Prerezávanie zúbkov

23. aug 2022

Zdravím, prosím chcem sa poradit mam 3 mesačne bábätko a dosť slini ze ho musím prezliekat,zdá sa mi to skoro stále ručičky si pycha do úst je také nespokojné. Vašim deťom išli kedy prvé zúbky? Stretli ste sa s tým niektorá? Ja mam síce už jedno dieťa ale jemu išli neskôr zúbky a už je aj dosť medzi nimi vekový rozdiel 13 rokov ďakujem

domireb
23. aug 2022

Moja robila presne toto isté, zoslintaná až po zadok, ruky do úst, plač, čo prestal, až keď som namazala - prvý zub v 7. mesiacoch.

nikol789
23. aug 2022

Nám to tiež začalo okolo 3 mesiaca , slinit , pchanie ručičiek do úst a tiež bola nespokojná. Teraz bude mat 5 mesiacov a zatiaľ nič ešte 🤷🏽‍♀️

dame2
23. aug 2022

Naša tiež toto robí cca od 2m, teraz bude mať 5 mesiacov a počet zubov stále 0 😄

mtn112233
25. aug 2022

Môj má všetky príznaky prerezavani zúbkov asi od 4 mesiacov.. o týždeň má rok, a stále nemá ešte ani jeden vonku

ls56
25. aug 2022

My tiež tak a prvé dva zúbky v 6m. Takže ešte to kúsok môže trvať. Ma opuchnute ďasienka?

autor
27. aug 2022

@ls56 no povedala nám Lekárka ze tlačia sa mu dva zúbky ale neni to až také ze nemá to naliate tak uvidíme ale vidím ze sa mu tlačia tie zúbky