Prerezávanie zúbkov

sisamichaela
11. nov 2022

Ahojte mamički ako ste na tom z prerezavani zubkov moja malicka ma 6 mesiace uz 2 mesiace sa trapime z zubkami dnes akurát som jej neska zs trosku ma vonku zadní zubcek ale este sa jej reze no plače zvýšená teplota je odmieta umelé mliečko nechce fľašku malo co spapa niekedy viac niekedy menej uz vseliake geliky sme vyskúšal dnes som kúpila dologel a veľmi nepomáhalo mame aj Camiliu a nepomáha co ste dával vy ja uz neviem co robit 3 až 4 dní je taka nechce papat a plače potom prejde týždeň je dobre a zas to príde ale jej idu dosť zubky naraz uz neviem ako pomôcť co dávate vy ja uz som zúfalá dava si rúčky do usta a plače kusatka ma tiss ale veľmi ich nechce poraďte nejako uz neviem ako jej mam dat papat led takto odmieta fľašku plače ak jje ju dám nikedy normálne sa napapať niekdy plače čajík pije dosť dávam pozor ako jej pomôcť co jej mam dat

54tinka54
11. nov 2022

@sisamichaela dentinox si skúšala? Nám jedine tento gél pomáhal.
Alebo vraj aj viburcol čípky pekne zaberajú. Tie ale nemám odskúšané.

vevulik18
11. nov 2022

@sisamichaela nám tiež pomáhal dentinox a calgel 🙂

zuzanna33
11. nov 2022

@sisamichaela Nám "hrizatka"vôbec nepomáhali ani keď som nachladila...Mne osobne sa osvedčila zelenina priamo z chladničky (🥕🍏🍐či kaleráb) dieťa neprechladne na hrdlo ale hrizká si trošku a berie to ako zábavu 🙂

sisamichaela
autor
12. nov 2022

@zuzanna33 aha no to som neskúšala ale vyskúšam ale ona aj kasle lebo bola chorá niekedy zvraca hlieny tetaz jej dávam solvolan na vykaslavanie veľmi jej to nepomáha ja uz neviem co robit aj zubky aj kasel všetko naraz

sisamichaela
autor
12. nov 2022

@54tinka54 dentínox aj calgel mame ani jedno nepomohlo tak ja uz neviem co jej mam dat

zuzanna33
12. nov 2022

@sisamichaela tak z chladničky nič vyriešila by som kašeľ.Kalciovy sirup ste neskúšali?

sisamichaela
autor
12. nov 2022

@zuzanna33 ani davala som kalciovi stoho začala už vykasliavat hlieny potom u nás v lekárni hovorili nech dávam teraz ambrobene alebo solvolan tak dávame solvolan veľmi neprechádza kasel