Môžu ísť 3 mesačnému synčekovi zúbky?

lehotka
21. nov 2011

Kocky, moj drobec bude mat tento tyzden 3 mes. , chcem sa opytat, strasne si cumle prsty, dokonca celu pästicku si pcha do ust, az tak ze ho napina 😀 moze to znamenat, ze mu pojdu zubky? 😅

kacenkaaaa88
13. dec 2012

ahoj moja dcerka ma akurat o tyžden 4 mesiace a uz ma dva zubky 🙂 tak ze to mozne je

a2303
13. dec 2012

Synček sa mi narodil s dvoma spodnými zúbkami 😵 😵 😵
Od vtedy vravím, možné je všetko.

anjelik2509
13. dec 2012

je to zvláštne, ale môže to byť tým, ale nemusí, možno len objavil niečo nové 😉

dedenini
13. dec 2012

ja som si myslela ze mojej dcerke pojdu uz vo 4 mesiaci, bo zacala byt nervna, slintala viac..aaaaa doteraz - uz ma 8 mesiacov este nema.. no a teraz 3 dni, to je strasne.. stale place..v noci sa budi s placom..co predtym nerobila vobec, spala celu noc.. tak stale ocakavame ze to pride.ale mam kamaratku co jej syn tiez mal tak velmi skoro

spuntikmathiasko
19. dec 2012

Joj moj toto robil od 2 mesiaca a v 4 mesicoch sme mali prvy zubok. Cize kludne mu mozu ist zubky. Teraz mame 14 mesiacov a 14 zubkov a 15 na ceste. A od kedy mu vysiel prvy zubok nevieme co je to kludny nocny spanok. Najhorsie bolo okolo 8 mesiaca v noci mi bol hore aj kazdu pol hodinu.

niha1
19. dec 2012

no mojej malickej je uz vidno biely zubok - spodna dvojka a okolo ma cervene, a to zacalo ked mala 3 mesiace, uz dva tyzdne sa tlaci von

nesa12
19. dec 2012

zacinaju sa cca od 3 mesiacov davat do cinnosti slinne zlazy,takze preto si dietatko zacina velmi cmulat prsteky...my mame 5 mesiacov a stale takto slinime,no konecne nam ide prvy zubok 🙂

janet24
19. dec 2012

ahoj moja mala robila to iste a mala zdurene dasna ,ale oni sa len tak skoro pripravovali na zubky.tie nam vysi az fuuha asi o 3-4 me 🙂 siace

monikamajova
19. dec 2012

áno,je to možné,nám prvé 2 zúbky vyšli vo 4.mesiaci 🙂 ..ale nemusí to byť..každé dieťatko je iné..

stankadl
20. dec 2012

Riško mal presne 4,5 mesiaca...a do polroka mal ďalšie dva...a šlo to húfom...mal 9 mesiacov a ústočka plné zúbkov...slečny mali polrok

bronia13
20. dec 2012

jedna znama robila aupair u rodini a im sa narodilo babetko uz s jednym zubkom, o tom som este nepocula... zauimave nie?

uberfrau
20. dec 2012

aj nám idú 😀 od dvoch mesiacov 🙂

martinka0031
26. dec 2012

kludne to mozu byt zubky 🙂 🙂 nam isli ku koncu 3 mesiaca a vyrazne zacal slintat 🙂 🙂 🙂 🙂

kristinavajdova
8. aug 2020

Dobrý deň chcem sa spýtať moja mala bude mať tri mesiace tiež začala slintat ručičky si cmula a začalo ju trochu preháňať aj je trochu mrzuta môžu to byť zúbky

emiliamilka
8. aug 2020

Náš to robí od 2,5 mesiaca ..už má 5m , robí to stále a zuby nikde... Tiež sme si mysleli že už vyjdú ale nechce sa im.. ďasná už na to vyzerajú ale stále nič..

emiliamilka
8. aug 2020

@bronia13 ani nie.. deti sa môžu narodiť aj s viac ako jedným zubom ..nie je to nič prekvapivé ani ojedinele

miskachrumka
1. nov 2021

Áno aj môjmu prvému synovi vyšli prvé dva zúbky v 3m a 1t