Mäkká hlavička bábätka

mlil77
11. dec 2015

Ahojte mamicky, mate niektora skusenost s tym, ze vase male malo makku hlavicku....ak ano ako to dopadlo ? nam bolo povedane ze ma makku hlavicku ma 10 tydnov a zvysili nam kvapky vigantolu na 3. Vraj z toho moze vznikut rachitida.....mam sa obavat ?

travnerka12
11. dec 2015
Používateľ travnerka12 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od travnerka12.

neobavaj sa dopredu. Kazde babatko ma na zaciatku makku hlavicku to chce len cas.

katren
11. dec 2015

@mlil77 nasim sa hlava zacelila do roka, to co vam aku hlupost povedali???

pribinak
11. dec 2015

@travnerka12
@katren

baby ale ona nemysli nezrastenu fontanelu, ale maksie lebecne kosti a vtedy sa zvysuje davka vigantolu

mirka822
11. dec 2015

Můj kolega v práci má syna (v lednu mu bude rok) a malý měl asi měkčí kosti a špatně se mu vytvarovávala hlavička. Takže dostal asi v sedmi měsících takovou speciální helmičku, kterou mu vyrobili na míru, aby se mu hlavička správně vytvarovala do doby než se už tvar hlavičky nemění. A zatím to funguje, myslím, že dokonce měl helmičku měl jen tři měsíce 🙂

mlil77
autor
11. dec 2015

@mirka822 a nemal ziadne problemy potom ?

mlil77
autor
11. dec 2015

vystrasil nas tym ze povedal ze vznika z toho krivica :(

mirka822
18. dec 2015

Ne neměl. Ta přilbička byla lehoučká, takže ho nijak nenamáhalo ji nosit a hlavně mu hlavička krásně srostla a do ideálního tvaru 😉

travnerka12
2. jan 2016
Používateľ travnerka12 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od travnerka12.

@pribinak tak sme sa asi len nepochopili