Chamomilla vulgaris na zúbky. Je to voľne predajné?

elizabeth453
20. nov 2008

ahoj...pocula som, ze chamomilla vulgaris je dobra, ked babatku ideu zubky.Je strasne nepokojna v noci len sa pretaca mrvi a zevraj to pomoze. Je to na lekarsky predpis, alebo je to volne predajne.
V zahranici s tym ne´ma nikto skusenosti?

elizabeth453
autor
20. nov 2008

tak mi aspon poradte nieco na kludny spanokä
to kazde babo spi v noci kludne?

bashka
20. nov 2008

elizabeth, uz je tu tema chamomilla, pohladaj. Ale nam nepomaha nic, v noci vstavam k malej tak v priemere 15 krat, bolo uz aj 30 😀 Uz som to prestala riesit...

elizabeth453
autor
20. nov 2008

OH, JA SOM JU NENASLA
ale ona spi, len nepokojne, stale sa prekruca, pretaca
len neviem co to vlastne je to chamomille vulgaris

elizabeth453
autor
20. nov 2008

OK, UZ SOM NASLA..DIK

mywiel
20. nov 2008

Je volne predajna, super pomahaju aj cipky Viburcol tiez homeopatia. 😉

altea
21. nov 2008

ahoj elizabeth ,mytiež riešime problém s rastúcimi zúbkami od začiatku 3 mesiacov,je to ale o to horšie ,že máme dvojičky a ked jeden skočí druhý začína ☹ .
Vyskúšali sme už snáď všetko,preštudovali všetku dostupnú literatúru a skončili sme na géle Dentinoxe (ten sa osvedčil najviac) 😅 😅 + Chamomilla vulgaris potencia 9CH : 3x5 granuliek.Toto sme užívali asi do ôsmeho mesiaca ,no a potom sme jednoducho rezignovali ☹ ☹ .Nespíme od narodenia detí ☹ ,ale už sme si na to zvykli.Sú to predsa naše zlatíčka 😵 😵

filipa
21. nov 2008

chamomilla je v podstate harmancek, je to homeopatikum (aj) na skludnenie...nas maly to prave berie, ale z inych dovodov....zalezi aj od potencie, ako ktora na koho zaberie...