Zubný kaz u 2-ročného

sisa_18
1. okt 2023

Dobry den, mam 2r syna na dolnych stiroch rezakoch sa mu urobil taky zlty povlak asi zubny kaz... Mate stym niekto skusenost?

syslik81
1. okt 2023

zlty povlak nemusi byt kaz ale zle umyte zuby .. treba k zubarovi a naucit sa poriadne cistit

sisa_18
autor
1. okt 2023

@syslik81 bola som uz 2x u zubarky.. Povedala len ze ona stym nic nevie urobit cistim mu ich rano aj večer.. Uz neviem co stym

syslik81
1. okt 2023

@sisa_18 a k hygienicke?

luliu
1. okt 2023

@sisa_18 tak treba zmeniť zubára.... Skús ísť s ním aj na dentálnu hygienu

sisa_18
autor
1. okt 2023

@syslik81 tam som nebola ma to popri dasienku take zlte.. Na dolnych som este kaz nevidela ziadnemu dietatu preto som stoho smutna

sisa_18
autor
1. okt 2023

@luliu uz som z toho znicena, len premyslam stale ze chudacik taky malicky a ostane bez zubkou

gemerka17
1. okt 2023

@sisa_18 nič sa ti nestalo, neľutuj sa. Posobis ako hystericka matka, ktorá má znížené IQ. Riešenie je jednoduche. Chod k druhému zubarovi a uvidíš čo ti povie. Ideálne k modernemu a kvalitnemu.

sisa_18
autor
1. okt 2023

@gemerka17 no tu v okolí je ich velmy malo... Len maly ma problem co len usta otvorit.. Niesom histericka, len chcem dobre pre moje dieta..

gemerka17
1. okt 2023

@sisa_18 tak uvažuj racionálne. Nehľadaj ako to nejde, ale ako to ide. Kvôli lekárom sa oplatí cestovať, ak chceš kvalitu a pristup. Mať lekára, ktorý narobí viac škody ako uzitku nie je žiadna výhra ani keď býva za rohom.