Edukačné hračky

kiks_1
13. jan 2018

Ahojte, máte niektorá skúsenosti s touto hračkou? Ak áno, aké? http://www.hopko.sk/p/skladacia-veza-opicka/
Taktiež nemáte niekto na predaj hrkajúcu húsenicu od Fisher Price, alebo kde by som ju vedela kúpiť?

stanislavicenka
13. jan 2018

Ja ti ohladom tejto hracky neporadim. Nepises, ake stare dietatko.mas. Podla mna su hracky od fisher price zbytocne drahe a zbytocne farebne, co dieta odputava od toho, co ho ma naucit. Najlepsie hracky, drevene, a co najmenej kriklave. Od fisher price ma dcerka (2roky) jedneho psa, toho hrajúceho, na ktirom mi ani nevadi, ze hra, ale ze blika to srdce popritom. Takze moja rada, cim jednoduchsie, tym lepsie. A deti aj tak zaujíma domacnost, to, co robite vy. Takze nie, dieta zabavat, aby ste si porobili, navarili, ale pracovat spolu. Ked si to vezmete, je to logicke, zapajat dieta, lebo nie vsetko sa mu bude v zivote prispôsobovať. Moja dcera so mnou rada perie, vesia pradlo, vari, pri com sa sama napasie😊, a rada pecie(vazi, pridava lyzicou ingrediencie, miesa, miesi, valka, vykrajuje, zapina ruru, a potom papa😊). A podobne.

mariamaria88
13. jan 2018

@stanislavicenka zavisi od povahy dietata aj..starsia domace prace..na chvilku a ako je starsia tak vobec...(4r..takze ju musim trosku na to navodit nech nemam doma pubertacku lemravu😀) ale mensia robi totalne vsetko so mnou

lavieenrose
13. jan 2018

@stanislavicenka blikajuce a hrajuce hracky toho vela dieta neucia..ale este som nepocula o tom ze farebna hracka aj s kriklavymi farbami dieta odputava ..a to som studovala 4 roky tvorbu hraciek...zapajat dieta do diania v domacnosti nieje zle ale niektore deticky to tiez nemusi bavit a ja napriklad nemam rada ked varim ze sa mi dcera mota v kuchyni..a casto krat robim veci ktore by dieta nemalo..napriklad s masom ...uz vidim ako by sa hodila o zem ze jej nechcem dat nozik..ale pracku rada naplna..ked bola moja mala ..mala rada od Lamaze piskajuceho vtacika

classymom
13. jan 2018

Ak by si chcela skladaciu vežu, v ponuke má niečo také aj ikea za 5,99 (volajú to MULA). je to z dreva, krúžkov je viac, sú pekné farebné. kupovala som to dcérke, keď mala cca rok. teraz sa s tým hráva už aj mladšia, ktorá má 9 mesiacov. veľký súhlas s tým, čo píše stanislavicenka. pokiaľ máš záujem o nejaké edukačné hračky, skús sa pohrabať internetom a pozri sa možno aj na netradičné značky. veľa vecí sa dá ale aj úplne jednoducho vyrobiť.

janickacrazy
13. jan 2018

@kiks_1 Radšej by som kúpila niečo takéto: http://www.perinbaba.sk/drevena-skladacia-veza.... Z mojich skúseností deti preferujú jednoduchšie hračky, máme niečo podobné doma a malý sa s tým veľmi rád hral okolo 1-1,5roka.

elzika
13. jan 2018

Pre ako stare dieta by si chcela tu vezu, co si dala na nu link? To je velmi dolezite

kiks_1
autor
13. jan 2018

Chcela by som niečo pre 9 mesačné dieťa. Zaujala ma opica, ale aj tá húsenica, ktorú, ale neviem nikde kúpiť.

bnov
13. jan 2018

My textilné hračky využívame skôr v aute ako doma. Tú opicu som pozerala na nete aj ja, ale keď som ju videla v obchode a chytila do ruky, tak sa mi už nepáčila.
My máme húsenicu od Lamaze, jedna je spojovacia, druhá hrká, tak s nimi sa malý prehrá aj dlhšie.
Ja od Fisher Price veľmi nekupujem hračky, mne sa nepáčia. Máme síce hovoriaceho psíka, ale vadí mi blikanie na brušku.

elzika
13. jan 2018

A co tak knihy z vydavatelstva Svojtka z edicie Minipedia

Pre 9 mesacne by som uz taku makku vezu ako v linku nekupovala. Radsej nejaku drevenu/umelu. Alebo pohariky, co sa daju skladat na seba ako veza. Alebo nieco, kde triedis tvary. Takych hraciek je kopec. Umele, dreve. Take co hraju, blikaju alebo nerobia nic. Tie maju deti rady.
Husenicu ani opicu neviem ake myslis.

kiks_1
autor
13. jan 2018

Hľadám skôr textilné hračky, potrebujeme ju do auta. Chystáme sa do Prahy, autom a potrebujeme sa dopredu poistiť.

stanislavicenka
14. jan 2018

@kiks_1 ked textilnu, vyskusaj nejaku guiet book, alebo ten styl. A my v aute pocuvame a spievame pesnicky, vzdy to tak bolo.

stanislavicenka
14. jan 2018

@lavieenrose pri predstaveni tvarov, ci velkosti sa odporuca jedna farba, nie farebne tvary, ci velkosti, aby sustredenost ostala na tom, co chces ukazat. A s tou pomocou, ja s dcerou pouzivam aj noz, ale iba spolu a na zeleninu, my maso celkovo robime velmi malo a to ani nema chut chytat. A viem, ze nie kazdeho to bavi, ale urcite by som dieta zaclenila do domaceho rytmu

lavieenrose
14. jan 2018

ked som bola pozriet tu opicu vyhodilo mi tuto hracku pri nej http://www.hopko.sk/p/stonozka/
ta je lepsia ,podla mna ta opicka nie je moc podarena , nam funguje do auta tablet so spievankovom mala sa pozera pred seba a nieje jej zle

elzika
14. jan 2018

Ja na dlhsie cesty sedim s nasou vzadu. Mam tasku s hrackami a menime. Knihy ju bavia, tak obcas tie, ale hlavne planujeme cesty na cas jej spanku
Este lubi taku spiralu/hada, co sa namota na rucku vajicka