7 mesačnej dcérke idú zúbky a odmieta papať

lauriema
20. aug 2020

Ahojte, mala ma 7 mesiacov a idú jej zubenky. Odmieta mi však papať je to normálne? Poraďte co jej kúpiť aký gél? Ďakujem Vám ❤️

e3v3a3
20. aug 2020

@lauriema aj u nás to tak bolo, ale ved jasne keď bolia zubky, tak vtedy veľmi nechuti... S gélom nepomôžem, nám nepomohol žiadny. Keď veľmi plakal, dala som na noc nurofen

lauriema
autor
20. aug 2020

@e3v3a3 Ahoj, ďakujem ti. Ja už tu stresujem no skočím dnes do lekárne a uvidím

tinka_21
20. aug 2020

Mne sa vtedy dcéra zasekla s jedením celkovo, odmietala absolútne všetko, okrem materského mlieka a kukuričných chrumiek. Jediné čo ti poradím, vytrvať, ponúkať jedlo, aj keď gro skončí v koši. Nervózna bola stále, gélik pomohol na chvíľu, ale problém s nechutenstvom nevyriešil.

luc308
20. aug 2020

@lauriema ahoj, nam poradili Dentinox, ale neviem ci to nejak extra pomaha..zas je pravda, ze nas nema horucky ani nic podobne ale tiez prestal papat..tak sme sa na tu chvilu vratili k mlieku aj na obed a ked sa zub prerezal, zacal zas pekne papat lyzickou. 🙂

nickpick
20. aug 2020

@lauriema MultiMam Babydent gel, alebo Kamistad, trosku ulavia, ale s tym nejedenim to je udajne dost bezna vec, ak kojis tak koj a snaz sa ponukat jedla, ktore chutili aj predtym, my frcime na ovoci/vyzivach, vsimla som si ze ked podam chladne ovocie (melon, broskyne, hrozno) a jogurt z chladnicky tak si da (lenze moja ma uz 11 mesiacov, to pisem kvoli tomu, ze neviem ci si uz zaviedla vsetko ovocie a jogurt)...,velmi jej chutila aj mrazena ovocna dren (domaca), nepolavovat v podavani jedla, par lyziciek si snad da...