Spavosť, resp. nespavosť pri prerezávaní zúbkov

12. sep 2020

Ahojte maminky,

boli Vaše bábätká spavé, keď sa im prerezavali prvé zúbky? Alebo práve naopak, moc nechceli spať?

Ďakujem za odpovede, pekný deň

lenuliatko84
12. sep 2020

Moj spinkaval dobre a aj pri prerezavani zubkov nemal ani teploty a ani neplakaval,dokonca som si ani nevsimla ze uz ma zub(za to sa hanbim).doteraz nechapem ako bezbolestne mu narastli

autor
12. sep 2020

@lenuliatko84 tak to ste vyhrala, že to tak krásne vydržal. 🙂) Náš má 4. mesiace, už mu aj pod ďasnom vidno zúbok, ale troška ma znepokojuje, že je taky spavy, dokáže spať 3 hodiny, hodinu byť hore a ďalšie 2-3 hodiny spať a to nehovorím, o tom že prespí celú noc, príde mi to divné, pretože v článkoch o prerezavaní zúbkov som skôr čítala, že deti, ktorým sa zúbky prerezavaju majú problém so spánkom, tak som z toho troska zmätená 🤪

simsalabim
12. sep 2020

A je nahle take spavy, ci vzdy tak bol? Kamaratke takto zacala vela spat dcera, ked mala okolo 15 mesiacov a bola to cukrovka.

autor
12. sep 2020

@simsalabim náhle, vždy nám vydržal hore minimálne 2 hodiny, a teraz ako sa mu začali tlačiť tie zúbky, tak začal takto spávať, ale trvá to možno 2 dni, tak uvidíme keď mu vyjde zúbok, čoskoro mame poradňu, tak sa nato opýtam, verím, že cukrovka ani nič podobné to nebude. 🙂

lenuliatko84
12. sep 2020

Moj maly prespal cele dni a noci .to je v poriadku.

autor
14. sep 2020

@lenuliatko84 ďakujem 😊

777andy77
23. nov 2020

Ahoj ako ste dopadli na poradni 🙂

mirinda1985
Autor odpoveď zmazal
Zobraz