Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
cukroska
Správa bola zmenená 21. sep 2018
Garden párty :tada: :champagne_glass:alebo keď Vám príde navariť najlepší šéfkuchár Marcel Ihnačák:thumbsup::thumbsup::fork_knife_plate:
Zobraz celú správu
(5 fotiek)
cukroska
10. nov 2013
Jedna krásna Novembrová nedeľa :slight_smile:
Zobraz celú správu
cukroska
22. mar 2013
Chcem poďakovať všetkým, čo mi ubližovali, lebo ma naučili, že debilom sa stačí len smiať do tváre. Ďakujem všetkým ľuďom čo ma sklamali a nechali ma spadnúť na zem, pretože inak by som sa nikdy nepostavila na vlastné nohy. Ďakujem všetkým čo mi hovorili pozri sa na seba, pretože inak by som nezistila, že som jedinečná, ďakujem všetkým čo ma riešia, pretože vďaka tomu viem, že nie som svetu ukradnutá a tiež ďakujem všetkým tým ktorý ma ohovárajú, pretože vďaka tomu viem, že som lepšia ako vy..... :wink:
Zobraz celú správu
cukroska
21. jan 2013
Tip pre nejedlíkov ovocia,alebo ovocie trochu inak :wink: OVOCNÝ ŠALÁT -Nakrájame do veľmi misky rôzne druhy ovocia na malé kúsky/čo dom dal/pridáme,hrozienka,musli,kukuričné vločky,sušené ovocie,orechy,veľký ovocný jogurt,všetko premiešame a navrch posypem kokosom a podávame :slight_smile:je to zdravé, fantastické a najradšej to robím,ak máme veľa ovocia a nechce ho nikto jesť,tak urobím za misu tohto a len sa tak zapráši ...:slight_smile:robím to už roky ,kombinujem ,vymýšľam,takže fantázii sa medze nekladú...:slight_smile:zvyknem robiť aj biely jogurt,med,oriešky,musli,alebo nezdravšie kúsky čokolády...je to na každom čo si dá :wink:Dobrú chuť a trochu energie v tento upršaný zimný deň :wink:
Zobraz celú správu
cukroska
28. dec 2012

Raz sa stretli perfektný muž a perfektná žena. Po perfektnom chodení mali perfektnú svadbu. Ich spoločný život bol, samozrejme, perfektný.V jednom zasneženom, búrkový Štedrý deň perfektný pár jazdil vo svojom perfektnom aute, keď uvideli na kraji cesty sedieť nešťastného človeka. Ako perfektný pár zastavili, aby pomohli. Tam stál Santa Klaus s veľkým batohom hračiek. Aby nesklamali žiadne dieťa na Štedrý večer, perfektný pár naložil Santa Klausa a jeho hračky do svojho auta a už boli všetci na ceste a rozdávali hračky ....Bohužiaľ, stalo sa nešťastie a perfektný pár a Santa Klaus mali po ceste nehodu. Len jeden z nich nehodu prežil.
Otázka: Kto prežil?
Spojler: skrytýPrežila perfektná žena. Ona je totiž jediná, kto naozaj existoval. Každý predsa vie, že žiadny Santa Klaus nie je a nie je ani nič také ako perfektný muž.
Ženy prestaňte čítať, to je koniec vtipu.Muži pokračujte.....................................Takže keď neexistuje žiadny perfektný muž ani Santa Klaus, žena musela riadiť auto. To vysvetľuje, prečo sa stala dopravná nehoda. A okrem iného, či ste žena a stále toto čítate, len to potvrdzuje inú skutočnosť: ženy nikdy nepočúvať:grinning:

Čítaj celý článok
cukroska
19. dec 2012
Na Vianoce nechcem nič,len to,aby človek čo číta tieto riadky bol šťastný! :slight_smile:...nech vládne na celom Svete Mier a ľudia sú k sebe milší :wink:
Zobraz celú správu
cukroska
14. dec 2012
‎"Milý Ježiško. Nechcem veľa pod stromček, iba si želám, aby všetci ľudia boli šťastní. O Vianociach počuješ stále, čo ľudia chcú, a čo už kúpili. Ja si želám, aby ľudia, čo sú ťažko chorí, boli uzdravení, aby si ľudia nemuseli robiť starosti s bývaním, jedlom a teplom. Pre všetkých ľudí na celom svete priateľstvo, lásku, zdravie a pokoru..."
Zobraz celú správu
cukroska
2. dec 2012
Niektoré maminky hľadali recept na mäkké medovníčky,pridávam sú fantastické :Medovníky

Cesto:
• 500 g hladkej múky
• 190 g práškového cukru
• 125 g medu
• 125 g zmäknutej Hery
• 2 vajcia
• 1 ČL sódy bikarbóny
• 1 KL škorice
• 5 ks rozdrvených a preosiatych klinčekov

Postup receptu:
Múku zmiešame so sódou bikarbónou, škoricou, klinčekmi a práškovým cukrom, pridáme med, Heru, vajcia a vymiesime cesto. Rozvaľkáme ho na hrúbku 5 mm a formičkami vykrajujeme rôzne tvary. Ukladáme ich na plech s papierom na pečenie a pečieme pri 200°C. Uskladňujem ich v smaltovaných uzavretých hrncoch a sú ihneď mäkké a aj dlho zostávajú,ak sa samozrejme nesmlsajú za dva dni :grinning:
Zobraz celú správu
cukroska
26. nov 2012
Chcete pracovať v Rakúsku? Máte kurz z nemeckého jazyka, opatrovateľský alebo zdravotnícku školu?
Hľadáte si prácu ako:
„opatrovateľ/-ka, ošetrovateľ/-ka a zdravotník/-čka“?
Telefonujte: 0908 824 461, 044 381 0938
E-mailujte: mariannajancusova@gmail.com
Píšte na facebook: Marianna Jancusova
Zdieľajte to, prosím Vás veľmi pekne.
Ďakujem Vám za Vašu ochotu a čas.
Zobraz celú správu
cukroska
25. nov 2012
Všetkým Katkám,Katarínkam,Katuškám,pekný meninový dníček,nech sa Vám splní každučký sníček :slight_smile: ....PS:Vianoce budú na ľade :wink:
Zobraz celú správu
cukroska
18. nov 2012
Poklad nie sú diamanty,ani zlato....poklad behá po dome a robí neporiadok... ;-* ľúbim Vás :hearts:
Zobraz celú správu
cukroska
2. nov 2012
Znepokojená žena s dieťaťom v rukách šla za gynekológom a povedala: "Doktor, mám vážny problém a naliehavo potrebujem vašu pomoc! Moje dieťa nemá ešte ani rok a znovu som tehotná. Nechcem mať deti tak rýchlo za sebou."
A tak doktor povedal: "Dobre, čo teda chcete aby som spravil?"
Žena odpovedala: "Chcem, aby ste zastavili moje tehotenstvo, a počítam s vami že mi pomôžete."
Doktor sa zamyslel a po
chvíľke ticha jej odpovedal: "Myslím, že mám pre vás lepšie riešenie. Je to menej nebezpečné aj pre vás."

Žena sa usmiala, mysliac si, že doktor príjme jej žiadosť.
Potom pokračoval: "Aby ste sa teda nemuseli starať o dve deti v rovnakom čase, zabijeme to, čo máte v rukách. Takto si môžete aj odpočinúť predtým, než sa narodí druhé. Ak chceme zabiť jedno z nich, nezáleží teda ktoré. Nebude to ani risk pre vaše telo ak zabijeme to, čo máte v rukách."
Mladá slečna sa vydesila a povedala: "Nie doktor! To je strašné! Zabiť dieťa, to je zločin!"
"Súhlasím" odpovedal doktor. "Avšak vyzerali ste byť rozhodnutá, tak som si myslel, že by to bolo najlepšie riešenie."
Doktor sa po vyjadrení svojho názoru pousmial. Presvedčil mamičku, že nieje rozdiel v zabití už narodeného dieťaťa a zabitím toho, čo je ešte v lone. Zločin je to ten istý.

Život každého človeka má rovnakú cenu! Zabiť nenarodené dieťa je rovnaký zločin ako zabiť dieťa, ktoré sa už narodilo! 2. November je deň boja proti potratom. Ak si vážiš život, zdieľaj tento príbeh. Každý človek má predsa rovnaké právo na život! Aj keď je ešte len malilinký a nie je ho vidieť - predsa len je to ČLOVEK, rovnaký ako my všetci!
Zobraz celú správu
cukroska
30. okt 2012
"Celý svet je plný zázrakov, na ktoré sme si však tak zvykli, že ich nazývame všednými vecami."


Hans Christian Andersen
Zobraz celú správu
cukroska
23. sep 2012
Maďar vysvetľuje, čo je to včela:
- Á čella to taký malý izé líta jak táčik, ščípe jak sviňa, celofán krídla má, pruhovaný tričko nosí, sere sladký vazelín a bútlavý strom garážuje.:D:D:D
Zobraz celú správu
cukroska
15. aug 2012
Tak po viac ako troch rokoch som sa konečne odhodlala a dokopala predať naše nenahraditeľné "fáro"no môžem ja zato,že mám k nemu taký hlboký vzťah :grinning: A tak sme ho využili a precestoval s nami celé Slovensko,Rakúsko,Česko,Taliansko,Chorvátsko,Grécko...a videl aj Benátky,no zbav sa ho potom ,xixi :wink: :grinning:
Zobraz celú správu
cukroska
15. aug 2012
Ináč úplne som zabudla napísať a zároveň poďakovať maminkám ktoré mi poradili čo na môj herpes zo slnka a opakujúce kútiky...mne zabralo B-komplex forte a jedine Bactroban masť!!to by poradila aj lekárnička,že určite to mám cez deň vysušovať alpou a krémovať Bactrobanom a čudujem sa kútik bol za 2 dni preč!! :slight_smile:a to som vyskúšala všetko možné aj nemožné!!!!!už som mala dobré 2týždne a konečne aspoň niečo pomohlo! :wink:a ináč teraz ako sme sa vrátili zo Štúrova mi sestra volá,že aj ona má niečo zo slnka,či vody na ústach,páli to ako čert,čo mne pomohlo,tak som jej poradila Bactroban a fakt za 2-3 sa jej to skoro vyhojilo...:slight_smile:netvrdím,že to pomôže každému ale mne s kombináciou B-komplex áno:slight_smile: :slight_smile:ď
Zobraz celú správu
cukroska
14. aug 2012
KRÉMOVÉ REZY-Suroviny:
Cesto : 300 g hladkej múky, 50 g masla, 100 g práškového cukru, 1 prášok do pečiva, 1 lyžica kakaa, 6-7 lyžíc mlieka ( podľa potreby )
Krém : 750 ml mlieka, 2 vanilkové pudingy, 250 g práškového cukru, 200 g masla, 1 vanilkový cukor
Poleva : 250 g práškového cukru, 1 lyžica horúcej vody, 1 lyžička oleja, 3-4 lyžice citrónovej šťavy ( všetko vymiešať do hladkej polevy )
Asi 40 ks dlhých piškôt, rum alebo studená káva
Postup
Z prísad vypracujeme cesto, rozdelíme na polovicu, vyvaľkáme každú na plát, uložíme na plech a upečieme.
Z mlieka, pudingov, a vanilkového cukru uvaríme puding a necháme vychladnúť. Maslo vyšľaháme s cukrom, postupne zašľaháme vychladnutý puding.
Prvý plát cesta natrieme polovicou krému, poukladáme tečsne vedľa seba v káve alebo rume namočené piškóty, zakryjeme druhou polovicou krému a priložíme druhý upečený plát.
Koláč jemne zaťažíme a necháme do druhého dňa v chlade. Na druhý deň polejeme citrónovou polevou a necháme stuhnúť.
Zobraz celú správu
cukroska
13. aug 2012
Dnes sme si pripomenuli čas z pred 12 rokov keď sa nám narodil náš starší synátor,bóže aký bol drobný,čierny,domodrený,dotlačený...ten okamih sa nezabúda...keď mi ho po urputnom boji konečne ukázali a nevedela som sa dočkať chvíle kedy si ho priviniem a už nikdy nepustím!!!mal iba 3 100 g,ale len čo uzrel svetlo sveta ako mi ho druhý deň ráno priniesli už sa prsníka takmer nepustil :grinning: Na tretí deň mali sestričky dosť keď mi ho dvakrát vážili,že si vytiahol 100ml ...papkáč môj :grinning: Odchádzali sme síce kvôli žltačke na 7 deň,ale z hrejivým pocitom,že sa krásne kojíme a z váhou 3 450g :grinning: a o tri týždne sme už mali krásnych 5 450 g :grinning:Jááj ale to to letí..akoby to bolo dnes :slight_smile: :slight_smile:ľúbim ich :slight_smile:
Zobraz celú správu
cukroska
14. júl 2012
Ups tak vybrať fotky z 3 800 nikonových, z troch mobilov +starý foťák je fakt umenie!!!zase sme rozšoupli :grinning: Aspoň majú deti celý rok čo pozerať! :grinning:)
Zobraz celú správu
cukroska
20. jún 2012
Prvý deň Boh stvoril deň, diabol noc. Druhý deň Boh stvoril lásku, diabol nenávisť.Tretí deň Boh stvoril manželstvo, diabol neveru. Štvrtý deň Boh stvoril teba a diabol skapal od smiechu!
Zobraz celú správu
cukroska
17. jún 2012
:hearts: Krásny deň otcov všetkým našim trpezlivým, milujúcim, odpúšťajúcim, pomáhajúcim oteckom!A tomu nášmu zvlásť! nech je stále taký trpezlivý,obetavý ,proste super!! :slight_smile::hearts:
Zobraz celú správu
cukroska
16. jún 2012
Pfu!tak to akože čo bolo!!!!celý čas čítam,že jasný tip na víťaza Tomáš,alw popritm som vedela,že to bude naživo!...ale klobúk dole RADKO,urobil si veľké gesto!taký veľkorysý by sa málo kto asi na svete stal! :wink:Darmo od začiatku bolo vidieť,že je človek z veľkým srdcom a veru si ich zaslúži! :slight_smile:..pretože tí pokrytci mu nesiahajú ani po členky!
Zobraz celú správu
cukroska
16. jún 2012
Pekný, konečne slnečný a horúci víkend prajem všetkým...utekám na záhradu na guláš párty a trošku chytať bronz :wink:pá pá
Zobraz celú správu
cukroska
16. jún 2012
To, čo príde, nikdy nemožno presne predvídať. Najväčšia radosť nás čaká vždy tam, kde sme ju najmenej čakali.
Zobraz celú správu
cukroska
15. jún 2012
Nikdy sa nevracaj do minulosti, lebo to len zabíja tvoj drahocenný čas..Príbehy sa neopakujú, ľudia sa nemenia. Nikdy nikoho nečakaj, nestoj na mieste, choď len vpred. Ľudia, ktorí sú ti súdení, Ťa dobehnú alebo budú kráčať s tebou tým istým smerom...
Zobraz celú správu
cukroska
14. jún 2012
Ešte jedna otázka,mám problém syn býva námesačný...nie je to vždy,ale hlavne asi v stresujúcejšom období,keď zažije niečo veľmi vzrušujúce,emócie,všetko sa ozrkadľuje na jeho spánku...myslím,že mu to ostalo od mala/vždy bol nespavec/ nebolo to hneď ,začalo to ako je starší...ani nie stále,hlavne keď je spln,ale aj mimo neho!ale čo je pre mňa šokujúce,viac krát sa zobudil presne v tom istom čase,napr.teraz dve noci presne 12.01!!! pre mňa zo začiatku des!začne mrčať,plakať,sem tam niečo vykríkne,zobudí sa/ale spí/ide hocikde,obyčajne aj za nami do spálne,ale ja sa vždy zobudím hneď,skôr ako niečo,už za tie roky...ale spočiatku som sa aj bála,aby nevyšiel niekde,lebo raz si odomkol dvere,ale našťastie sa zobudíme...a jasné,že ráno si nič nepamätá a to sa aj rozprávame...teraz má v škole veľké stresy,každý deň písomky,herbár robil na poslednú chvíľu,takže od piatku nespí poriadne,dokonca má v noci hnačku!s tým sme sa za celý čas nikdy nestretli!!!má niekto pls stým skúsenosti??ďakujem za každú radu,či skúsenosť!:slight_smile:
Zobraz celú správu
cukroska
13. jún 2012
Sun, beaches, more calls.........
Zobraz celú správu
cukroska
13. jún 2012
:hearts:Láska k dieťaťu je jediná láska, o ktorej už pred narodením vieme, že bude trvať večne. 23 fotiek
cukroska
4. jún 2012
Čaj z listov cezmíny paraguajskej,má stým niekto skúsenosti?pijete ho niekto? :slight_smile:ď
Zobraz celú správu
cukroska
4. jún 2012
Priateľ je človek ktorému na tebe záleží. Keď sa smeješ,smeje sa s tebou.Keď plačeš,plače s tebou. Vždy ťa podrží a ked ti je zle dokáže ťa postaviť na nohy! Preto si váž priateľa pretože priateľstvo je po láske tá najkrajšie vec akú človek môže mať. A niekedy je krajšie ako láska pretože hojí rany,ktoré láska spôsobila.
Zobraz celú správu
Strana
z 2
Predošlá Strana
z 2
Ďalšia