Grckalo vaše bábo, keď mu išli zúbky?

milusa1911
23. apr 2012

ahojte baby prosim vas negrckalo vam babo ked mu isli zubky? teploty nemame ani hnacky mala ma trochu zapuchnute dasienka a od rana pogrckava dakujem vam zienky za odpovede

katkas1
23. apr 2012

nie, ani jedno a to synovi idu zuby od 4 mesiacov bec prestavky a ani som nepocula ze by deti zvykli grckavat pri prezavani zubov, skor hnackovat zvyknu

milusa1911
autor
23. apr 2012

@katkas1 mi este nemame ani jeden zubok, a nic som malej nedala len mliecko, ale starsi syn ma zapalene hrdlo tak len dufam ze nebude mat aj ona nejaku aniginu ale dakujem katka 😉

klincek
23. apr 2012

@milusa1911 este som sa nestretla s tym, ze by grckanie mohlo suvisiet so zubami, ale vylucene to nie je..a predtym ti negrckala? ci to skor nemoze byt nejaky virus (snad nie, ale teraz je vela tych crevnych).

milusa1911
autor
23. apr 2012

@klincek nie negrckala az dnes prredobedom potom poobede, teraz sme boli trochu vonku napapalla sa a negrckala no uvidime ci zajtra nepojdeme doktorke

klincek
23. apr 2012

@milusa1911 keby to dozajtra nepreslo, asi radsej chodte.
moje baby grcaju od narodenia, pre mna je to kazdodenna rutina 😖. ale ak to nie je bezne, treba na to dat pozor..

milusa1911
autor
23. apr 2012

no ved radsej pojdem ale od kedy som pisala ze sme boli vonku chvala bohu negrckala, aj teraz vecer spapala 170 mlieka a spinka a ani negrcla ked grgala no ved uvidime, a preco baby grckavaju?

usiko
23. apr 2012

nie, my sme ani nevedeli kedy vysli zubky...dokonca ani stolicky...len raz sa rozplakala na cele usta a ukazali sa stolicky hore aj dole vlavo....

kvetinka211
23. apr 2012

@milusa1911 grckalo, aj ked vsade pisu ze to nemoze byt zo zubov .. ale mal velmi silne sopliky z tych zubov, takze to bolo skor z toho ... urcite chodte k lekarke, lebo je pravdepodobnejsie ze to nebude zo zubov. my sme sli, mali sme aj miernu hnacku a horucku, spravili nam krvne testy, na druhy den sme boli zdravi, takze to boli zuby 😉

timusenka
24. apr 2012

no nam idu teraz naraz 4 zubky a to stoličky...malá mala včera a v noci dost vysoké teploty..už par dní mi hnačkuje ostošest a dnes rano mi vygrckala mliečko..tak tiež neviem či to je zo zubkov...preistotu asi pojdem k lekárke...lebo ešte sme to takto nemali

euphoria
24. apr 2012

@milusa1911 pokiaľ nemá iný problém, môže aj grckať zo zúbkov..ja som akurat vcera bola u dr, drobec styri noci kaslal, cez den nie, piatu noc zacali sopliky, horucka, cez den ho napinalo,este negrckal, ale dr. mi povedala, ze to mozem ocakavat..tvori sa mu obrovske mnozstve slin, ktroe vytekajú z ust,ale aj zatekaju dovnutra, preto kasle a napina ho..idu nam naraz stvorky 2 a trojka 1..no hroza s nim, musime vydrzat.
kolko ma tvoje babo??

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
milusa1911
autor
24. apr 2012

ahojte baby tak od vcera sme uz negrckali a uz aj poriadne papa mliecko tak neviem co jej bolo ale zubky nam zatial nevysli, nelka ma 5,5 mesiaca

malawienka
24. apr 2012

ahojky, u nas boli tiez sopliky spojene s rastom prvych zubkov. Iba obcas spinka v nose, ani nie nachladenie, a to trochu stekalo do krku a dcerka z toho kuckala a aj niekedy grckala. Potom ale dostala aj teplotu, davala som asi 3 dni nurofen na noc a onedlho bol zubok von 🙂

emalujza
27. apr 2012

moj negrckal, ale mal tiez opuchnute dasienka, ale len ked mu isli ocne zubky, tie ho fakt bolely a museli sme mu dat aj Nurofen od bolesti na noc.