Priesvitný strojček a vaše skúsenosti

alexaalexa
16. jan 2013

Ahojte, chcela by som sa spýtať, či máte skúsenosti s "priesvitným" strojčekom. V akej cene sa pohybuje ( ak už mám 18). Prípadne môžete odporučiť aj nejakú dobrú zubárku. Ďakujem 🙂

idai
4. apr 2024

@kissymissy Mne áno.

kissymissy
4. apr 2024

@idai a to vam rozsirovali hornu alebo dolnu? Dcere to chcu dat hornu ma malu len sa bojim vysolit 4000 za invisalgin lebo nikde som sa nedocitala ze ci dokaze aj rozsirit celust

idai
5. apr 2024

@kissymissy To vie najlepšie ortodontistka. Ale ja som mala dosť úzku čeľusť, hornú aj dolnú, tak mi obe rozširovali. Ešte mi vytrhli obe zadné osmičky, aby mali kde zuby posunúť aj dozadu. S výsledkom som spokojná.

gabruska1985
29. máj 2024

@d_va ahoj, viem stará konverzácia 🙂 Ale mne minule tiež niekto spomenul Family dental care a zaujíma ma, či si sa dala na ten strojček u nich, ak áno v ktorej pobočke, poprípade ak nie tam, kde si podstúpila liečbu?

gabruska1985
29. máj 2024

@necesita ahoj, prosím ťa kde si podstupovala liečbu?

gabruska1985
29. máj 2024

@v_aneska ahoj, nevieš ako sa volá ten čelustný ortopéd v Nitre? Poprípade volal, neviem či si už ukončila liečbu..A si spokojná s tou klinikou? Lebo recenzie nemajú ideálne. Ja som od Nitry a tiež som ich pozerala, len nie som si istá, či sú takí odborníci. Oni sú v mlynoch?

gabruska1985
29. máj 2024

@roceska ahoj prosím ťa a kde podstupuješ liečbu? Kde dávajú spark?

v_aneska
29. máj 2024

@gabruska1985 ahoj, ano posobia v Mlynoch v Nitre. Liecbu som este neskoncila. Cca rok uz spokojna niesom, nakolko sa mi zmenil lekar. Ale uz to nejak dobojujem hadam. A ani neviem ako sa vola, ale je to ukrajinka.

roceska
29. máj 2024

@gabruska1985 Dentaderm v Auparku

gabruska1985
30. máj 2024

@roceska uz mate po liecbe? Cena vam prosim aka vysla? Boli ste tam spokojna? Ja som ich pozerala ale nemaju cennik na nete. Iba viem ze je tam pani doktorka Dianiskova..

gabruska1985
30. máj 2024

@v_aneska hm, tak dakujem pekne takto za odozvu. Tym pad asi pohladam niekde inde.

d_va
Včera o 14:31

@gabruska1985 Ahoj, áno dala som si vo FDC v BA 🙂

gabruska1985
Dnes o 07:06

@d_va dakujem a bola si spokojma s pristupom a liecbou? Nemenili sa tam ti doktori velmi?