Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
10. mar 2010

wolfka aj,aj..vacsinou su to nemecké kvalitne vyrobky....a nie tuctovy tovar ako vo vsetkych hypermarketoch..napr,babka ma strasne suche ruky a som jej kupila tusim za 1 euro medovy krem cien na ruky a dnes mi volala ze uz nema,ze vyborný je ako indulona...tak som jej nabalila 2 od avonu po tete,ja nepouzivam na ruky alen mi doma stali...ale kupim jej ten medovy opat..
aj recenzie si precitaj..

mukky
10. mar 2010

a tu strudlu si tam iste kup 😀 aj jablkova je fajn ale tvarohova lepsia a pritom ja tvaroh na sladko nemusim..a tesco strudla sa s nou neda porovnať.. 😝

vinifera je kde a nikoll a ostatne baby?

mama.wolfka
10. mar 2010

OKi tak dík za info., lebo som nemala dobrý pocit, všimla som si, že niektoré sú nemecké výrobky
možno prehodnotím svoj postoj 😉

zasa mám kyselinu blééé

mukky
10. mar 2010

mm si vcxera kupil mandle v cokolade bielej a mliecnej a take fajne boli ze mi musel nechat z nich 😀 a ja som si kupila tie oriesky v cokolade 😔 😔
ak jes salaty,tak mm si tam kupuje take jogurtove a nevie si ich vynachvalit..

mukky
10. mar 2010

takmer vsetky su nemecké...

a co mm robi,uz spí?

mama.wolfka
10. mar 2010

ja som si minule kúpila v tescu (taký obchodík so sušeným ovocím v rámci tesca, ale nie tesco) mandle v jogurte, mňamy mňam, škoda, že som si vzala len trošku

šaláty jogurtové ? asi si myslela mandle, že ? 😀 čo piješ ?

neviem čo tm 😀 ale mm hajá, už s krpcom išiel po 20., počujem ho ako chrápe práve, mám pootvorené, nech počujem keby krpček mrnčal
dnes išiel do roboty o 1.00 v noci, išiel na chvíľu na nočnú a ráno do školy, tak bol grogy
zasa chodí na jeden kurz, teraz si robí požiarnu ochranu, keď už má to BOZP, tak že k tomu, stále si nájde nejaký dôvod a nejaký nový kurz, on žere stále sa niečo učiť nové 😕 on je totiž z inej planéty 😀 ako väčšina bežných ľudí, schválne nepíšem normálnych ľudí, lebo aj on sa považuje za normálneho 😀

mukky
10. mar 2010

hlupacik,ano,miesto majonezy jogurt ty opica 😀

mama.wolfka
10. mar 2010

ale písala si o mandliach a potom že tm si tam kupuje šalát, tak som nechápala 😕

šaláty papám dobručké majonézové, ale teraz už pomenej

cestovatelkaandrea
10. mar 2010

mama.wolfka pozdravujem manzela. fakt je normalny- aj ja som taka. a hadam som tiez normalna. mimochodom, prave som sa tiez doucila 😉
mukky cavec 😉

mukky
10. mar 2010

adi caf

cestovatelkaandrea
10. mar 2010

len som ta pozdravila. idem spat. po vcerajsom flame som spala len 4.5 hodiny a ak mam zajtra urobit ten test, na ktory som sa tolko ucila, tak nesmiem byt unavena.
ale som trocha napalena. ten test zacina zajtra o deviatej vecer a trva hodinu a pol. najhorsie je, ze budem unavena z roboty, potom budem len chvilu s drobcekom do siedmej a potom skolenie a ten blby test.

mukky
10. mar 2010

moj aladár este stále neni doma... 😝

cestovatelkaandrea
10. mar 2010

pekna fotka v pase 😉
kde ho mas?

mukky
10. mar 2010

😀
no kde chodia chlapi... 😀

mukky
10. mar 2010

idem pá,ale neskor nakuknem..

cestovatelkaandrea
10. mar 2010

no ten moj tam nechodi. to by bol zazrak keby tam isiel.
akurat tak posilovna alebo si ide na hodinku zabehnut.
Vadi ti to, ze je tak dlho prec?

mama.wolfka
10. mar 2010

adi, šak to s ním už nejak dokopem aj keby nebol normálny 😀 😀 😀

mukky
10. mar 2010

adi nevadí,lebo sa stará o mna aj maleho ukazkovo 😀 a chcem aby aj on vypol...len mi je ho luto ze je iste unaveny lebo od 4.40 je hore..
ale kolega- kamarat má uz inak smeny,tak sa im podari stretnut na rovnakej smene malokedy,tak si sli zahrat gulecnik ci ako sa to vola a ovlažiť sa 😀

cestovatelkaandrea
10. mar 2010

fuu tak to je dlho hore...
no ja idem fakt spat, lebo aj mne treba vypnut a v mojom pripade je spanok jedina medicinka.
papa zajtra..

