Odporučte mi gynekológa v okres PD

30. apr 2021

Prosím, odporučte mi gynekológa, ktorý sa zaujíma o človeka a jeho zdravotný stav. Mala som Dr. Koszégyho ale odišla som od neho viac menej kvôli sestričke. Teraz mám Nidala a absolútne som s ním nie som spokojná. Všetko rýchlo, rýchlo na moje otázky mi odpovedať nevie. Výsledky z nemocnice mi interpretovať nechce, vždy ma odbije a ja ani vlastne neviem o svojom zdravotnom stave nič. Áno, má moderné prístroje a objednám sa na čas , ktorý mi vyhovuje. Ale vyšetrenie ani nie je alebo mi dá nejasné odpovede. Poprosím nekomentovať tie, čo k nemu chodia raz za rok na preventívku, to dokáže každý lekár. Som už naozaj zúfalá a potrebujem doktora, ktorý si prečíta aj moju zdravotnú dokumentáciu a bude riešiť moje výsledky, problémy a pod. Kľudne aj súkromník. Za každú relevantnú odpoveď vopred ďakujem.

kristina_gas
19. júl 2023

Dobrý deň, narazila som na tento dávny chat lebo akurát riešim podobnú situáciu... Môžem sa spýtať, predtuoulu ste nakoniec k tej pani doktorke Sonogovej? Ste spokojná s vyšetreniami / prístupom? Dakujem