• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zaberali vám kvapky pri prerezávaní zúbkov u malých?

7. januára 2008 
ahojte chcem sa opytat ci vam zaberali tie kvapky na dasienka na prerezavanie zubkov lebo mojmu drobcovi ked potriem dasienka tak ziadna zmena mozno tak 10minut nema rucky v puse a nezlosti sa :slight_smile:
5. jan 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanja nam vobec nezaberali ani kvapky ani geliky nic, jedina velka pomoc bol cumlik, ked ho mala ani sme nevedeli ze jej idu zubky, a tak okolo 7. mesiaca dostala masaznu akoze zubnu kefku a to sa jej velmi pacilo :slight_smile:
5. jan 2008 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojej svagrine nezaberali, a Timke som dala len raz, nakolko nemala ziadne problemy :wink: My sme davali Babydent.Budem to praktizovat ja pri Nelke, ak to bude treba.Tie mi odporucila det.zubarka.
5. jan 2008 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skus dat homeopatika Chamomila 15 CH
5. jan 2008 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nam tiez pomohol babydent na noc, a cez den su v puse vsetky mozne hracky :unamused: , a tak isto mala uspech zubna kefka :wink:
6. jan 2008 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak v noci mame pokoj spinka pekne ale cez den je nervozny a vsetko ma v puse a zlosti sa, mam babydent ale nic....skusim nieco v lekarni este...a v celku problem natriet dasienka ak je drobcek hore to mi zoberie prst a zacne cmulat :slight_smile: alebo ste natierali ak vam babatka spali? :wink:
6. jan 2008 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babydent nema ani u nas uspech maximalne na 5 minut
7. jan 2008 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marse aka je to ta masazna zubna kefka?
7. jan 2008 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok