Prerezávanie zubov

matiska15
24. feb 2024

Ahojte maminy. Viem, ze stale vypisujem.
Ale mam dalsiu vec :D
Zuby.
Malej sa prerezal v 10 mesiaci 1 zubok. (To je ok, aj prvej dcere vysiel len jeden)
Vysla 1 jednotka vlavo.
Ale ta druha jednotka vpravo je este vidiet dost hlboko v dasienku.
A uz sa prerezava na tej pravej strane dvojka zubok.
Cize akoby obzub

Prikladam foto.
1 jednotka Červena uz je vonku.
A ten zakruzkovany na Žlto sa teraz prerezava.

Mali to niektore aj Vase deti ??? Ci mam stresovat, ze bude strbava hned od mala ???

Tu druhu jednotku vpravo vidim ale je este nizko v dasne, ta ma este dlhu cestu hore.

13uzivatelka11
24. feb 2024

Preboha 🤦‍♀️ nie ten zub jej už nikdy v živote nevyjde, lebo nevyšiel podľa tabuľky na internete..

danka_gi
24. feb 2024

@matiska15 je to v poriadku 😊 nemusis stresovat. Aj detska zubarka mi potvrdila, ze derickam nemusia ist zubky tabulkovo 🙂

januska12323
24. feb 2024

Nestresuj. Keby jej aj nejaký nevyšiel pôjdete neskôr k zubárovi a povie ti k tomu viac.

matiska15
autor
24. feb 2024

@13uzivatelka11 :D okej.

matiska15
autor
24. feb 2024

@danka_gi nie ze tabulkovo. Ale proste take divne no. :D ale dobre dakujem za info som pokojnejsia.
Budeme mat malu štrbanu

matiska15
autor
24. feb 2024

@13uzivatelka11 ale tak uznaj :D take male a uz strbave. Haha... alw vdaka. Upokojila si ma tvojou ironickou poznamkou. 🤣

svokrinjazykmonika
24. feb 2024

@matiska15 je to normálne, mojej dcére idú tak ako majú po poradí a kamarátkinej dcére idú hala bala, raz tam, raz onam

matiska15
autor
24. feb 2024

@svokrinjazykmonika dakujeeeem 🙏😊

petronellla87
24. feb 2024

@matiska15 moja mala najskôr Dolné jednotky a potom jej vyšli horné dvojky...vyzerala ako upír 😁😁😁

matiska15
autor
24. feb 2024

@petronellla87 sranda teda :D tak dobre vediet teda ze je to ok.

matiska15
autor
24. feb 2024

Maminy vazne nie som matka co sa drzi tabuliek :D pri mojej druhej dcere by sa zboril cely nejaky tabulkovy system 🤣🤣🤣
Iba ma to prekvapilo, ze nejako divne jej to ide.
Asi preto, ze kamaratkina mala tej jeden zub vobec nevysiel a riesili to so zubarom. Tak som sa nad tym zamyslela.
No nasa ho tam ma nastastie. Len sa mu teda nechce.
Dakujem Vam, za skusenosti.

veronikaszabova
24. feb 2024

@matiska15 nasa ma spodne 2 a teraz jej lezu horne dvojky