Môžu to byť zúbky?

klh013
17. mar 2014

ahojte maminy,malinký bude mať koncom mesiaca 5 mesiačikov, a začal posledné 4 dni kakať aj 4 krát do dňa, všetko dáva do úst, slintá je podráždený, ale ďasienka nemá naliate ani napuchnuté, ale dneska som mu skúšala prejsť po nich s lyžičkou a ako som prechádzala tak to akoby tak cinklo. Môžu mu ísť zúbky tak skoro ?

rakheta
17. mar 2014

Nemyslim ze je to skoro.. mozu to byt zubky.. myslim teda ze aj su 🙂

miku1
17. mar 2014

@klh013 Zúbky to kľudne môžu byť. Akurát to cinknutie sa mi nezdá 🙂 To by už musel mať zúbok trošku vonku a to by si si hádam všimla 🙂

klh013
autor
17. mar 2014

@miku1 ono tou lyžičkou ked mu tak jemne pobucham po dasienkach tak je citit že ako po niečom tvrdom keby klopkam a o vrchne ked mu pobucham tak je to uplne iny zvuk..no neviem ako to mam opisat 😀

miku1
17. mar 2014

@klh013 No moja začala byť nervózna, teplotovala, a bola to z ňou čistá katastrofa asi tak 2 týždne, potom začal vyliezať prvý zúbok, za ním druhý a teraz asi po 5 dňoch už aj tretí. No ona má teraz 10 mesiacov 🙂 Pri prvej sme ani nevedeli kedy jej zúbky vyšli, zrazu boli tam 🙂

hatapkagb
17. mar 2014

@klh013 Kludne to mozu byt zubky mojej dcerke vysiel prvy zubok presne na 4mesiac,drzim palceky nech idu rychlo von a bezbolestne 😉

milota164
17. mar 2014

kludne to mozu byt zuby , moja tiez kakavala castejsie ked jej isli zuby a vzdy mala aj nadchu

klh013
autor
20. mar 2014

@hatapkagb
@miku1
@milota164 no zajtra ešte ideme detskej doktorke,mám priniesť aj jeho pokakaná plienku že to pošlú do labáku,že môže mať aj nejakú virózu mi povedala,tak že nech račej prídem,tak uvidíme čo mi povie.Ale ďakujem vám aj tak 🙂

nativanativa
20. mar 2014

Určite zúbky 😉