Otvorené ďasno u 15 mesačného dieťaťa

zdenkabah
25. apr 2018

Ahojte mam takyto problem s mojou 15 mesacnou dcerou. Mam to zacat riesit ci pockat. Medzera mi nevadi budem riesit az ked bude ona sama chciet. Mozno uz nebude co ale to vyvysene dasno ma trapi. Dnes ked som jej cistila zubky pred spanim som si toho vsimla.dakujem za odpovede

kattyb
25. apr 2018

Ja by som sa určite išla poradiť s nejakým odborníkom.aspon to ukazat

pininka
26. apr 2018

Toto su len mliecne zubky, aj ja, aj moj najstarsi aj teraz najmladsia sme mali rovnake ako na fotke a mame ukazkove trvale zuby, teda ja so synom. Jedine na to dasno by som sa pytala.

ebi88
26. apr 2018

Medzera je normalna vec , doknca je lepsie cim vacsia, bude viac miesta na ostatne zuby, tieto sa pritisnu k sebe a nepokrivia sa.

zdenkabah
autor
27. apr 2018

Dakujem vam.

denie111
20. mar 2022

@zdenkabah môžem sa spýtať ako ste dopadli s tým ďasnom?moj malý ma tiež pri jednom zubku také ďasno a neviem co sním.... Ďakujem za radu

denie111
21. mar 2022

@zdenkabah ja som to už zisťovala tiež u zubára a povedal ze pokiaľ je to mechanické poškodenie tak sa to vráti na svoje miesto pokiaľ je to ustupujúci krcok tak to sa už na svoje miesto nevráti.. Len treba dat tomu čas a umývať zúbky len potieranim zvrchu nadol....

denie111
21. mar 2022

@pininka no však pani poznamenala len ďasno.. Na nič iné sa nestazovala.. Podľa mňa inak pekne zúbky...