Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako dlho trvá celý prierez prvých zubov?

ivetoy
27. jan 2013

Zaujumalo by ma ako dlho to trva kym uplne nevyjdu von prve spodne zubky.Zda sa mi ,ze nasej to ide akosy pomali..od pretatia preslo 3tyzdne a ma ich take milimetrove...nie je to pomale?? idu naraz obe..Je kojena...ma 9mesiacov.A tiez neviem kolko vlastne vypije.mala by prijat 750ml mlieka...ale ja ju kojim 3 denne.. aj v noci po novom.ale ci je to dost vapnika.?

anjelicek26
27. jan 2013

@ivetoy - nasi ich mali od prerezania do tyzdna vonku, teda spodne jednotky... ale to bude asi dost individualne...

sympa1
27. jan 2013

@ivetoy mojim detom tiez vysli od prerezania do uplneho celeho zubu aj mesiace...takze v pohode...ci to boli prve zuby alebo teraz ked starsej idu trvale...to iste

gubcikova
27. jan 2013

3mes.

surviver
27. jan 2013

je to individualne a s vapnikom to nema žiadny suvis

anka2103
27. jan 2013

Moj ma skoro 4 mesiace a uz idu 3 tak som zvedava ako dlho😉

danielkabn
31. jan 2013

Mňa by zaujímalo tiež,koľko trvá prierez zúbkov.Môjmu synovi sa prerezali prvé horné zuby,ale len prerezali,už sú to dva mesiace a stále je to také isté,že mu ich nie je vidieť,ani necinká lyžička,ale sú tam,keď zakloním hlávku,tak ich vidím.Dokonca sa nám skôr prerezali ako iným maminám,čo sa s nimi poznám,im vyšli prvé spodné a už sú vonku a my nič.. ☹ Mala niektorá z vás mamičiek tiež takúto skúsenosť?ako to trvalo vám?

taliana11
15. mar 2013

Ahojte, aj nam vysli prve dolne jednotky, jeden za druhym po dni,ked mal maly nieco pred 5 mesiacom a potom po mesiaci a pol dolna dvojka, ale iba jedna. Teraz budeme mat 8 mesiacov a uz asi mesiac ma horne jednotky a dovjky take naliate ako bomby, opuchnute, vydute a furt nic.som zvedava kolko to bude este trvat, predtym mal castejsie stolicu jeden den a rano bol zub, teraz kakame aj tri krat do dna, co suvisi urcite aj s prikrmom, ale aj tak....tak cakame a cakame...

kikaba44
20. mar 2013

mať tak tvoje problémy a prezidentský plat a som vysmiata 😀 😀

ivetoy
autor
20. mar 2013

@kikaba44 TO NIEJE PROBLEM ,LEN ZVEDAVOST....

azbestica
3. apr 2013

@kikaba44 ved aj teba to bude zaujimat ked budes mat uz baby 🙂

lily67
18. nov 2015

A mna by zaujimalo ako je mozne ze moja mala ma 1 r a vychadzaju jej vsetky naraz celu pusinku ma cervenu dasna same opuchy horecky uz tyzden v kuse som nadne :(

Tu začni písať odpoveď...

Odošli