Kedy sa na vás vaše bábätko začalo usmievať?

suzzi_
21. jan 2011

Moja dcerka ma takmer 7 tyzdnov a zatial sa na nas neusmieva, iba obcas v spanku. A ja sa tak strasne tesim na den kedy mi opatuje usmev!

sssimi
21. jan 2011

Aj Sarah sa začala veľmi neskoro usmievať. Myslím že to bolo až po 2och mesiacoch. Neboj ono to príde a potom ti to vynahradí. Zo Sarah je teraz riadny škerko 😀

babulina
21. jan 2011

dcera hned po narodeni, synacik nas potrapil dlhych 9tyzdnov, ale o to viac som si vychutnavala tie prve usmevy 🙂

tul1p
22. jan 2011

usmieval sa zo sna od narodenia, ale ten prvy usmev v 2 mesiacoch. a odvtedy bol uz nezastavitelny. na akykolvek usmev odpoveda usmevom 🙂

00matula
22. jan 2011

od 2 dna v porodnici 🙂 😀 🙂

traktor
22. jan 2011

nas matko tiez skoro, uz v nemocnici..ale nemyslim, ze vedel, ze to patri priamo mne alebo tak nejak 😀 ..skôr to bola len mimika, grimasky.. 🙂 ..take tie ze naozaj usmevy , ze adresovane nam, reagovanie na nas..prisli neskôr..neboj aj u vas to tak bude... 😉 najprv jemne, potom viac..az to bude riadne a aj zo zvukom 😀

medyna
22. jan 2011

prvy ozajstnya myslim, ze aj cieleny usmev sme videli,ked mala Naty asti tak cca. 6 - 7 tyzdnov, postupne sa to stupnovalo .... najkrajsie bolo , ked sa raz v noci zobudila na papanie, zazala som svetlo, Natka ma zaregistrovala a usmiala sa od ucha k uchu ....... 🙂

norikk
22. jan 2011

usmial sa ked mal kolo 2 3 tyzdne 😀 mam aj video :D ale tak skutocne vedome,to newem 😨

michaela80
22. jan 2011

iki sa usmievala uz v porodnici ,ale taky vedomy usmev nas prekvapil v 6 tt...a teraz sa smeje skoro stale a na vsetko...

dahra
22. jan 2011

Nas sa zacal po 2 mesiacoch, ale usmevmi doteraz rad setri. Musime sa velmi snazit, aby sme ho rozosmiali - on vsetko pozoruje velmi vazne. Usmievat sa len-tak nebude, dokonca fotakom sa nam doteraz nepodarilo jeho usmev zachytit. Iba na video.

estanis
22. jan 2011

nuz zo sna sa usmievala od narodenia, a pri prihovarani od 1 mesiaca. a doteraz je to nase slniecko vysmiate 😉

gaby21
23. jan 2011

V spanku sa usmieval od narodenia a vedome na mna ked mal tri tyzdne, sa mi to podarilo zachytit fotakom inak by mi nik neveril 😅