Máte skúsenosť s tabletkami Flector?

damiankad
15. apr 2011

ahojte baby,,,už tri dni ma bolia prišerne zuby,aj po navsteve zubara, poradil mi na bolest Nalgesin S.ale mne to vobec nezabera,,,ani panadol ani tramal
...tak som dneska zavolalal na pohotovost co by mi pomohlo (zapal dasna) a doktor navrhol Flector...mate s nim niektora skusenosti? nekojim a nie som tehu

ada9656202215
19. júl 2022

Flector pomôže a dobre, ale je to pooperačný liek, je dosť silný...ničí to žalúdok a vraj stoho človek môže dostať infarkt...neviem čo je na tom pravdy...

1lenka_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamatroch
9. nov 2023

@damiankad tiez odporucam flector, brala som ho aj po extrakcii 12 zubov naraz (v narkoze) a fakt zabral. Vtedy sice tak do hodiny, ale ta ulava bola top.
I na silne bolesti chrbtice, ked ma sekne tak, ze sa nedokazem ani pohnut, nieze vstat, po hodine od flectoru chodim.

1lenka_
9. nov 2023

@damiankad je to to najlepsie co mohli kedy vyrobit, (tiez mam doma uz roky a su to prasky), iba na to je to zdravitnictvo dobre na chemiu. Ma to aj super matovu chut takze ti co sa stazuju, ze chuti hnusne tak prehanaju, uz by asi kazdy chcel lieky z cukru, to je chore tieto uvahy. A dodatocne treba sa zacat uberat inym smerom ked ide o bolest a zapaly a celkove zdravie nie neustale pocuvat a vyuzivat konvencnu tzv ‘medicinu’, ktora neriesi KOREN problemu iba lepi tzv rany na chvilu!

marika1066
2. feb 2024

@1lenka_ Dočítala som sa že sa veľmi nemá brat keď je vysoký tlak a ja mám tak teraz neviem, lebo som ho brala a ozaj super zaberal ale teraz sa trochu bojim

1lenka_
2. feb 2024

@marika1066 ahoj, to sa musis opytat doktora alebo lepsie ked si precitas letak kedy by sa nemal brat.

bullovabronislava
10. feb 2024

@yanni ja si ho tiež nosím do DE 😃 tu ho majú tiež ale len na predpis a tu ho doktori ťažko predpíšu

funo
10. feb 2024

Flektor EP rapid nie je opiát, obsahuje diclofenak, nesteroidný protizápalový liek. Beriem silný opiát, ale keď mám šialené bolesti, tak len FLEKTOR EP 50 rapid. Jeho pomoc vidím asi v protizápalovom účinku. Ale "JE NÁVYKOVÝ".Ďakujem, že je ešte vôbec dostať, lebo z našich lekární pomaly dobré lieky MIZNÚ. 😡