Horúčky zo zúbkov

murko14
7. jan 2024

Ahojte dievčatá, prosím vás o názor, skúsenosť… Aké vysoké horúčky mali vaši drobci zo zúbkov? Lebo môj už štvrtý deň teplotuje, ale tak, že má min. 38 a večer a v noci aj 39,5 - 39,8. Zrážame, dnes sme boli aj na pohotovosti, popočúvala, prehmatala, pozrela do úst, CRP 2, tak lekárka uzavrela, že asi zúbky. Iné ťažkosti nemá. Má 13 mesiacov a 16 zubov. Mne sa to vôbec nezdá, veď doteraz zo zubov neteplotoval. Max. bol umrnčaný deň,dva. Trápi ma to, lebo prvé dva dni bol ešte v pohode, ale odvčera už len mrnčí, nič nechce jesť, piť pije dobre, aspoň to. Vidno na ňom, že je veľmi vysilený. Zajtra idem k doktorke, len ma zaujíma, či môžu byť aj také vysoké horúčky zo zúbkov. Ja som zvýšenú teplotu nemala ani pri korone, starší syn ten na rukách spočítam koľkokrát v živote mal zvýšenú teplotu, aj to max. 38, čiže toto je pre mňa veľká neznáma. Ja viem, že každé dieťa je iné, ale nedá mi to.
Ďakujem!

anavixy
7. jan 2024

Moja mala vysoke, aj 39,3 tusim bol vrchol a mala ich len pri dvoch stolickach (ma uz 20 zubov), takze mohlo by byt, ale nie som si ista ci by zo zubkov trvali 4 dni 😒 moc nekontrolovali? Sice crp je nizke, ale ktovie… drzim palce, nech zajtra dr zisti co sa deje a nech je maly rychlo v pohode 🍀