Prerezávanie zubkov

12. jan 2023

1. znamená to kým nevyjde zub von cez dasno? alebo je to prerezávanie až kým nie je CELY zub vonku?
2: ako dlho trvá než vyjde von celý zub? už pred 2 týždňami som zbadala že ide zub von že tam je niečo maličké biele na dasne a je to už viac vonku ale stále máličko a odmieta mi kvôli tomu papať :(

zuzkaa1991
12. jan 2023

U nas mesiac dva mesiace bol krik my sme si vytrpeli skoro všetky zuby hlavne v noci ...ked isli jej spodne dole tak mesiac bola na nurofene a fenistile.... plus geliky atd davali takze.moze trvat týždeň dva aj mesiac

autor
12. jan 2023

@zuzkaa1991 och to som nechcela počuť ....už teraz je to dlho ach ...ale vyzerá to veru že aj mesiac asi kedže 2 týždne ide a len kúsok je vonku .....to ked takto pôjde každý zub tak sa mám na čo tešiť

ankare
12. jan 2023

Odfot to

zuzkaa1991
12. jan 2023

Nam isli dve spodne na 9m potom polroka nic potom horne par mesiacov nic a potom na rok na pol rad za radom..viem ze pri stoličkách hnackovala mesiac 🙈🙈to bolo leto takze behala.po trave bez peluhy.....to nemusi byt vas pripad...alebo ak je velmi nervózny daj fenistil kvapky podla vahy (1kg2kv) ja som napr davala 7kv večer alebo kolko nepamätám......a camelia vodicka je(to nam.nezaberala veimi) potom geliky na prírodnej baze z lekarni