Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
6. okt 2009

A megi to kúpila za 5 eur 😕
tiež v aukcii...

nikollette
6. okt 2009

Ale v pohode, ja som to ajtak len tak chcela, že za nejakú smiešnu cenu to kúpim, však prečo nie, ale nie že by som po tom nejak túžila..
tak prepáč ty, že som ti tak zvýšila tú sumu 😅

vinifera
6. okt 2009

Trubky 😀 😀 😀 . Ste sa mohli aj skôr dohodnúť..... Ja som si ako nestranný pozorovateľ tie nicky všimla hned. No ale je pravda, že ja som nebola v zápale boja🙂)))) Ste si to nemuseli umelo navýšiť a mohli ste to mať za pár šušňov🙂

nikollette
6. okt 2009

Tak ja som to nevedela že je to bejby odtialto...
kebyže mi dá vedieť tak to nenavyšujem zbytočne...
Ja som to chcela len tak 🙂

bejbypd
6. okt 2009

no sak asi sme rozmyslali 😀 ale pohodaaa ja som bola pripravena na vyssiu sumu ale keby prihodis este raz tak to vzdavam...no babulky vecer sa ozvem musim ist zehlit tak pa

nikollette
6. okt 2009

Uff, ešte že som neprihodila 😀 😀 😀

nikollette
6. okt 2009

Vini, super foto máš na MMB 😉

megi93
6. okt 2009

Nikol, baby, ja som vás sledovala dnes na tom mmb :D sranda. Len som nevedela, že ste to vy dve. Teda Teba Nikol som typovela, že si to ty, ale Babypd som nevedela 🙂 Fakt som to asi dobre vyčíhala 🙂 Ak chcete, ja vám to za 15€ predám :D teda už len tebe nikol, kedže baby to už vydražila 😝

nikollette
6. okt 2009

Megi chceš na nás zarábať 😕
Ty kšeftárka jedna 😀 😀 😀 😀

nikollette
6. okt 2009

Ale sranda, že v obchode to stojí okolo 35 eur, a za 5 eur ti to tá dotyčná poslala?
Si mala fakt šťastie Megi.. a aké to je? Je to pekné???

vinifera
6. okt 2009

heeeej. zuzka pošli mamu. Ona je uspávačka hadov. Miminák nechce celý den spať☹((

vinifera
6. okt 2009

Diki Niki🙂)

bejbypd
6. okt 2009

no u nas v obcghode to tolko stoji aj ked tam vsetko stoji tolko ze sa mi az hlava toci niekedy🙂ale co uz ja som rada lebo to vyuctuje babkam a miska to dostane na vianoce aj ked neviem ci vydrzim do vianoc jej to nedat 😀 inak nechce sa mi zehlit...

nikollette
6. okt 2009

Môj sa teraz zobudil... a už sa hrajú s ocinom..
o chvílu pojdeme kúpkať, zase sa hrať pozerať tv, a snád do takej 22tej zaspí...

Vini, nie je zač 😉

bejbypd
6. okt 2009

obcghode-obchode...sorry 😅

nikollette
6. okt 2009

Bejby ja by som nevydržala.. maôému som už od augusta pokupila tolko vecí, akože všetko na vianoce, a vždy som mu to dala skôr... asi na vianoce dostane len to, čo pojdeme nakupovať pár dní pred štedrým dňom 😅

megi93
6. okt 2009

Nikol je to milé...také malé fotelky a ten stolček má vrch pevný, akoby tenučká doska obalená tým umelým somárom, z čoho je to vyrobené, alebo ako tvrdší kartón. Malej sa to strašne páči, jednu fotelku má so stolíkom v izbe a druhú má pri vchodových dverách, na nej sa obúvame, keď ideme von 🙂

cestovatelkaandrea
6. okt 2009

Suem
neviem ci si tento odkaz precitas, ale overila som si informaciu o tom teple. Sice nezijem na SR ale popytala som sa ludi u nas ako to vychadza u nich. Na radiatoroch maju merace a kazdy mesiac im pride odcitat domovnik udaje z nich. Kazdy plati za to co je na meracoch + vykurovanie chodby, ktore je rozratane medzi najomnikov vchodu. Takze nie vsetci to maju tak ako ty.
Inak az dnes som si precitala co si napisala o Roke a nastvalo ma to. Roka - Katka nie je typ mamicky co sedi cely den na nete a pise si tu. Ona sa dobre obracia, neboj sa. Keby si citala jej prispevky pozornejsie tak by si nenapisala taku blbost. Vzdy sa tu kazdemu snazi nenutene poradit ked moze. A urcite nie je primitivna. Mozno reagovala podrazdene na tvoj pripsevok ale blba nie je. Ak sa ti jej IP zdala primitivna mohla si si to s nou vybavit cez IP a nie ju zhadzovat pred ostatnymi.

A kym sa tu Roka - Katka nevrati tak nebudem pisat ani ja.

nikollette
6. okt 2009

Vsak možno to ešte bude v aukcii..
už to bolo asi 5x, čo som ja videla...

miskachrumka
6. okt 2009

andrea ty si sikulka! 😉 a roka je kde?halooooooo?! 😕

no mi sme dnes nestihali konecne sme boli pre auticko chvalabohu ! 🙂 je peknucke!dnesok mi usiel ani neviem ako! 😕 😅 no strasne rychlo to letiii!no baby dnes mi mali prvy krat liezol po poteli surovo po stvornosky! 😕 😉 to je ale sikovnik!som rada lebo je lepsie ked dieta zacne lozit až potom chodit! 😉 dam aj fotky!

nikollette
6. okt 2009

Náš už lezie tiež a dosť dlho... 😉

nikollette
6. okt 2009

A aké auto ste si kúpili, ak to nie je tajné? 🙂

nikollette
6. okt 2009

pardon, aby som bola presná, už štvornožkuje, lezenie, už máme za sebou 😉

sophie1981
6. okt 2009

ahoj...ja len tak na chvilocku.....malu uspavam......a ja potom padam s babami na pifco.....mnam, uz som nepila takeho capaka ani nepamatam... 😉 ..

miskachrumka
6. okt 2009

aj aj idem sophie nestretneme sa ?a mas aj fotky nikolette?

vinifera
6. okt 2009

Sophie nerob chute. 😠

vinifera
6. okt 2009

Inak varujem Sophie ja keď som pila pivo tak potom malý huboval, že je zlé mlieko.... 😝

miskachrumka
6. okt 2009

aj aj idem sophie mozno sa stretneme 😀 ale ja idem na bordo!a nikolette mas aj fotky ako lezie?

nikollette
6. okt 2009

Mám prečo ??? 😕
čo nveríš či o čo ti zase ide???äzato že tvoj sa to naučil až teraz ťa to zožiera, že môj to nemôže vedieť skôr, alebo??? 🙄

miskachrumka
6. okt 2009

co zas ?len som sa ta opytala ze ci mas aj fotky v albume?! 😕 a kukala som ze nemas tak ...mne onic nejde tak co zas riesis! 😅 😅