Kedy sa začalo vaše bábätko usmievať?

petjka
26. nov 2015

Ahojte moja d erka ma skoro 7 tyzdnov a este sa nam neusmieva. Ocny kontakt je aj sa obzera pekne okolo seba no usmev zati nie je. Len v spanku. Mala syndrom modrej masjy tak sa trochu bojim. Nalistemi kedy sa vasi drobci zacali usmievat dakujem

emily203
26. nov 2015

Ahoj. Netrap sa, pride to. Niektore dietatka sa usmevaju skor, ine neskor. Prekvapi ta, mozno uz coskoro. 🙂

seahorse27
26. nov 2015

Starsia dcerka asi, ked mala 1 mesiac. Syncek trosku neskor, asi az ako 2-mesacny, alo on sa narodil o 3 tyzdne skor, tak mozno preto...ale on je celkovo taky intorvertnejsi a menej usmievavy. Dcerka je taky skero od mala, na kazdeho sa hned smiala. Maly sa neusmeje len tak na niekoho neznameho...podla mna to zavisi aj od povahy dietatka.

mlil77
26. nov 2015

moj maly ma 8 tyzdnov a 2 dni a az teraz sa zacina usmievat....aj to najviac len na tata ked sa tato smeje tak sa zacne aj on, na mna sa malo usmieva ale len zacina takze cakam a tesim sa 🙂

1henika1
26. nov 2015

Môj mal asi mesiac cca a teraz má 3 mesiace a je vysmiaty skoro stále 🙂

lusyke
26. nov 2015

Nasa mala tak 6 tyzdnov ked sa zacala usmievat na ludi. Kazde dietatko je ine. Raz som bola na navsteve u znamych ked mala ich dcerka asi 3 mesiace. Robila som na nu ksichtiky a ona nic...tak som sa cudovala a povedali mi ze ona sa skoro nikdy neusmieva. Bola vzdy taka vazna a ked sa aj usmiala tak to bol taky divny uskrn. Teraz ma uz 3 roky a je to zive, vesele, komunikativne a usmievave dieta. Takze sa nic neboj, ono to pride.

tjaden
27. nov 2015

7týždňov to je skoro na úsmev, mne sa malá začala usmievať v 3mes a sestrička mi hovorila, že je to skoro, synovec mal cez 5mes keď sa začal usmievať, pohodička 😀