Je možné aby 3 mesačnému bábätku už išli zúbky?

vierkasteffi
23. apr 2011

Nas drobec uz asi 2 tyzdne cmula prsteky a slinta a strasne je nervozny tak neviem ci to je mozne aby mu uz isli zubky. 😒

dulkagabulka
23. apr 2011

Dovody možu byť rôzne, ale možné sú aj tie zubky..kamoška bola v porodnici so ženou, ktorej sa už narodilo dietatko s 2 zubami...takže prečo nie v 3 mesiacoch?? 😀
skus mu kupit hryzatko z korena fialky 🙂

cmulinko
23. apr 2011

moji chlapci slintali od 2 mesiacov,ale kym sa im prve zubky prerezali uplne,tak to este chvilocku potrvalo.

geegee
23. apr 2011

je. Moje deti mali obaja prvy uz prerezany zubok v 4. mesiacoch 🙂

ela2710
23. apr 2011

@vierkasteffi ahojky, moze to byt ono a nemusi , detickam vo veku cca. 3.mesiacov ide viac sliniek, nas ma uz 6 mesiacov, slinta, cmula...a zubok prerezany este ani jeden, ale ako pise @dulkagabulka, je to mozne, ja som sa tiez uz narodila s dvomi zubmi 😀

denisse
23. apr 2011

Ahoj, je to mozne ... mojej dcere vysli prve dva zuby, ked mala 3,5 mesiaca a ked mala pol roka, tak ich mala 8 😀 a odvtedy nic ... stale mame tych 8 😉

valigurka
23. apr 2011

aj nasa mala drnda mala prve 2 zubky asi ako 3,5 mesacna a vsetkych 20 mala uz ako 1 rocna 🙂

79zuzana
23. apr 2011

moze to byt... nasa Zuzanka mala prvy prerezany zubok presne na 4mesiace a 1 den 🙂

drzubok
23. apr 2011

urcite cmulanie a hryzenie niesu priznakom prerezavania zubkov ... konecne 😠

matysek412
23. apr 2011

Syncek mal vonku prvy zubok ako 4mesacny do roka mal v ustockach 16 zubkov 🙂 takze to kludne moz byt zubky.

svetlankat
23. apr 2011

Je to uplne mozne, ono ty tie zubky realne nevidis a prerezu sa az o dost neskor, ale oni zostupuju a to zostupovenie boli viac ako samotne prerezavanie. Mam vysiel prvy zubok v styroch mesiacoch.

andrejkam
23. apr 2011

Aj nas Adamko mal spodne dva zubky uz v 4 mesiacoch a teraz mal 5 rokov a uz mu chybaju 3 😒 .....skoro mal-skoro vzal 😉

feb13
24. apr 2011

Moj syn zacal strasne slintat ked mal 2,5 mes. potom to prestalo asi na tyzden a od 3 mes. uz v kuse slinta, ale niekedy mu fakt nenormalne sliny tecu, rucky si nielen cmula ale obhryzuje, aj vsetky okolo nas, isty cas mi hryzal aj do prsnika pri kojeni a uz fakt len hryzatka su dobre hracky, jaj a isty cas maval hlienovu stolicu co moze byt vraj tiez priznakom prerezavania zubkov (okrem nadchy ale tu nemal) aj taku redsiu aa ovela castejsiu nez predtym, aj furt pracuje tymi ustami, perami, jazykom, aj pery si obhryzuje, niekedy vidno ze jazykom ako keby masiroval dasienka, aj jazyk vyplazuje dost co tiez suvisi so zubkami a vobec nedovoli nalaidnut do ust, ale zubok stale nikde, aj doktorky som sa pytala a ze vraj mu este nejdu... tak uvidime dokedy to bude trvat, teraz ma 4,5 mes.

vodnarky
25. apr 2011

ano..moze to byt mozne... 🙂

usiko
25. apr 2011

no, tak nasa mala slinta uz od 4 mesiacov, teraz ma 6 a zuby nikde...takze oni asi tak slintaju...ale nervozna nie je, ani niekdy nebola......tak dufam ze aj zubky takto poticju pojdu..........ale 3. mesiace sa mi zdaju priskoro......

kvetinqa
25. apr 2011

my tiez slintame od tretieho mesiaca a slintame stale viac a viac a zubky v nedohladne

kingstonka
26. apr 2011

moja dcera mala prve 2 zuby prerezane ako 3,5 mesacna

bobulienkas
26. apr 2011

Ahoj, mojej dcérke som presne v 3 mesiacoch našla prerezaný prvý zúbok. Pred tým hnačkovala a bola nervózna, v lekárni mi lekárnička, nedala nič na hnačku, ale poslala ma domov s tým, že je dosť možné že sa malej prerezávajú zúbky 😒 , a naozaj mala pravdu. Ja viem, je to strašne zavčasu na zúbky ale nám sa to stalo...

mamavera
26. apr 2011

ano, aj moje drobča malo zub v troch mesiacoch 😀

paulap
26. apr 2011

Ano, aj Inke vykukol 1.zubok ako 3 - mesacnej 😉