Akú odpoveď ste dali na slovenčine v rámci monitoru?

6. apr 2022

Ahojte, tie co ste už kukli otázky, pls čo mali deti SJL bola tam jedna otázka "Ktoré tvrdenie obsahuje argument?"
Filip
Lukáš
Marek

Podľa mňa Marek, ďakujem za odpoveď.

Taka diskutabilna otázka☺️

autor
6. apr 2022

@sisa_s ďakujem, ja sa nepýtam na pocity ale odpoveď.

sisa_s
6. apr 2022

Su tam maturanti, ktori tiez pisali, mozno poradia

basska_b
6. apr 2022

Co takto dat sem aj to zadanie? Tie vypovede tych troch? Lebo akoze na nete som ho nenasla.

sojorez
6. apr 2022

Dcera dala Marek.

elementissa
6. apr 2022

Prečo tu stále vypisujú nejaké decká ohľadne otázok na monitore, či maturitách... ?Toto je fórum pre mamičky, nie whats app skupina deviatakov. Čo keby ste si to riešili medzi sebou? Zbytočný spam

autor
6. apr 2022

@basska_b neviem to nájsť na nete, žiaľ
@elementissa je to normálna otázka, sú tu aj mamy starších detí

@sojorez tiež si myslím

fairyprincess
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
terry2003
6. apr 2022

https://www.modrykonik.sk/group/12531/ (skupina o maturite a monitoru).

renka30
6. apr 2022

@elementissa čo ak to píše nejaká MAMIČKA deviataka. Pokiaľ viem toto nie je fórum len pre mamičky s deťmi do 3 alebo 6 rokov. Či tie čo majú už staršie deti už nie sú mamy a ich 15 ročné deti už nie sú deti? Diskusie, ktoré ma nezaujímajú neotváram a nereagujem na ne, skús to aj ty, možno potom nebudeš taká nahnevaná, že tu niekto spamuje.

renka30
6. apr 2022

@elementissa a mimochodom zatial tu na tuto temu vidim diskusie len 2, takze neviem aky spam...

sjuzi
6. apr 2022

Dnešné testy aj výsledky tu: https://monitor9.zones.sk/testovanie9/

baboobchod
6. apr 2022

Aj môj syn dal Mareka😁

mirage
6. apr 2022

@elementissa aky spam? Mam deviataka a zaujima ma to.

autor
6. apr 2022

@sjuzi ďakujem, uff tak je to dobre

baboobchod
6. apr 2022

A kedy to budú mať oficiálne opravené, neviete?

basska_b
6. apr 2022

Tak tu to je... marek alebo lukas, hmm...
Zadanie dam do dalsieho komentu

basska_b
6. apr 2022
basska_b
6. apr 2022

A v tych vysledkoch je Marek, takze super... on sa totiz odrazil od argumentu zo zadania, ze "mladi ludia hovoria, ze sa nezapajaju, lebo nemaju dostatok info"

radanna11
6. apr 2022

@elementissa tiež si myslím , že sem môže položiť otázku aj matka , ktorá má doma dieťa staršie ako šesť rokov.
Aj mamy 15 a viac ročných deti sa potrebujú poradiť

elementissa
6. apr 2022

No tak si prečítajte názov témy: "akú odpoveď STE DALI na slovenčine v rámci monitoru?" Ja som dala odpoveď na monitore na slovenčine naposledy v deviatej triede. Autor témy sa nepýta, že "aké odpovede dali vaše deti?" Ale dobre dievčatá 😅😅😅🤣🤣🤣 keďže tu máme samé deviatacky, čo majú mať mimochodom svoju skupinu na FB alebo WhatsAppe a tam to rozoberať, tak sa podeľte s tým aké odpovede STE teda DALI, vy konkrétne 🤣🤣🤣👌👌👌

elementissa
6. apr 2022

@radanna11 ja som nevedela, že mamy deviatakov píšu tie monitory za nich. Keď sa teda potrebujú poradiť, aké dali odpovede 😅🤣

mirage
6. apr 2022

@elementissa nechytaj za slovicka, pre mna je tato tema prinosna ako pre mamu deviataka.

radanna11
6. apr 2022

@elementissa ty si hrozne neinteligentna a uštipačna žena , stačí tvoj prejav premnoženy smajlíkmi a je mi jasne , že je zbytočne nechať sa strhnúť na tvoju nízku úroveň.Síce niesi deviatacka ale prejav máš horší ako žiačka základnej školy.
Pekný večer

loliki
6. apr 2022

@elementissa Ak sa ti to nepáči, načo si to otváraš a čítaš. Veď odignoruj tému a ži si spokojne svoj život. Tie deti dnes 90 minút riešili úlohy z matematiky bez prestávky. Po prestávke 70 minút slovenčinu. Ty si to asi nezažila, aké je to príjemné. Preto nechápeš, že sú napäté a v strese ešte aj hodinu po testovaní.

rosabella
6. apr 2022

@elementissa "akú odpoveď STE dali" je podľa mňa z kategórie "idú NÁM zúbky", "mali SME teplotku" či "kakali SME"...😄

mirage
6. apr 2022

@rosabella to je obycajne vykanie, nie matersky plural

misel1398
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misel1398
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ingrid2304
6. apr 2022

Marek, určite.