• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
@leelo v skratke bo som to uz vela krat pisala.lezala som od 3 tt do koca - ochabnute svalstvo.lezala som na vyvysenom a na boku a vraj to mi skrivilo chrbticu na 2miestach.teraz mam aj hrb kusok
31. júl 2010 o 01:26  • Odpovedz
@lenka_66 hej, az mi do placu bolo, ked mi vravela, ze na nas nikdy nezabudne, ze prebdela noci, co nad nami premyslala. tak som ju radsej vybozkavala :wink:
a nazivo je este milsia ako online a velmi skromna. proste ludsky VZOR
31. júl 2010 o 01:26  • Odpovedz
31. júl 2010 o 01:27  • Odpovedz
@leelo ja mam taku hematologicku :dizzy_face: .nedopustim na nu ani makke f
31. júl 2010 o 01:27  • Odpovedz
ked tak citam ja som vlastne jezibaba hrbata este bradavicu na naos a macku na plece :grinning:
31. júl 2010 o 01:28  • Odpovedz
@vieraj neni sk trapne :slight_smile: je krasne. len tu ma mm pracu a zije sa nam tu momentalne lepsie.
mna napr na sk stve to, ze prijazdova cesta k nasmu domu, teda jej cast je rozbita, lebo starosta nechce dat peniaze a niektori ludia sa na nu preto z principu nechcu zlozit. pritom by to vyslo cca 1.000 skk na dom.
taketo tupe zmyslanie v nemecku nenajdete
31. júl 2010 o 01:29  • Odpovedz
@lenka_66 sak povedz zajtra kadernicke, nech ti spravi image a la strigula, nech si jednotna :grinning:

inak s chrbtom problemy mi unikli, prepac. vedla som len, ze si mala rizikove. no to je marecek vytrpene dietatko, ten ti to raz vsetko vrati :dizzy_face:
31. júl 2010 o 01:32  • Odpovedz
@leelo heeeh len obavam ako.ja som uz davno tvrdila ze ak bude raz moje dieta (rozumej v puberte)po mne tak mi ne konec :grinning:
31. júl 2010 o 01:34  • Odpovedz
@leelo a ten uces mi treba az na 11. to zvladnem aj sama :grinning: .dam plno tuzidla a postavim sa do prievanu ze aka budem strapata :grinning:
31. júl 2010 o 01:36  • Odpovedz
@vieraj a ty uz pod stol spadla ??? ci upratujes
31. júl 2010 o 01:38  • Odpovedz
@lenka_66 maly bude po muzovi :wink: egyptolog, hlbava povaha :grinning:
potom daj foto prievanoveho ucesu

idem asi spat uz. som to nejako prehnala. a ty co? ved 8.00 kadernik!
31. júl 2010 o 01:39  • Odpovedz
@leelo sak prave ale mam teraz super polohu a nechce sa mi vstat.no inac som grogy a ked si predstavim ze este musim dutinu ustnu umyt ani sa mi nechce vstat :grinning:
31. júl 2010 o 01:41  • Odpovedz
@leelo a kamoska je ukecana ona ma preberie aj kavu spravi :grinning:
31. júl 2010 o 01:42  • Odpovedz
@leelo dobtru noc . lezie to zo mna ako z chlpatej deky :angry:
31. júl 2010 o 01:43  • Odpovedz
@lenka_66 ani nevrav. tu istu dilemu riesim momentalne ja :sunglasses:
dobru noc zelam :slight_smile:
31. júl 2010 o 01:44  • Odpovedz
dobre ranko,

baby ste vy normalne, jak totky na trhu! tolko popisat :grinning:

vcera vyborne, dnes som ko, maly ma budil strasnym stylom, to maju deti nejake senzory, ked je mame najhorsie a chce spat budit inak ako obycajne. Ale potom, ked som uz otvarala oci povedal, maminku zobudim, je veja hodin :grinning: maminka zuzanka vstavaj , uz je jáno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

vini na tvoj prispevok, strucne, vecne, jasne, zrozumitelne, bez servitky, preco aj. Ako leelo psomenula, nie je pacient so specialnou starostlivostou :rolling_eyes:

31. júl 2010 o 08:32  • Odpovedz
@janac1974 kam presne idete do Chotrvatska?
31. júl 2010 o 08:32  • Odpovedz
@adal krasne brusko, myslim na Vas. Mamina ok? nachystana si?? mozno bude nedelne babatko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. júl 2010 o 08:35  • Odpovedz
ze brusisko :grinning: :grinning: :grinning: si mala vidiet moje a lenkine :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: to boli mega brucha :grinning:

ty mas take sikovne, vyezas vyborne. to ja som v 7.mesiaci bola ohromno naliata, napuchnuta a skareda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. júl 2010 o 08:36  • Odpovedz
Brééé ránko. Tak ja ked idem hýriť tak zásadne nechávam malého u svokrovcov. Lebo nikdy neviem ako dopadnem A nie je nič horšie ako ked je mame ráno nafigu a malý chce prebaliť, behať, lietať, napapať. A ten môj zásande po mne v posteli skáče. Nie že by po tatikovi. Čo je veľký a makký. On sa mi bude po kostiach hlobiť.
Čo máte dnes na pláne babule?
31. júl 2010 o 08:37  • Odpovedz
@petka035
@vinifera kedy bude ta tema o vyhadzovani alebo duseni??

niekedy sa pridem vyventilovat, lebo moje SATANCA ma dokaze neskutocne provokovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. júl 2010 o 08:38  • Odpovedz
@vinifera no ja som nechcela, lebo mne je potom rano luto, ze ho nevidim. :wink: no ale rozbita som ohromne, pojdeme do mesta na kafe, preberem s asnad, nakup mensi potrebujem, vecer ideme na oslavu mm kamaratovi, tak nieoc kupit a taak.
snad prespim poobede kolko sa bude dat a dospim.
Ked sme prisli v noci dom, mm isiel rovno na polovacku, tu lezi teraz jak zdochlina :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2010 o 08:42  • Odpovedz
@vinifera Možno preto že ste priatelky? Aspon sa mi tak zdalo...
31. júl 2010 o 09:03  • Odpovedz
„Kto je bez viny, nech hodí kameňom!“
31. júl 2010 o 09:20  • Odpovedz
@zuzka1. tu temu som chcel zalozit ja :grinning: ale pravdepodobne by bola v rovnakom zlozeni ,tak zostavame tu :grinning:
31. júl 2010 o 09:23  • Odpovedz
@zuzka1. Tá téma existuje.
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/ako-prezit-a-nezblaznit-sa-materstvo-a-veci-s/?page=last&post=last&lastref=il
nie je taká živá ako táto (táto je možno až moc živá) ale funguje :wink:
31. júl 2010 o 09:26  • Odpovedz
@zuziiiicek17 bola urcite hej, len asi by sa pridalo viac mamiciek, keby deticky nemaju svj den :grinning: :grinning: :grinning:

moj je zrely na spanie, sa tu vala po zemi a nevie co by chcel. jaaaaj nalady detske hotovo. este vydrzime aspon hodku, pojdeme stavat a sup do spankoviec.
co dnes varit?moj vecny problem. my syr a hranolky, malemu etse neviem co. spenatik a zemiacky asi dopapa.
*Ja ked pridem ,tak tu nikto nie je .....
Inak ta metoda ,ze uspavat dieta neskor ,aby sa rano neskor zobudilo na moje decko neplati :angry: rano o 6.00 to je skor ako inokedy .No neporazi ma ??
jej ,ste ma dosli kuk ?? :grinning:
31. júl 2010 o 09:28  • Odpovedz
@zuziiiicek17 ono je to s tymi detmi vselijake. nas napriklad ked bol mega unaveny, nikdy evedel zaspat, dobre sa nevyspal a vstal skor ako inokedy. doteraz mava dni, kedy vstava o 8-8,30, inokedy kuvika aj o 7, na dovolenke spaval s nami do pol 10.

ako babo spaval vselijak , ale spal, to bolo hlavne. o aj teraz niekedy spi cez den hodku aj dva dni po sbee, potom akoby dospaval, spi aj 4 hodiny poobede.
Spat chodi stale v istom case, najneskor o 21.
31. júl 2010 o 09:31  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.