Skúsenosti so zubom na sklenenom vlákne

ivankamirka
1. feb 2020

Dobrý deň, synovi (17r.) nevyšiel predný zub, dvakrát sa mu chirurgický pokúšali ho vytiahnuť, bez úspechu. Doktorka nám odporučila zub na sklenenom vlákne, chcela som sa spýtať na vaše skúsenosti, cenu (vraj okolo 250€). Takisto sa nevieme rozhodnúť ktorý lekár Stretávsky (HE) Stošek (Po) Kučera (KE). Ďakujem

gayano
1. feb 2020

@ivankamirka ak je to predny, mohlo by to fungovat. Ja som sa nechala ukecat na mostik zo sklenenych namiesto implantatu za hornu 4 a 5 ( na inej sttane) a nikdy viac. Chodila som tam ako na klavir, vkuse sa to lamalo po par dnoch. 7 x mi to robili nanovo, potom som sa na to vykaslala. Ale to neboli predne, predne nepouzivas na zuvanie. Az neskor som sa dozvedela, ze max do 3 funguju, dalsie sa lamu - zo skusenosti zubarov. Inak cela procedura bezbolestna, 2 - 2,5 hodiny to trva.

queenofdisaster_7
1. feb 2020

@ivankamirka ahoj ja ho mam už skoro 8 rokov, predná jednotka. Platili sme 150 alebo 100 už veru neviem ale u Dr v PU. Už to mám také škaredsie ale drží to super

ivankamirka
autor
1. feb 2020

Ďakujem za odpovede 🙂

shawlin
28. nov 2022

@queenofdisaster_7 ahoj neviem ci mi odpises ale skusim...mne robil zubarka pred😐 nu dvojku na sklenenom vkakne avsak niekedy mam to dasno akoby zapalene bolave asi dosledok toho.ze.sa pod.dorobeny zub dostane jedlo? Nemate s tym skusenost ?

adela34
11. máj 2023

@queenofdisaster_7 ahoj, prosím ťa, môžem sa opýtať na meno zubárky, ktorá ti to robila? Hľadám tiež zubára, ktorý vie robiť mostíky na sklenenom vlakne dobre, nie aby to odpadlo

queenofdisaster_7
11. máj 2023

@adela34 robila mi to zubárka v Púchove, nedávno sa mi po 10 rokoch zlomil

adela34
11. máj 2023

@queenofdisaster_7 a ako sa volá tá zubárka, 10 rokov keď to vydrží je super,

queenofdisaster_7
11. máj 2023

@adela34 dr Lukáčová, ale myslím, že ti to spraví asi hocijaký zubár. Ja si tiež idem teraz dávať ďalšie, ale už u môjho zubára ( iný zub)