V noci má nafúknuté bruško. Z čoho to môže mať?

weronika22
24. nov 2009

Ahojte, chcela by som sa opytat. Mame taky problem, ze maleho nafukuje a v noci sa mi kazdu pol hodinku budi na brusko. Myslela som, ze ho to po troch mesiacoch prejde ale uz ma pat a stale sa trapime. Od siesteho tyzda sme na umelom mlieku, uz som ho aj vystriedala ale ziadna zmena. Cez den je v poriadku, v noci ho trapi nafuknute brusko. Pili sme aj caje ale tie tiez nepomahali. Nema niekto podobne skusenosti?

zuza.m
24. nov 2009

nas nafukovalo ale cez den a noci sme mali krasne.pravidelne hodinu po jedle sa budil s plačom až kym sme nedali retarnu rurku,prospieval nemal hnačku nič.pričina u nas bola intolerancia laktozy a alergia na BKM,kamoška mala malu a ta jej plakavala zas ev noci im zistili alergiu tiež na laktozu.tak pre klud skus ist na gastro.tam jej odoberu krvičku a znej zistia alergiu,

macka23
24. nov 2009

weronika,
aj nas maval bolesti bruska v noci este aj v 4mesiacoch, a to bol len kojeny, ale davala som mu na noc Espumisan kvapky, ked bolo treba aj rektalnu rurku...a potom uz nejak z toho vyrastol.

weronika22
autor
24. nov 2009

a co je ta retarna rurka? my mame stolicu casto aj 4x na den

macka23
24. nov 2009
weronika22
autor
24. nov 2009

a nejaky iny sposob nie je??? ono my vlastne nemame ani problem vypukat len to nechapem preco v noci nafukuje a cez den je to ok. my sme v Uk a tu som o takom niecom ani nepocula ako je ta rurka

segricka
24. nov 2009

nas krpcok sa na to budi tiez. v noci ju rozbalim, trosku si pokopka nozickami, uvolnia sa jej plyny a je lepsie...

weronika22
autor
24. nov 2009

tak ja zdviham nozicky a cvicim s nim ale on spi on sa zas neprebudi tak zeby otvoril oci len tak place a rozculuje sa

miluska.h
24. nov 2009

tak s tymto sme si uzili dost.... syncek mal koliku od 2 tyzdnov takmer doteraz... nielen cez den, ale aj v noci.... ja som mu do pol roka davala espumisan kvapky do kazdej flase, to mu trosku pomohlo.
v noci sa chudacik casto mrvil, vtedy som mu pocvicila s nozickami a ked sa nevyprdkal, tak som ho musela rozbalit a rektalnou rurkou trosicku "posteklit" a tie prdiky vysli...
nastastie to uz mame za sebou, ale teraz sa trapime so zubkami...