• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Koľko by mal stáť strojček na zuby?

6. novembra 2016 
@miskafluff presne, u mna je to cisto o funkcnosti, estetika je ok aj tak ako je :slight_smile:
13. sep o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nebudes lutovat;) stoji to vela penazi ale vysledok bude super :thumbsup: Mna len prekvapila dost ta bolest ;) nechapem ako to decka zvladaju... Ci ich to boli menej, alebo su zuby pohyblivejsie? Neviem... Ale mna to niekedy bolelo tak ze keby sa dalo tak ten strojcek strhnem dole :grin: @dorottka
13. sep o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte mozte mi poradit celustnu ortopediu pre deti okolie Trnavy.vdaka za odpovede :slight_smile:
6. okt o 17:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, ja som začala s dcerou chodit do Liptovskeho Mikulaša, ale celkovu sumu neviem, ale je to lacnejšie ako u nas kde byvame, najprv sme platili za rtg zubov, a odtlačky asi cca 50€, a včera už nam dala fixny strojček hore a platili sme aj spolu z denatlnou hygienou 120€, najbližšia kontrola nas bude stat 56€ a v januari tiež už mame kontrolu a tam sa jej bude robit aj DH a tam nas čaka iba do 20€
11. okt o 21:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@kubko01 Ahoj, priamo v Trnave je Mudr Lujza Leškovská. My sme veľmi spokojné.
11. okt o 22:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tomasko9 dakujem za odpoved :wink:
12. okt o 09:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@abbey1 dakujem za info :slight_smile:
12. okt o 09:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@abbey1 a financne sa to da ...
12. okt o 09:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kubko01 V porovnaní s Piešťanmi úplná malina. Nám sa oplatí dochádzať.
12. okt o 09:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.Idem s 14 ročným synom na strojček horných zubov.Viete niekoho poradiť v Seredi alebo v galante?A aj neaké približné ceny.Dakujem
13. okt o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, chcem strojček na zuby, poradíte niekoho z NR? :slight_smile:
4. nov o 08:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Prosím vás pekne, boli ste niektorá ešte v BA u tej dr. Pintešovej? ozaj u nej stojí strojček na jedno zuboradie 200 eur pre dospelého?
6. nov o 16:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok