Prvé zúbky u ročného syna

28. mar 2023

Ahojte maminky, synček má 1rok, má dva zúbky a chcem začať s umývaním.. prosím vás akú kefku a pastu kúpiť ? A ako je to s pastou ? Bojím sa, že ju prehltne ešte tak celkom nerozumie dajte radu ďakujem.

biem22
28. mar 2023

Pastu netreba a kefku jednozvazkovu

autor
28. mar 2023

@biem22 takže iba ju namočíme do vody to stačí áno ?..

biem22
28. mar 2023

Áno, na YouTube sú pekné videá ako sa to má 🙂

pribinak
28. mar 2023

Aj keby prehltol pastu nič sa mu nestane, zas netreba robiť dramu
Pastu pri mliečnych zubkoch dávaš vo veľkosti hrášku

jaga18
28. mar 2023

Ja som ročnému už dávala colgate pre 0-2 roky. Je to taký transparentný gél a ani nepeni. Dávam mu len málinko, naozaj len mini zrniečko pasty

biem22
28. mar 2023

A k pastam ešte , weleda má dobrú pre deti

zuzkaa1991
28. mar 2023

Ja používam bez flouridu pastu od Forever raz za cas mala si umyje s detskou pastou nikdy som nekupila jej z obchodu pastu skor z lekarne kde neobsahuje flourid ale aj tak vznikalinjej zlte flaky takze viacmenej používam jej od Forever z aloe vera krasne bieli zubky cisti a nevadí ak prehltie dieta jasne ze malicko sa dava a takto jej cistim asi 3roky zubky resp ta pasta od Forever používame cela rodina nemusim.riesit dvojaké pasty....len raz za cas kupim.jej detsku len pre chuť ked si chce sama umyt ale viac menej ja jej umyvam.kazdy den zubky ;) a pre také. Male babo stačí cista voda my az od 2r.zacali s pastou

mtn112233
31. mar 2023

My máme kefku curaprox tu úplne prvú od 0 a pastu elmex tiež pre najmenších.. pri prvých zúbkoch prednych som ešte pastu nedavala až neskôr keď mal aj stoličky.. kefku sme mali aj 1zvazkovu s tou sa mi ale veľmi zle pracovalo dieťa sa mrvi, krúti je čo robiť aby si z tou kefkou vôbec trafila zub a nie to ho ešte dobre vyčistila..