Odporučte mi gynekológa v okres PD

30. apr 2021

Prosím, odporučte mi gynekológa, ktorý sa zaujíma o človeka a jeho zdravotný stav. Mala som Dr. Koszégyho ale odišla som od neho viac menej kvôli sestričke. Teraz mám Nidala a absolútne som s ním nie som spokojná. Všetko rýchlo, rýchlo na moje otázky mi odpovedať nevie. Výsledky z nemocnice mi interpretovať nechce, vždy ma odbije a ja ani vlastne neviem o svojom zdravotnom stave nič. Áno, má moderné prístroje a objednám sa na čas , ktorý mi vyhovuje. Ale vyšetrenie ani nie je alebo mi dá nejasné odpovede. Poprosím nekomentovať tie, čo k nemu chodia raz za rok na preventívku, to dokáže každý lekár. Som už naozaj zúfalá a potrebujem doktora, ktorý si prečíta aj moju zdravotnú dokumentáciu a bude riešiť moje výsledky, problémy a pod. Kľudne aj súkromník. Za každú relevantnú odpoveď vopred ďakujem.

simonabelj
30. apr 2021

Ja chodím k MUDr Mihalovej do Bojnic, ako tehotná...tá sa nikam neponáhľa, je super...ale nemá sono, na sono posiela do nemocnice

tncka
30. apr 2021

NESAB s.r.o. Handlova,Mudr.Sonogova je skvela,dosledna a povysvetluje,nikam sa neponahla,uisti sa ze rozumies co ti povedala a ma taky starostlivy pristup 👌

autor
30. apr 2021

@simonabelj a spokojnosť? venuje sa aj tak, že si preštuduje predošlé výsledky a pod. To, že nemá sono mi nevadí, to je najmenej. Hlavne aby mala prístup k človeku, taký, že chce pomôcť a nie rýchlo rýchlo... A berie na objednanie? Alebo ako to u nej prebieha?

autor
30. apr 2021

@tncka Vážne? Presne taký prístup hľadám. A ako to u nej funguje. Vždy je dobré sa objednať alebo berie aj neobjednaných?

hmhm3
30. apr 2021

Ja som práve od Mihalovej odišla 😏 Ona je inak síce strašne zlatá, nikam sa neponáhľa ale keď som sa jej napríklad pýtala na aké vyšetrenia mi berie krv (počas tehotenstva) tak jej odpoveď bola na kadečo 🤷‍♀️ Celkovo bola taká, že automaticky brala, že všetko je vlastne v poriadku. Mam PCOS na sone v nemocnici mi povedali že ak chcem mať deti aby som to okamžite začala riešiť, ona mi nasadila na nepravidelnú ms duphaston, ktorý síce zabral ale s ovulaciou nemá nič a kázala prísť v máji ak sa nepodarí dovtedy (bol september). Proste všetko brala tak že veď to je malina. Keď mám ale pravdu povedať, mne príde, že už nie je jeden normálny gynekológ v Prievidzi. Tiez nie som úplne spokojná tam kde som prestúpila ale sama neviem kam by som šla 🙄

tncka
30. apr 2021

Teraz cez koronu sa objednava,ale necakas dlho,par dni max.,pripadne povies ze surne a maju hodiny od 10.do 11 ze beru surne pripady trebars bolest,vytok a pod.,na nete najdes cislo. Vazne je skvela,je to skusena starsia pani,porodnicka,nemam najmensi problem,vzdy trpezlivo vysvetli,poukazuje. A kedze som nemohla otehotniet,iba vdaka nej mam.teraz dceru,lebo ma zacala riesit hned ako som k nej presla od ineho dr.,nasadila duphaston a po 2r.snazenia som otehotnela po duphastone za par mesiacov.

