Ktoré zúbky by sa mali prerezávať ako prvé?

ajulik87
28. okt 2012

ahojte chcela by som vediet ktore zubky by sa mali prerezavat ako prve...horne ci dolne?alebo je to u deti individualne?niektory mi tvrdia ze by mali ist ako prve dolne,no mne sa zda ze sa mu tlaci vrchny,pretoze si tam stale pcha prstek a aj hryzatko.uz som z toho zufala ☹ .dakujem za kazdu odpoved

zuzana17
28. okt 2012

ako prvé sa väčšinou prerezávajú dolné, no mojej malej sa prerezali najprv horné 🙂

denaalubos
28. okt 2012

Zda sa mi ze spodne, ale sak pohoda co riesis,ked vyleze bude vonku, ci spodny alebo vrchny.... Nas to tiez teraz trapi, treba len pomoct nejakymi mastickami a cakat..... :-/

kubkopatko
28. okt 2012

klud je to v poriadku kazdemu dietatku vyliezaju inak ,starsiemuisli pekne spodne,horne atd...zas mladsiemu tomusom hovorila bordel v puse 😀 vyliezol horny ako prvy potom som cakala ze vylezie druhy a nie nevysiel vysiel mu hned spodny a tak vselijako takze 🙂 pohoda

henrietag
28. okt 2012

vacsinou spodne prve a ja som malej davala kôrku z chlebika a hryzkatka masitcky vobec mam 3 kupene a ju napinalo a to som jej skoro vobec nedala 🙂

vinifred
28. okt 2012

..nám vyšli prvé očné.. 🙂

michaela80
28. okt 2012

Moje deti mali najskor horne 2, potom spodne 1 ... najskor vyzerali ako upirikovia a az potom ako zajaciky 😝 😝 😝 😝

cerez
28. okt 2012

Nám vyšli prvé dolné jednotky a za nimi vyšla horná dvojka. Vyzeral mi ako malý upírik. 😀 Ale kamarátky jednotky mu prišli rýchlo na pomoc!

eristoff
28. okt 2012

dolne 1tky

stanislavao
28. okt 2012

vacsinou dolne jednotky, potom horne jednotky, dolne dvojky atd. ale nemusi to byt vzdy pravidlo. vobec sa tym netrapte. postupne budu vsetky.

alena1808
28. okt 2012

mojmu syncekovi sa ako prve prerezali dolne jednotky, ale kamaratkynej dcere vysla ako prva zadna stolicka!!

lucina7
28. okt 2012

a ja som bola v tom, že ako prvé sú dolné 😀

kate1616
28. okt 2012

Prv dolné rezáky a potom horné, o mesiac neskor by sa mali prerezať dvojky. Ale každé dieťa je iné.

ladytt
28. okt 2012

Nám vyšli horné a dolné skoro v tom istom čase... takže môžu už aj horné ísť.

lubka231
28. okt 2012

ako prvé sa prerezávajú dolné stredné rezáky, ale sú detičky u ktorých sa prerežú najskôr horné. 🙂

sssimi
28. okt 2012

Mali by najskôr spodné 1ky, ale už som videla, že prvé vyliezli horné 2ky a pod....

tinksa
28. okt 2012

nam sa prerezali ako prve dolne 😉

dejka77
28. okt 2012

U nas to boli spodne, potom vrchne. Je to ale individualne u kazdeho dietata. Riesit to nemusis, lebo to nemas ako ovplyvnit.

nikusapechova
28. okt 2012

u nas je to cele naopak najprv siel ocny teraz stolicka cakam co to bude dalej

levandullka
7. nov 2012

Ako prvé sa prerezávajú dolné jednotky, nasledujú dvojky, potom prvé stoličky, očné zúbky a druhé stoličky. Včera som mala z toho test, takže mi môžete veriť 🙂. A všeobecne ako prvé prerezávajú dolné zúbky, no môže to byť v niektorých prípadoch aj naopak 🙂