Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Aké sú talentové skúšky na pedagogickú strednú školu?

ahoooooooooj
3. máj 2016

Ahojte mohla by som spýtať aké sú talentové skúšky na strednú pedagogickú školu ?

ĎAKUJEM :D

cukroska
3. máj 2016

Niekedy bolo hra na hudobny nastroj,vediet spievat,cista vyslovnost,sportove aktivity,výtvarná.Byt kreativny.Dnes uz neviem ako to je presne

kenzom
3. máj 2016

Nájdi si oficiálny web školy~ tam sa dozvieš presne~alebo tam zavolaj

kvichtik
3. máj 2016

Presne pokyny dostanes v pozvanke na prijimacky.My sme mali spev,ak vies hrat na nejaky hudobny nastroj,je to tvoje plus,v priebehu roka je aj tak povinny,zarecitovat nejaku basnicku pre deti,dali nam precitat text,aby si preverili cistu vyslovnost,potom text,kt.bolo treba dotvorit,bol to uryvok z rozpravky a bolo ho treba dokoncit a povedat o aku rozpravku ide a nakoniec cviky najlepsie v sprievode basnicky,ako napr.ika tika gymnastika a podobne,take,co cvicia deticky v skolke.

patus0503
7. máj 2016

Ahoj, uz si nepamatam co presne tam bolo, ale bolo to potom rozpisane v poste ktora prisla na prijimacie skusky . Bol tam spev . Urobila som si zoznam 20-tich piesni a komisia mi vybrala 2.ktore so musela pred nimi zaspievat. Potom tam bola vytvarna a mali sme si obkreslit ruku a z toho nieco vytvorit napr. kohut a tak, co ta napadne nieco kreativne. Potom bolo nieco ako pohovor, pytali sa len take normalne veci odkial som, preco chcem ist na pegecku, moju oblubenu farbu a take. Treba byt pohotovy a ukecany. A mali sme aj nieco ako telesnu a museli sme urobit stojku na hlave, kotrmelec a este cosi ale uz neviem presne. Dufam, ze som pomohla.

lumma
7. máj 2016

Spev s doprovodom klavíra, prečítať text so správnou intonáciou a rozcvička pre deti hravou formou..

teodozia
14. júl 2019

vraj už existuje niečo také, ako príprava na talentové skúšky?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli