami fakt nechápem. Ja si dávam normálne dospelácke jedlo, čo je vhodné pre deti a najprv nakŕmim dieťa a potom sa najem ja.

smartuska
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
smartuska
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
smartuska
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
smartuska
autor
17. feb 2022

@janushka_t @babulkomale @rema2006 ďakujem vám krásne za tipy. Určite sa pozriem na vsetky a porovnam.