Máme ísť s prerezávaním zúbkov k lekárovi?

kajuska30
16. júl 2013

Ahojte baby 🙂 ,

mám 7 mesačného fešáka, asi nám 1x idú zúbky, mám už kopu naštudovaného a všetko sedí, bojím sa však, že by teplota mohla byť aj z iného dôvodu.....chodíte pri podozrení na zúbky s drobcom k lekárovi? Nebudem vyzerať ako panikárka 😀 ? Ďakujeeem 😉

graceful9
16. júl 2013

@kajuska30 myslím, že ak teplota nejak výrazne nestupne, netreba robiť paniku 🙂 ja by som na tvojom mieste dieťa k lekarovi nebrala, nie preto aby som nebola za hysterku, ale preto že zdravé dieťa brať do toho množstva bacilov by som neriskovala 🙂

monika2712
16. júl 2013

@kajuska30 zalezi aka vysoka teplota a ako dlho.. ak by trvala viac ako 3 dni a bola nad 39, isla by som pre istotu rovno aj s odobratym mocom a nech spravi aj CRP.. nas mal takto teploty 2 dni nad 39, tak som isla, vsetko bolo ale negativne, a zaver bol zubky a troska chytene hrdlo. na dalsi den uz teploty neboli.

althejka
16. júl 2013

nesla by som, ak by mi papal, cural, nesoplil, nekaslal atd :o) treba to vydrzat, tie male mrsky vedia dat pekne zabrat

kajuska30
autor
16. júl 2013

Ďakujeem za rady, asi ostaneme teda doma a budem dufat, ze nevystupi 🙂

hradnapani
16. júl 2013

@kajuska30 nechodim - to by sme tam boli rok a pol vkuse 🙂 To nie je choroba, je to normalny proces, ani som to nezrazala tabletkami, pokial teda nejacal od bolesti. Ale na tu teplotu samo osebe tabletky nie.