mama.wolfka
10. mar 2010

mukky - prehliadla som to o plienkach, aj ja som ich vyskúšala a tuším boli ok, alebo nie? už neviem, ale niečo sa mi marí (či marý?) ale možno vyskúšam kúpiť balík a uvidíme, myslíš tie vo veľkom balení, že?
kupujeme teraz už dlho tesco (zelené po novom), väčšinou v akcii, ale už dlho nebola, tak som kúpila normálne a až potom pozerám, že 11,99 € 😕

aké pískanie myslíš ?

mama.wolfka
10. mar 2010

ja som asi fakt slepá - tú štrúdlu asi kúpim mm má také rád, tak vyskúšame ... a je to skoro bez roboty 😀

ale voľačo iné som šla napísať a medzitým som zabudla 😠

mukky
10. mar 2010

wolfka mam ich v albume tie plienky...su ruzove,tusim 8 e stoja..ci 9?..a su dobre,dlho sme kupovali fialove tie co ty..
a ta strudla je mnam...pri nanukoch ju maju..len ju rob na nizsej teplote ako pisu trosku

mama.wolfka
11. mar 2010

skúsim balík tých plienok a uvidíme, cena je ok a kvalita sa mi tiež páčila, len sa mi niečo marí, že mu nerobili dobre
keď ja mám takú starú plynovú trúbu 😀 tam len odhadujem, že na koľko ide 😒

vinifera
11. mar 2010

Baby zasa ponocovali 😉
No ja som si včera sama sebe vynadala že len furt sedím na konovi ho..o robím. Tak som prezliekla posteľ, povysávala poumávala podlahy. Naložila dve práčky a dve suché várky spratala zo sušiaka. Nežehliace spratala a žehlenie ma ešte čaká. No a musela som ísť skôr spať lebo som ráno bežala malého zapísať ku kožnej.

nikollette
11. mar 2010

Ahojte...

Mukky že su z tvrdého kartonu lakovaného, čo vela udrží... asi ako vase...
ale mne sa páčia viac tie vase, tam je aj abeceda 😒 tak váham.. sa bojím že rýchlo zbrklo objednám, a potom v dráčiku uvidím tie vaše 😅 tak asi počkám..

Mukky a kam chodia na chlapi?????? 😕
Neviem čo si myslela, keďže môj nikam nechodí. Jedine dole do pivnice (tam má posilku) cvičiť... 😉

nikollette
11. mar 2010

Aha, dočítala som. Išiel hrať gulečník 😉

nikollette
11. mar 2010

Baby môj malý miluje knižky. On si vie pozerať jednu stranu aj 2 minuty, potom otočí a zase dve minuty, a vsetko pozorne sleduje a skúma. Kde má slon oko, ucho, kde má maco labu, a podobne 😕 ako veľký chlapček...
No ideme sa najesť, lebo sme len pred chvílkou vstali...

Mp zahlásil, že prestane fajčiť (to bola na nom jediná jeho neresť) a jediná vec čo mi prekážala. A este nejaké oblečko, a to zabalil do vriec a odložil. Som minule spomínala také rifle atd...
že chce byť pre mňa dokonalý 😀 😀 😀
lebo inak je... do roboty chodí, pekne zarobí aj navyše, stará sa o nás, navarí, uprace, stále chodí sám do obchodu potraviny nakupovať, robí čo mne aj malému na očiach vidí, vždy je podľa môjho,večer ked je unavený po robote, po nákupe, po varení, ešte ma aj pomasíruje atď, atď.... vidno že nás miluje... 😵
len si to musím začať viac vážiť 😔 😔 😔 som velakrát ako fúria 😖

No dobre, vyžalovala som sa, ideme jesť 🙂

nikollette
11. mar 2010

Najedný sme...

Baby som sa vás chcela opýtať, vaši drobci si nechajú kludne umývať zúbky?
Môj nie. 5sekund nehá a potom už nechce otvoriť pusinu. Nemáte nejaké finty.
Už som z toho zúfala, že mu poriadne neviem vyumývať zúbky ☹

nikollette
11. mar 2010

No nikoho.
Idem sa ja pustiť do upratovania, lebo je tu výbuch.
A potom idem spraviť to Rafaello 😵

vinifera
11. mar 2010

Správne Nika - máš fenomenálneho chlapa-treba si ho vážiť.-)
Ja som sa akurát vrátila. U kožnej už dobre. Ale sme dostali ďalšie masti. Tak sa môžeme veselo mazať ďalej.