MUDr. Hemza Bojnice

sasitimi17
1. jún 2021

Baby ktoré ste boli u pána doktora Hemzu, platili ste niečo za vyšetrenie dieťatka ? Ako to tam vlastne prebieha? Krem alebo masť ktorú mi odporučí kúpim rovno u neho alebo ako? A čaká sa tam dlho ?

elenajezova
1. jún 2021

Nie som si istá, či vôbec pan doktor ordinuje. Už dlho tam nie je...

sasitimi17
autor
1. jún 2021

@elenajezova objednali nás na zajtra tak ani nesranduj 😮

lellla
1. jún 2021

Ahoj..neplatila som nič sniz a seba ani za malého..krém ktorý ti predpíše sa dá kúpiť v lekárni hneď v tej istej budove ...sú to poväčšine centove záležitosti ale samozrejme môžeš si to vybrať hocikde no tu máš najväčšiu šancu že to majú hneď a nemusíš čakať deň dva zakial.to namiesaju a podobne ....to či pracuje ešte to neviem ale ak vás objednali tak ordinuje určite...len sa obrn trrpezlivostou pretože čas je len orientačný a čakáš dlho podľa toho aký prípad tam má ...raz som čakala 3 hodiny po čase lebo tam mal jedného pána ktorý prišiel z rukami na prevezy a to robil on takže to bolo na dlho👌

lellla
1. jún 2021

@sasitimi17 jaj a ešte som chcela neviem na koľkí vás objednali ale ráno si tam skús zavolať či to platí pre istotu

elenajezova
1. jún 2021

Aha, tak dobre vedieť.... 😀

sasitimi17
autor
1. jún 2021

@lellla ďakujem
No nás ani na nejaký čas neobjednala len dátum kedy prísť
Mame to skoro hodinu cesty tak snáď nebude veľa ľudí pred nami keď vyrazime skoro ráno😌

lellla
2. jún 2021

@sasitimi17 no uvidíte niekedy zoberú aj skorej keď vidia že ste z dieťaťom ...🤭