• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aký gel na ďasienka pri prerezávaní zúbkov?

5. marca 2013 
este som zabudla dodat, neskutocne slinta, fakt velmi vela. cize vsetko naznacuje ten zub....no neviem...
10. feb 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My používame kamistad gel a ešte som k tomu kúpila synovi také zubné kefky sú tam 3 jedna je na masírovanie, ked sa ešte len tlačia, druhá, už keď vychádza to pomáha prerezaniu a tretia, ked sa už umýva aspon si od malá zvyká na umývanie zúbkov.. Teraz používame tú, ked sa prerezávajú malý strašne plače, ked to príde a ja na tú kefku dám ten gel a tým mu to potierám a vyzerá, že mu to je príjemne a potom aj prestane plakať, čiže nám sa osvečilo to..
10. feb 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi mame Cal Gel a pomaha jej to dost, ale musis vyskusat, kazde mimi je ine..
11. feb 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
zukab
aj moja malinka straasne slinta a a ma dole na diasne take belsie ale kamosky ma ubezpecili ze to este potrva kym to vyjde, aj dva mesiace. a slintame teda o 106 aj bublinky nam idu :slight_smile:
tak ziadne strachy
11. feb 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme skusili MUNDISAL gel, a maly sa tvari spokojnejsie..
11. feb 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zukab, nas Tomino mal 4 mesiace a mal 2 zuby. Teraz ma 6 mesiacov a prerezava sa mu 5. zub :grinning: Takze v pohode, to moze byt zubok :slight_smile:
12. feb 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali mundisal, ale mu to "nechutilo", tak mu už nič nedávam. A ten mundisal som mu dala len 2krát.
12. feb 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam ide teraz prvy zubok a dasienka malemu masirujem len tak, bez gelu, alebo si namocim prst do studenej dojcenskej vody. vzdy sa pritom ukludni a usmieva sa a po par minutach je v pohode. keby takato masaz nepomahala, az potom nasadim chemiu, teda nejake gely...
12. feb 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my pouzivame byby dent...
12. feb 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pardon baby dent
12. feb 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zukab:
aj nasmu Kubovi to zacalo ked nemal este ani tri mesiace, a uz sa mu rezali zubky.. :slight_smile: Mundisal mu davam len v noci, ked nemoze buvkat..
12. feb 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme používali calgel aj mundisal, ale vyzeralo to tak, že nepomáha ani jedno. no a tak som už nevedala čo s tým, že som nakoniec vyskúšala radu mojej starkej, ktorá ešte kedysi svojim deťom potierala zúbky čistou látkovou vreckovkou namočenou do domácej slivovice :slight_smile:
12. feb 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamicky, a ako dlho sa mozu pouzivat tieto gely? my mame styri mesiace a pouzivame Kamistad gel senzitive, ale nikde nie je napisane, ako dlho sa moze pouzivat...uz ho pouzivame jedenast dni, mozu sa aj dlhodobo?
8. jún 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamuľky potrebujem poradiť môjmu synčekovi už idú zúbky ale ma len 3 mesiačiky a ako som pozerala na nete,pýtala som sa aj doktorky tak tie géliky a ústne vodičky o ktorých tu diskutujete preňho ešte niesú kedže je ešte taký maličký :frowning2: čo teda robiť? :unamused: poradte mi ak ste sa s tým už niektorá stretli
4. mar 2013 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabulkaa hlupa otazka ale si si ista ze mu idu`? ma tam uz take biele, alebo taku dierku? no ja som to riesila z homeopatikom viburcol (cipok)
4. mar 2013 o 22:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabulkaa a ak by bolo velmi zle mozes dat aj panadol baby to je od 3 mesiacov
4. mar 2013 o 22:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cawes ano som si ista na 100% denne je pokakany aj 5 krat,neskutocne slinta,robi az take bublinky a vsetko by len do pusinky tisol hlavne rucicky dokonca aj moje ked ho hladkam po tvaricke :slight_smile: a vtedy sa upokoji :slight_smile: davam mu aj hryzatka schladit a potieram mu dasienka studenou vodickou prevarenou a to mu robi dobre az sa ptm.usmieva ako slniecko :dizzy_face:
4. mar 2013 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cawes este som zabudla ze dasienka ma az take tvrde a vidiet mu na dolnych ze sa mu pomaly prerezavaju
4. mar 2013 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabulkaa ok ja len preto lebo detom po 3 mesiaci zacinaju pracovat zlazy a preto tak slintaju. Moj maly zacal slintat tiez tak velmi v 3 mesiaci a prvy zub vysiel v 6. Poznas to podla spanku ak spi dobre v noci tak to zuby nebudu :grinning:
5. mar 2013 o 09:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok