Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mama.wolfka
13. nov 2009

inak mukky, ale aj iné maminy, ktoré máte podobne staré deťuše - koľko vypijú vaše deti počas dňa tekutín, myslím okrem toho čo je v jedle ?

mukky
13. nov 2009

cipralex?zatial nepoznam 😀

mama.wolfka
13. nov 2009

to je také slabučké (mala som 5-ku) má to nejak pomôcť uvoľňovať serotonín či čo, skôr možno pomohol ten pocit, že z toho bude lepšie a už bolo, myslím placebo efekt, hoci toto sú ozajstné lieky
😀 nikdy nehovor nikdy
hoci psychošovi som sa zatiaľ nedostala, aj to by mohlo byť niekedy fajn, tak nejak sa vyrozprávať 😉

ale to už sú ťažké témy na túto nočnú hodinu, tým smerom sa mi dnes moc nechce 🙂

mama.wolfka
13. nov 2009

inak to pitie malého ma dosť serie, cez deň niekedy vypije 100 ml 😕
ciciaval cez deň pred spaním, ale to chcem zrušiť
od večera do rána cicia tak 4-5 krát a teda normálne sa napije, žiadne dudlanie, asi si to vtedy vynahrádza
občas sledujem v plienke či nemá príliš tmavý moc, občas je trošku tmavší, ale nie moc
dávam mu detské čaje - rôzne(trošku prisladím trstinovým cukrom), zriedenú štavu Kubík - tú 100%, prípadne vodu
nechcem mu dávať sladké pitie len preto aby pil
ak máte nejaké tipy a rady, tak šup sem s nimi 🙂
ďakujem

mukky
13. nov 2009

baby a o alkohole v rodine mi nemusite hovorit 😔

mukky
13. nov 2009

moj pije cistu vodu a robi hmmmmmm,a aj pri jedle to robi 😀 ,od slasti jak mu chuti 😀

mama.wolfka
13. nov 2009

to je čo za foto ???

inak mukky pridávam sa tiež do klubu 😖 matka ... už roky ju nepoznám, je to tak bezpečnejšie pre moje city 😔

uff, mali by sme niečo zábavnejšie nahodiť ... a už sa mi aj zadarilo 😀 mali som najskôr napísala s Y 😀 😀 😀

mukky
13. nov 2009

facundo arana 😀 😀 😀 😀

mukky
13. nov 2009

co mas haluz,ake foto? 😕 😕

mukky
13. nov 2009

idem si urobit kavicku,mm teraz vravi ze vstane k malemu ze nema problema 😀 lebo musi zehlit 😀 😀 😀
akurat hovorim ze na par hodin by som prijala nejaku brigadu,nie kazdy den ...len tak š krat do tyzdna,ci?

mukky
13. nov 2009

manzel sa ta pyta ze kolko krat za rok chodis na ocne?ze si mas urobit preventivnu prehliadku z ocneho 😀 😀 😀

mukky
13. nov 2009

2 krat malo byt 😀

mama.wolfka
13. nov 2009

ak by si našla napr. nejakú prácu na pc, čo by sa dalo aj v noci, tak prečo nie keď sa na to cítiš, je to zmena oproti tomu rovnakému kolotoču, ale ja by som sa k takýmto témam asi radšej nemala moc vyjadrovať 😀

mama.wolfka
13. nov 2009

a keď už budem u očného asi navštívim aj rôznych iných pre istotu 😀 😀 😀

mukky
13. nov 2009

hmm ja s pc vela neviem 😀 som samouk,pc nemam ani rok 😀 😀
mne ten kolotoc ako nevadi vobec...asi preto ze sme casto spolu s mm,2 dni robi a 3 dni ma volno

mama.wolfka
13. nov 2009

chudák náš tatušo, dnes má sviatok, lekvárové šatočky som mu zabudla aj nestihla urobiť, večer sme plánovali tutu-mutu, teda aj cez deň keď malý zaspí, ale tata zaspal skôr ako on a večer malý tak besnil, že tata nasratý zaspal, je to hrúza v tomto malom byte 😒 vstáva ráno o 3:30 do práce (podľa mňa nemusí tak skoro, ale on tvrdí, že musí), tak večer nevydrží kým malý zaspí ... no a keď chce počkať v kuchyni na pc kým malý zaspí, tak malý to vycíti, nacicia sa, postaví sa na posteli a šup do kuchyne, takže tata musí ísť do postele a tam ho to už zlomí, no hrúza, normálne je mi ho ľúto ☹

mama.wolfka
13. nov 2009

to máte fajn, že tata takto robí, to by si teda mohla mať brigádu aj mimo domu, keď je doma, to by mohlo byť ešte zaujímavejšie

no chlebík spapaný a román stále nič 😠 idem na to !

mukky
13. nov 2009

moj rano ked ide vstava 4.30 .robi 12 -tku
a kde sa tak skoro vstava do prace? 😕

teda ten maly byt ti nezavidim,viem co to je 😝 a to sme nemali dieta...my tak postupne sme si kupovali,najprv garzonku,to sme byvali v prenajme a potom sme si kupili jednicku,dvojku a nedavno konecne trojku a prijala by som 4 izbovy 😀 ak dom,tak len taky ktory nema dole okna 😀

mukky
13. nov 2009

ale si neviem predstavit bez maleho byt 😀 sa bojim teraz ked je uz vacsi aj s mm ho nechavat,vies ako chlapi,nedavaju tak pozor...ved to nic sa mu nestane a podobne
i ked iste sa snazi aby sa nebuchol niekde a podobne ,ale predsa..

mukky
13. nov 2009

chyby v pravopise dnes neriesim 😀 nejaka som unavena a pisem rychlo 😝 😀

mukky
13. nov 2009

ok pis ja idem zatial nieco pokukat

mukky
13. nov 2009

dufam ze maly vstane opat o 6 alebo pred 6- tou 😒
ja si dam budicek na 8 hod,stary bude zehlit a vysavat a ja sa budem hrat s drobcom 😀

mukky
13. nov 2009

preco nemas foto nejake? ☹
ja som teraz vecer pridala nove fotky co som dnes nafotila s plysakmi vacsimi ako je maly 😀

mama.wolfka
14. nov 2009

IP !!!

mukky
14. nov 2009

idem na to 😀 😎

mama.wolfka
14. nov 2009

tata robí na živnosť a píše si od 5, nech má za deň tých 10 hod. a nie je tam poobede príliš dlho

no my sme teraz v prenájme a snáď sa nám podarí začiatkom roka kúpiť 3, vybrali sme si zatiaľ Trnavu, aj kvôli cene, aj tata to bude mať bližšie do práce a ja som sa tam narodila 🙂 klop, klop nech to nezakríknem, drž palce, nech sa to poradí
no aj my by sme radi 4, alebo ja ešte radšej dom, ale na to nemáme, hlavne potom, čo prestali dávať 100% hypotéku 😠

no to ti verím, aj ja by som sa bála ho nechať s tatinom, hoci tiež by sa vedel postarať, ale skôr by mu nič nedovolil rozhadzovať ako ja (hrnce, varechy, plastové misky a tak podobne) a boli by obaja na nervy už za hodinu, tak pre dobro všetkých radšej nie 😀

závidím ti muža ktorý žehlí, náš tata to nevie a nechce a ja od pôrodu žehlím úplne minimum, tak zopár jeho tričiek, ktoré sú fakt dokrčené, ešte tak drobcove veci, keď bol mimi, ale ostatné nie, a to som žehlila okrem ponožiek voľakedy všetko, síce som to nemala rada, ale nemala som rada neožehlené veci, no a teraz to neriešim 😀

foto tu nemám, lebo je to tu verejné a nejak by som nemala dobrý pocit, foto mám na fcb, ale len do 8. mesiaca, to som tam vtedy dala naraz a odvtedy nebol čas, ale fotiek mám stovky, hlavne v mobile

inak prcko dnes zaspal o 21.15 na didke, potom mrnčal o 22.30, o 23.45, okolo 1.00 a teraz o 2. zasa, to znamená, že sa začne mrviť, mrnčať a musí prísť cic, lebo potom to prejde do revu, napije sa, odcucne, otočí na druhú stranu a spí spokojne ďalej, len sa mi to dnes nejak nezdá, dúfam, že sa neprebudí úplne a nebudem musieť zaľahnúť s ním ... v poslednej dobe už sa mu pár krát zadarilo sa v noci prebrať a šup dole z postele za svetlom a za mamou 😀

mukky
14. nov 2009

docitane 😵

lenka_66
14. nov 2009

zdravicko,
mukky no postudovala som tie linky co si dala.tak mi este prosim vysvetli preco domace pripravene nemozem(od4ukon.) ked tie hotove papanicka uz obsahuju aj kuracinu , hovadzie,kakao, kukuricu , slivky a plno inych veci co by ma ani nenapadlo dat.

vinifera
14. nov 2009

Ahojte ženy. Tak som sa včera zresetovala. Rozbitá som nejaká. Ani písať neviem. Tak píšte a ja budem čítať 😀

vinifera
14. nov 2009

Ozaj krpito. Ja som fičala na Citalecu. To je podobné ako cipralex. Na cipralexe teraz fičí moja mamina.