Môže silná bolesť zubov, zákroky pred pôrodom vyvolať pôrod?

lucka1987
3. sep 2011

ahojte.. nikdy som problemy zo zubami nemala.. az ked som otehu. skoro kazdy tyzdne som u zubarky. posldny mesiac mam nenormalne bolesti, kedy si musim daj aj nieco od bolesti no nezabera a tak vzdy skoncim na pohotovosti... chvilku je dobre a zas dookola.. ako aj dnes.
chcem sa spytat ci take ozaj silne bolesti zubov ( v noci nezabral ani acyrpilin ani paralen, a zvracala som od bolesti) mozu vyvolat predcasny porod ked mam 11 dni do dna P. vplyva to nejako na babatko? nemyslim tym tie lieky... ale tu bolest ked sa ani hybat nemozem a mam pocit ze odpadnem. nemate s tym niektora skusenosti? co vam zaberalo. teda okrem takmer kazdodennej navstevy zubara 😖

damiankad
3. sep 2011

Tieto problémy poznám...mňa boleli tak neznesiteľne, že som sa so zubárom dohodla na šumivom panadole...mali sa vypiť dva rozpustené vo vode každé 4-6 hodín, ja som užila len jeden, prípadne dva za celý deň..ale mne zabralo..lebo dovtedy som užila len paralen a ja som od bolesti už šalela...a najhoršie že mi problémy ostali aj teraz..do tehu...ani jeden kaz a okolo 5.teho mesiaca som bola u zubára stále...
už máš len 11 dní?? to zachvílinku 🙂 😉 držkaj sa a skús sa poradiť so zubárom ohľadom silnejšieho lieku...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre