Zubný povlak u deti

fotoaparat
27. okt 2016

mamicky uz si neviem dat rady moj 7r.syn ma na zubkoch povlak tmavej farby -ciernej a neviem ako by som ho odstranila poradte ak mate skusenosti s pripravkami na to.On je astmatik a ma inhalatory aj lieky zubarka mi povedala ze to ma stoho .

ivuska36
24. mar 2021

@marcelatje áno, Nám presne toto povedali skúseni zubári, že najdôležitejšie je večerné čistenie a vtedy si dám na tom najviac záležať, cez deň skôr len zapijame jedlo čistou vodičku, aby sa zúbky oplachli 😉

linexys
24. mar 2021

@ivuska36 no u nás Niko starší, krásne biele zúbky, kojen_ bol len 3mesiace..ktovie ako by bolo keby dlhšie... 🤷🏻‍♀️.. Ja som dnes na odporúčania a po dlllho hľadaní a zúfalstva našťastie konečne našla zubára, ktorý robí prehliadky deťom od prvého zúbka. Budúci týždeň s ňou pôjdem. Snáď niečo poradí, resp.spolieham aj dosť na dentálnu hygienu 🤞🏻

linexys
24. mar 2021

@marcelatje ďakujem🙏🏻vezmem na vedomie .. Ale to už čisté zúfalstvo..a hlavne tu naozaj nájsť stomatológa čo zoberie dieťa hneď od prvého zúbka je ozaj ťažké. Môj nás odbil, to sú mliečne zúbky je ešte malá príďte keď bude mať 3roky 🤦🏻‍♀️.. No konečne som našla, uvidím ako dopadneme.

@linexys ano najst detskeho stomatologa, mileho ochotneho, šikovného je aj u nas tazke

ivuska36
24. mar 2021

@linexys
@cicamicacicamicacicamicaano my cestujeme za detským zubarom takmer cez pol SR, lebo tam sme našli ochotu a aj trpezlivu detskú zubarku - ja som zvedavá ako na tom budú trvalé zúbky 🤔

linexys
24. mar 2021

@ivuska36 ja som našla doslova pod nosom.. Vedľa v dedine otvorili ambulanciu, ani som netušila 🤷🏻‍♀️