Môže to byť rast zúbkov?

aredhel
1. apr 2013

moja dcéra má 9 mesiacov a asi dva krát v noci v priebehu 1,5 mesiaca veľmi plakala, nechcela vôbec spinkať, keď som jej skúšala prejsť prstom po ďasienkach alebo dať do úst cumel či hocičo iné strašne plakala a nechcela mi to vôbec dovoliť. Jeden deň mala tiež teplotu 39,1, na druhý už iba do 38. Môže to byť kvôli zúbkom? Nevidno jej však ešte žiadne.

petkovamama
2. apr 2013

co sa taka zubkov je tu kopec tem,treba si vyhladat,najdes tam rady aj riesenia.ale ked citam priznaky,tak urcite ano.niektore deti maju stym velke problemy.tiez som tu hladala pomoc koli tubkom,aj moj maly sa v noci budil a strasne plakal.unas rastu zubky od 10 mesiaca a teraz ma 16 mesiacov a 6 zubov.pri poslednej kontrole mu pediatricka pozerala do pusy a ona vidi aj to co my nie,tak 10 zubkov naraz mu lezie von.uz sme mali horucky,hnacky usta sama hrca,prebdene noci.je vela pripravkov ktore zmiernia bolest,aj homeo.pripoj sa cez IP namna popisem ti co skusit.co nam pomohlo.

syrik
2. apr 2013

Určite nie...vysoké horúčky nemajú nič do činenia so zubami...sleduj ju, či sa Ti na tretí deň nevyhádže - šiesta choroba..my sme to mali...so zubov môže byť ten plač...moja robila presne to isté, keď jej vychádzali zúbky...

kikaba44
2. apr 2013

Môže, syn je od minulého týždňa veľmi nespokojný, aj teplotu mal zvýšenú. Vvyšiel mu spodný zúbok a tlačí sa vrchný..po jedle pravidelne natierame mastičkou na ďasienka

azbestica
3. apr 2013

moze aj nemusi....nasa dcerka mala teplotu pri zubkoch ale kolko krat sme si mysleli ze je nepokojna a ma teplotu ze jej idu zubky a pricina bola inde. Ak ma teplotu viac ako 3 dni chod radsej k dr.

nelly912
3. apr 2013

My sme pri prvej dcérke nevedeli kedy jej zúbky narástli, zrazu boli v puse....ale zato pri druhej kočke.....každý jeden zúbok....plač, nepokoj, nechutenstvo, teplotka ale iba do 38 a kakali sme trikrát do dňa.....takže si to užívame ...akurát nám vyšiel ďalší zbojník, tak verím že je na chvíľku pokoj....ale nám to vždy ide húfne naraz dva-tri zuby....

1234lubka
3. apr 2013

no kto vie ked isli mojmu matkovy prve zubky tak bol v noci aj 20krat hore ale nemal teploty....teraz sice ma len 6 zubov ale v noci spinka kedy ako...niekedy sa budi 3 4 razy niekedy len raz..zuby sa mu tiskali asi da tyzdne