misica16
1. máj 2021

Môžem potvrdiť Sonogová je špička ozaj. Sa mi za tie roky čo ku nej patrím nestalo, že by mala zlú náladu. Sestrička je svojská, ale keď som bola tehotná sme si padli do oka a zistila som, že vôbec nie je zlá. Náhodou je to fajn žena aj keď pôsobí na niekoho nepríjemne. Doktorka vždy usmiata všetko vysvetluje aj keď sono robí ozaj poctivo. Objednáva sa ku nej na čas, ale asi jediná nevýhoda ja, že má skoro vždy meškanie hodinku, občas sa podarí aj na čas, ale mne sa to stalo iba raz. Keďže je taká poctivá vždy ju čosi zdrží. Mne osobne to nevadí a stojí mi to zato, lebo lepšiu gynekologičku široko ďaleko nepoznám. Môžem iba odporúčať.

manost
1. máj 2021

Sviezeny ordinuje aj v Handlovej aj v Novakoch

autor
2. máj 2021

@misica16 čo znamená, že je sestrička svojská?. Ak je dobrá doktorka, tak ani mne by nevadilo čakanie resp. meškanie. Na dobré sa oplatí čakať 🙂 Hlavné je aby, si preštudovala zdravotný záznam.

riderka1
2. máj 2021

Už 20r. chodím ku MUDr. Gažovi na Sever, za mňa spokojnosť.. 👌🏻

misica16
2. máj 2021

Tak niektorým ženám sa zdá nepríjemná, ale podľa mňa to je aj od toho ako sa kto chová ku nej. Podľa mňa je fajn akurát si ľudí moc nepúšťa k telu. Podla mna sú super a vôbec neľutujem, že som ostala tam aj keď musím dochádzať z pd. Tu som široko ďaleko nepočula o nikom kto by sa jej rovnal či správaním alebo odbornosťou.

sofinkasarah
3. máj 2021

@riderka1 gažo určite nie.strašne zostal protivny .patrim k nemu,som tehotná a to čo si on dovoľuje.ale na každú sviňu sa voda vari.

katulienkaja
5. máj 2021

Aj ja odporúčam MUDr. Sonogovu - najlepšia lekárka, rieši problém komplexne precízne a hlavne neustále...čiže sa mi u nej nestalo aj keď som 100x prišla s tým istým nikdy ma neodmietla a snažila sa pomôcť. Sestrička milá no má svoj vek a majú veľa pacientov tak trošku prepracovaná sem-tam nejaký povzdych ale u Koszegyho to je otras 😁 tiež som tam bola a to u pani dr.sonogovej je teda sestrička v porovnaní ako med. Len neviem či ešte berú nové pacientky.

riderka1
5. máj 2021

@sofinkasarah máme každá evidentne inú skúsenosť.. 🤷🏼‍♀️

romi96
5. máj 2021

Za mňa tiež MUDr. Gažo na Severe.. 👌 aj ako lekár, aj ako odborník je naozaj super, má úžasnú pani sestričku, ktorá vysvetlí, rovnako ako aj pán doktor.. 👌 a to som k nemu nechodila len ako tehotná, ale aj so zdravotnými problémami, vždy ochotne vysvetlil, keď som niečomu nerozumela, vysvetlil tiež.. čo sa týka výsledkov, keď niečo, ochotne pani sestrička zavolá, oboznámi aj keď tam prídete osobne.. akože ja som veľmi spokojná.. to isté aj moja teta, nevie si ho vynachváliť, mala Nidala, a vďaka nemu jej zobrali maternicu, vraj sa inak nedalo, a prišla k pánovi DR Gažovi, a ten nechápal dôvod prečo tak rozhodol.. vraj sa to dalo liečiť a nemala až v takom štádiu zdravotný stav, že by bolo nutné maternicu vziať.. 😔

mamusa34
7. máj 2021

Bože ženy 😂aj ja by som mala zmeniť doktora . Nieže by som sa sťazovala ale čochvíľa pôjde do dôchodku a ja by som chcela niečo živšieho😂🤷
Ja som celá divná alebo doktori sú už všetci skoro dôchodkového veku ? pediater,môj všeobecny lekár , gynekológ 🤷

darinsalvag
7. máj 2021

Ja ku koszegymu chodím 13 rokov. Hej sestrička je raketa a doktor trtko ale od kedy je vo svojej ordinacii (odišiel z unikliniky) tak som spokojná... na uniklinike to bolo samé - nemám čas, nemám čas... normálne v strede tehotenstva som chcela odísť ale fakt ako zmenil miesto je ti sto a jedno. Ale chápem. Ono nie je že sestrička si nepripúšťa ľudí k telu ale to ako komunikuje s pacientami je niekedy cez čiaru.. ako keby bola kráľovna a my nejakí poddaní alebo tak 😂 ale ja to mám u prdele však s ňou sotva komunikujem.. podpisem jej papier a čakám kým má doktor zavolá dnu.. vska čochvíľa pôjde do dôchodku.. ja zase na Gaza nemám dobre slovo ale tak vidíte... každému niečo iné vyhovuje - aj keď som rodila tak má rodil ten istý doktor ako spolubývajúcu a každá sme na neho mali iný názor.. takue dôležité je aby si si našla niekoho kto ti naozaj sadne 😬 drzim palce

autor
11. máj 2021

@misica16 ďakujem velmi pekne za názor, vyskúšam tam zavolať, či berú ešte nové pacientky 🙂

autor
11. máj 2021

@katulienkaja Takže sestrička je lepšie ako u koszegyho? On ako doktor nebol zlý aj mi povysvetloval, ale tá sestrička. cez bolo ťažké sa dostať k nemu. Nechcela ma k nemu pustiť, a hlavne chcela aby som na celú čakáreň vyprávala môj problém. Vyskúšam tú Sonogovú ďakujem 🙂

autor
11. máj 2021

@darinsalvag Ja som chodila ku koszégymu aj keď bol už v novej ordinácií a ja som nebadala, žeby sa zmenil. Ale ja som ho mala rada ako doktora, staral sa akurát, že môj problém riešil pomaly. A tá sestrička, máš uplnu pravdu ako keby je královná a my jej poddaní v tomto max. súhlasím 🙂 ... Ja som tam chodila keĎ som bola tehotná tak som bola spoko. tiež len papierik podpísať u sestričky hotovo. Ale teraz keď chcem riešiť problém tak ona ma nechcela normálne k doktorovi pustiť. a o tom, že keĎ sa mi to podarila a bola som v jednej miestnosti s ňou aj hodinu, to bolo katastrofa.... a Nidal, všetko rýchlo, rýchlo. Dnes idem k nemu na preventívnu a ak by nezodpovie všetky moje otázky tak odchádzam od neho.

katulienkaja
11. máj 2021

Ja si myslím že sestrička je všade lepšia než u Koszegyho 😁 . Ma, ze občas povzdychne ale podla mňa tam je to najlepšie a to som bola uz aj v sukromnych klinikach kde si to človek platí a tu mi zatiaľ je najlepšie.

darinsalvag
11. máj 2021

To vážne?? Joj to má mrzí, fakt, lebo aj moja segra vravela že úplne iný.. ja nechaoem čo ti doktori do prcic však idu robiť gynekológa tak by sa mali správať... 😞

1niky11
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
1niky11
24. jan 2022

Prosím vás ktoré patríte k Sonogovej keď si ju tak chválite ma nejaká skúsenosť aj počas tehotenstva? Či Vám ukáže dieťa povysvetlije atd ?

katulienkaja
24. jan 2022

@1niky11 na každej poradni všetko pekne poukazuje a povysvetluje. Niekedy až tak detailne že sa cítim ako na prednáške 😁

1niky11
24. jan 2022

@katulienkaja a nemá problém keď chceš vytlačiť fotku alebo mat partnera na vyšetrení ?

katulienkaja
25. jan 2022

@1niky11 nie práveže vôbec ja som sa jej dopredu pýtala a to už bolo v čase korony a ona s tým bola v pohode že môže prísť a to tam bol asi 3x so mnou 😁 a fotku spraví za poplatok.

1niky11
25. jan 2022

@katulienkaja jej super to sa teším

pepa1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pepa1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz