Ako začať konverzáciu s chalanom zo strednej, ktorý sa mi páči?

25. máj 2023

Ako začať konverzaciu s chalanom zo strednej ktory sa mi paci. Alebo co mu napisat ako prve? Mala by som čakať kým chalan spravi prvy krok lebo nie. Som dost hambliva a bojim sa prihovorit chalanovi

divokykonik
25. máj 2023

Ja by som sa veľmi prvá neprihovárala. Chalan keď má záujem o dievča ide aj "cez mŕtvoly", len aby sa k nej dostal. Mladí sú spontánni, ak sa mu páčiš, príde aj sám.

iza98ll
25. máj 2023

Ja na strednej, hanblivka neskutočná.. raz spravil chalan, ktorý sa mi páčil "trapas" a trošku som ho napomenula..Na druhý deň, už sme boli na rande, ale je to hlavne o ľudoch. Ak bude mať vážny záujem, bude nezastaviteľný, možno sám nevie ako ti napísať.

dzulli1980
25. máj 2023

A kvôli čomu zakladáš druhú diskusiu? ... neponúkaj sa mu, nepodkladaj sa ... muži sú lovci, sami si vyberú "samicu" ... prihovoríš sa mu, on sa usmeje, budeš z toho hotová, začneš si namýšľať, že sa mu páčiš a on Ťa bude brať len ako známu ... nič nerieš, nechaj to tak.

vanilkovazmrzka
25. máj 2023

@divokykonik aj chlapec moze byt hanblivy. Nie su vsetci tski alfa, ako si predstavujes 🙂

vanilkovazmrzka
25. máj 2023

A kolko mas rokov, mate nejake spolocne zaujmy a temy, o ktorych by ste sa vedeli bavit?

liljana
26. máj 2023

A ako sa ma dozvediet, ze sa mu pacis? To si moze mysliet o kazdej okolo, co sa mu neprihovori, ze po nom asi ide. Budete okolo seba chodit do konca strednej a uz sa neuvidite. Bud pomozes nenapadne osudu, alebo si sadni do kuta a sed ako Bejby.